Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Oscar de la Renta s dřevitouu vůní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Oscar de la Renta Bella Rosa W EDP 100 ml
od 624 Kč
6,24 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Vůně, která vzdává hold růži, nazývané také jako královna mezi květinami. Vůně parfémované vody pro ženy Oscar de la Renta Bella Rosa, jež našla inspiraci právě v této jedinečné květině, byla na…
Oscar de la Renta Bella Blanca W EDP, 100 ml
od 668 Kč
6,68 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Oscar de la Renta Bella Blanca, která vám svými květinovými tóny hravě…
Oscar de la Renta Volupte W EDT, 100 ml
od 409 Kč
4,09 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Volupte je nápadná, elegantní květinově orientální vůně se svěží ovocnou notou. Nespoutaný a smyslný parfém od světoznámého módního návrháře Oscara de la Renta.
Oscar de la Renta Alibi Eau So Lucky W EDT, 100 ml
od 540 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Oscar de la Renta Alibi Eau So Lucky je toaletní voda pro ženy, která je součástí kolekce Alibi Pop. Tato kolekce zdůrazňuje hravou, energickou a zářivou stránku ženy, která se neustále vyvíjí a…
Oscar de la Renta Bella Tropicale W EDP, 30 ml
od 459 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 30 ml
Tato vůně vás přenese do svěží zahrady v tropech. Je to vůně, která voní po květinách, slunci a smyslnosti. Bella Tropicale vychází z krásy tropické zahrady plné květů, jasné zeleně a slunečního…
Oscar de la Renta Oscar W EDT, 30 ml
od 425 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 30 ml
Oscar De La Renta Oscar je první dámský parfém z dílny Oscar de la Renta. Veřejnosti byl představen v roce 1977. Oscar je romantická květinově-orientální vůně, jemná, sladká a zároveň velmi…
Oscar de la Renta Bella Blanca W EDP, 50 ml
od 541 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Oscar de la Renta Bella Blanca, která vám svými květinovými tóny hravě…
Oscar de la Renta Bella Bouquet W EDP 100 ml
od 680 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Oscar de la Renta Bella Bouquet W EDP 100 ml je parfémovaná voda určená pro ženy, které preferují květinové vůně. Tento parfém je inspirován krásou a rozmanitostí květinových zahrad, což se…
Oscar de la Renta Extraordinary W EDP, 90 ml
od 462 Kč
5,13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 90 ml
Oscar de la Renta Extraordinary - svůdný dámský parfém, který je oslavou přirozené krásy, nových začátků a smyslnosti. Extraordinary je okouzlující vůně, která Vás ohromí dokonalou souhrou tónů. …
Oscar de la Renta Rose W EDT 100 ml
od 437 Kč
4,37 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Květinová, růžová, svěží vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Hlava - růže Srdce - heliotrop, růže, tuberóza, ylang-ylang Základ - pižmo, tonka fazole, vanilka
Oscar de la Renta Bella Blanca W EDP, 30 ml
od 523 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Oscar de la Renta Bella Blanca, která vám svými květinovými tóny hravě…
Oscar de la Renta Alibi W EDP, 100 ml
od 598 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Hledáte vůni, která vás okouzlí a přitáhne pozornost? Pak vás zaujme parfémovaná voda Oscar de la Renta Alibi s orientální atmosférou. Její svěží mandarinka, elegantní vanilková orchidej a…
Oscar de la Renta Alibi W EDP, 30 ml
od 389 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Španělské
- 30 ml
Hledáte vůni, která vás okouzlí a přitáhne pozornost? Pak vás zaujme parfémovaná voda Oscar de la Renta Alibi s orientální atmosférou. Její svěží mandarinka, elegantní vanilková orchidej a…
Oscar de la Renta Oscar Jasmine W EDT, 100 ml
od 397 Kč
3,97 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Květinová, citrusová, balzamiková, sladká vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Hlava - květinové tóny, zázvor Srdce - jasmín, pomerančový květ Základ - cedr, santalové…
Oscar de la Renta Oscar W EDT, 100 ml
od 670 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Oscar De La Renta Oscar je první dámský parfém z dílny Oscar de la Renta. Veřejnosti byl představen v roce 1977. Oscar je romantická květinově-orientální vůně, jemná, sladká a zároveň velmi…
Oscar de la Renta Bella Tropicale W EDP, 100 ml
od 765 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Tato vůně vás přenese do svěží zahrady v tropech. Je to vůně, která voní po květinách, slunci a smyslnosti. Bella Tropicale vychází z krásy tropické zahrady plné květů, jasné zeleně a slunečního…
Oscar de la Renta Rosamor W EDT, 100 ml
od 401 Kč
4,01 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Oscar de la Renta Rosamor vystihuje ve španělštině smysl pro lásku a růži. Přináší hormonií květin a vzácných dřevin. Top poznámky této ženské vůni hledejte ve svěžích mandarinkách s květinovými…

