Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Jil Sander s dřevitouu vůní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Jil Sander Sun W EDT, 75 ml
od 325 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Svěží parfém
- Německé
Jil Sander Sun je toaletní voda pro ženy, která představuje harmonickou kombinaci orientálních a květinových tónů. Tato vůně pochází z dílny německého výrobce Jil Sander a je charakteristická…
Jil Sander No.4 W EDP, 30 ml
od 368 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Jedinečná a elegantní Jil Sander No.4 je plná smyslnosti a záhadných hloubek. Vitalita v ženské podobě, která dokáže učinit z večera zážitek nezapomenutelné intenzity. Zlatá barva parfému No.4…
Jil Sander Sport for Women EDT, 50 ml
od 380 Kč
7,60 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 50 ml
Jil Sander Sport For Women je jiskřivou vůní, která oslavuje romantické západy slunce a divoké plážové večírky. Květinově-ovocná kompozice sálá vitalitou a štěstím. Spojuje potěšení tropických…
Jil Sander Sport for Women EDT, 30 ml
od 297 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Jil Sander Sport For Women je jiskřivou vůní, která oslavuje romantické západy slunce a divoké plážové večírky. Květinově-ovocná kompozice sálá vitalitou a štěstím. Spojuje potěšení tropických…
Jil Sander No.4 W EDP, 100 ml
od 863 Kč
8,63 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
No.4 je elegantní vůně plná smyslnosti a záhadných hloubek. Vůně je synonymem vitality, která dokáže učinit z večera zážitek nezapomenutelné intenzity. Je velmi elegantní a luxusní, ideální pro…
Jil Sander Sun W EDT, 30 ml
od 260 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Svěží parfém
- Německé
Jil Sander Sun je toaletní voda pro ženy, která představuje harmonickou kombinaci orientálních a květinových tónů. Tato vůně pochází z dílny německého výrobce Jil Sander a je charakteristická…
Jil Sander Eve W EDT, 30 ml
od 527 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Světoznámý módní návrhář Jil Sander uvedl v roce 2011 na trh vůni Eve. Jedná se o květinově-ovocnou vůni s dřevitým nádechem. Tváří toaletní vody Jil Sander Eve se stala okouzlující německá…
Jil Sander Sport for Women EDT, 100 ml
od 676 Kč
6,76 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Jil Sander Sport For Women je jiskřivou vůní, která oslavuje romantické západy slunce a divoké plážové večírky. Květinově-ovocná kompozice sálá vitalitou a štěstím. Spojuje potěšení tropických…
Jil Sander Sun Parfum W 75 ml
od 517 Kč
6,89 Kč/ml- Parfém
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- 75 ml
Jil Sander Sun Parfum je elegantní volbou pro ženy, které hledají intenzivní a smyslnou vůni. Tento parfém o objemu 75 ml je ideální pro ty, kteří preferují bohatší a výraznější esence, které…
Jil Sander Sunset Intense W EDP 30 ml
od 320 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Jil Sander Sunset Intense je smyslnou a intenzivní vůní, která osloví ženy hledající luxusní a sofistikované vonné vyjádření. Kombinuje v sobě prvky ambrové, chypre, citrusové, …
Jil Sander Sun Delight W EDT, 100 ml
od 586 Kč
5,86 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Vůně Sun Delight je elegantně svůdná, ohnivě ženská a opojně smyslná. Rozšiřuje jedinečnou náladu večerního soumraku. Připravuje čarovné chvíle a budí hezké vzpomínky. Tuto dámskou vůni…
Jil Sander Eve W EDT, 50 ml
od 823 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Světoznámý módní návrhář Jil Sander uvedl v roce 2011 na trh vůni Eve. Jedná se o květinově-ovocnou vůni s dřevitým nádechem. Tváří toaletní vody Jil Sander Eve se stala okouzlující německá…
Jil Sander Sun W EDT 125 ml
od 576 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Jil Sander Sun je toaletní voda, která v sobě spojuje orientální a květinové tóny, aby vytvořila hřejivou a přívětivou vůni pro ženy. Její aromatická a citrusová kompozice přináší živost a…