OSCAR DE LA RENTA Bella Rosa parfémovaná voda pro ženy 30 ml
- Květinové vůně
- 30 ml
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ambrová vůně
Parfémovaná voda pro ženy s názvem Bella Rosa je nepopiratelně ženská a neochvějně elegantní verze vůně Bella Blanca. Je…
v 8 obchodech

Oscar de la Renta Alibi Eau Sensuelle 100 ml
- Parfémová voda
- 100 ml
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Oscar de la Renta Alibi Eau Sensuelle v celé 100 ml lahvi je teplejší, ambrová verze parfémované vody Alibi, výdrž…
v 5 obchodech

Oscar de la Renta Rosamor Toaletní voda 100 ml (085715901002)
- 100 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Oscar de la Renta Rosamor Toaletní voda 100 ml lt;h2 class="altTitles" gt;Oscar de la Renta Rosamor Toaletní voda 100 ml…
v 4 obchodech

OSCAR DE LA RENTA New York dárkový set s vůní pro ženy
- Dřevitá vůně
Dárkový set obsahuje:- Eau de Parfum 100 ml- Eau de Parfum 30 ml- Tělové mléko 100 mlTato květinová vůně ambrová růže se…
Sensualite.cz

Oscar de la Renta Alibi Eau Sensuelle 30 ml
- Parfémová voda
- 30 ml
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Oscar de la Renta Alibi Eau Sensuelle v 30 ml lahvi je parfémovaná voda s květinově-vanilkovým charakterem. Výdrž je kolem 6…
v 10 obchodech

OSCAR DE LA RENTA New York parfémovaná voda pro ženy 30 ml
- Dřevitá vůně
- 30 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Tato květinově ambrová vůně se otevírá neodolatelnou směsí jahod, přírodního mandarinkového srdce, růžového pepře a květu…
v 4 obchodech

Oscar de la Renta Alibi Pop So Charming toaletní voda pro ženy 100 ml
- 100 ml
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
Oscar de la Renta Alibi Pop So Charming toaletní voda pro ženy 100 ml, Dámská květinová vůně byla uvedena na trh v roce 2024…
v 13 obchodech

Oscar de la Renta Bella Rosa 50 ml
- 50 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Oscar de la Renta Bella Rosa v 50 ml lahvi je parfémovaná voda s růžovo-pepřovým otevřením a teplou pačuli-santalovou bází.…
v 19 obchodech

Oscar de la Renta Alibi Eau Sensuelle 50 ml
- Parfémová voda
- 50 ml
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Oscar de la Renta Alibi Eau Sensuelle v celé 50 ml lahvi je parfémovaná voda (EDP) s citrusově-květinovým charakterem. Výdrž…
v 6 obchodech

Oscar de la Renta Alibi Eau So Chic 100 ml
- 100 ml
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Pižmová vůně
Oscar de la Renta Alibi Eau So Chic v celé 100 ml lahvi je lehčí, svěžejší toaletní voda z řady Alibi, výdrž orientačně 5–7…
v 5 obchodech

OSCAR DE LA RENTA New York dárkový set s vůní pro ženy 2024
- Dřevitá vůně
Dárkový set obsahuje:- Eua de Parfum 100 ml- Eua de Parfum 30 ml- Tělové mléko 100 mlTato květinová vůně ambrová růže se…
Sensualite.cz
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?