Jil Sander Evergreen W EDT, 30 ml
od 392 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 30 ml
Jil Sander Evergreen je čistá, osvěžující a uklidňující vůně inspirovaná harmonií přírody. Parfém se otevírá šťavnatou hruškou, květy grapefruitu, které jsou jemně okořeněné o bílý pepř. V srdci…
Jil Sander Sport Water W EDT, 50 ml
od 479 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Jil Sander Sport Water Woman je sportovní květinová vůně s vodními tóny, která skvěle doplňuje prosluněné jarní a letní dny a vyvolá ve vás vzpomínky na prázdniny, na osvěžující slaný vánek a…
Jil Sander Softly W EDT, 80 ml
od 592 Kč
7,40 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 80 ml
Něžná toaletní voda Jil Sander Softly uklidní vaše tělo i ducha a navodí příjemné pocity odpočinku, relaxace a nekomplikované čistoty. Tato jemná pudrově-květinová vůně je určena pro elegantní…
Jil Sander Sunlight W EDP, 40 ml
od 1 265 Kč
32 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- 40 ml
Parfémovaná voda Jil Sander Sunlight je příběhem o sebevědomím zářící ženě, která – stejně jako světlo samotné – nic neskrývá a oslňuje vše ve svém okolí. Z počátku vás osvěží záplava šťavnatého…
Jil Sander Sunlight Lumiere W EDP 40 ml
1 076 Kč
27 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Německé
- 40 ml
Dopřejte si vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Dámská parfémovaná voda Jil Sander Sunlight Lumière je ztělesněním luxusu a exkluzivity a její důmyslná vonná kompozice…
Jil Sander Style Soft EDT, 30 ml
1 843 Kč
61 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 30 ml
V horní nótě se nachází rafinovaná frézie, tento květinový začátek doplňují svěží a pronikavé tóny mandarinky a černého rybízu. V srdci kompozice je fialka třpytící se kapkami rosy, jež se mísí…
Jil Sander Sun Delight W EDT, 30 ml
od 365 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 30 ml
Vůně Sun Delight je elegantně svůdná, ohnivě ženská a opojně smyslná. Rozšiřuje jedinečnou náladu večerního soumraku. Připravuje čarovné chvíle a budí hezké vzpomínky. Tuto dámskou vůni…
Jil Sander No.4 W EDP, 50 ml
od 860 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Jil Sander No.4 se vyznačuje květinovými tóny s ovocem. Otevírá se růže s tóny muškátu, čerstvé ovocné broskve, švestky a bergamotu s anýzem. Srdce je opět ve smyslu růže, fialky, jasmínu, …
Jil Sander Sunset Intense W EDP 75 ml
od 560 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Jil Sander Sunset Intense je smyslnou a intenzivní vůní, která oslavuje kouzlo západu slunce. Její složení spojuje prvky, které vytvářejí harmonický a přitažlivý celek, vhodný…
Jil Sander Sun Summer Edition 2019 W EDT 75 ml
1 510 Kč
20 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 75 ml
V úvodu toaletní vody vás okouzlí sladká vůně černého rybízu, kterou doplňují akordy růžového palisandrového dřeva a osvěžujícího bergamotu. V květinovém srdci se snoubí esence konvalinek, …

Parfém Jil Sander Sun Men Parfum 40 ml
- 40 ml
- Parfém
- Kožená
- Orientální vůně
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Tester
- Pižmová vůně
Sun Men Parfum od značky Jil Sander je pánský parfém uvedený v roce 2021, náležející do rodiny kožených vůní. Přináší…
v 7 obchodech

Jil Sander Sun Woman 75 ml + SG toaletní voda pro ženy
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- 75 ml
Jil Sander Sun je orientální květinová vůně pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 1989. Tento ikonický parfém je…
v 6 obchodech

Parfémovaná voda Jil Sander Sun Men Eau de Parfum 40 ml
- 40 ml
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
Sun Men Eau de Parfum by Jil Sander je pánský parfém představený v roce 2020, náležící do skupiny dřevitě-aromatických vůní.…
v 9 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?