Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Issey Miyake s dřevitouu vůní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Issey Miyake L´Eau D´Issey W EDT, 100 ml
od 815 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Japonské
Prožijte stejné potěšení smyslů, jako když se bosá projdete rozkvetlou loukou se třpytící se ranní rosou. Toaletní voda pro ženy L´Eau D´Issey s omamnou vůní květů dokonale sedne každé…
Issey Miyake L´Eau D´Issey W EDT, 50 ml
od 548 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Japonské
- Vodní vůně
Prožijte stejné potěšení smyslů, jako když se bosá projdete rozkvetlou loukou se třpytící se ranní rosou. Toaletní voda pro ženy L´Eau D´Issey s omamnou vůní květů dokonale sedne každé…
Issey Miyake A Drop D'Issey Fraîche W EDP, 90 ml
od 780 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Jako když osvěžující jarní déšť dopadá na něžné květy šeříku. Tak voní parfémovaná voda pro ženy Issey Miyake A Drop D'Issey Fraîche, která v sobě skrývá esenci probouzející se jarní přírody. …
Issey Miyake L´Eau D´Issey W EDT, 25 ml
od 435 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Japonské
- Vodní vůně
Prožijte stejné potěšení smyslů, jako když se bosá projdete rozkvetlou loukou se třpytící se ranní rosou. Toaletní voda pro ženy L´Eau D´Issey s omamnou vůní květů dokonale sedne každé…
Issey Miyake L'Eau D'Issey Pivoine W EDT, 100 ml
od 723 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dámská toaletní voda L'Eau D'Issey Pivoine od značky Issey Miyake se otevírá lehkým a svěžím ovocným akordem hrušky, jejíž vůně se snoubí s květinovým nektarem pivoňky. V srdci této vůně se…
Issey Miyake L'Eau d'Issey Intense W EDP, 100 ml
od 1 100 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Issey Miyake L'Eau d'Issey Intense W EDP 100 ml Issey Miyake představuje svou novinku v podobě intenzivní parfémované vody L'Eau d'Issey Intense. Tento dámský parfém si klade za cíl zachytit…
Issey Miyake A Drop D'Issey W EDP, 50 ml
od 658 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Radostná a zářivá, květinová a velmi ženská. Napijte se z poháru čistoty a podívejte se na svět z nové perspektivy. Parfémovaná voda Issey Miyake A Drop D'Issey se zrodila z kapek vody a obklopí…
Issey Miyake L'Eau d'Issey W EDP, 75 ml
od 1 279 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Vodní vůně
Podobně, jako když slunce zalije svou září lístky květin, pohladí vaše smysly parfémovaná voda pro ženy Issey Miyake L'Eau d'Issey. Stačí ráno nanést pár kapek této oslnivé ženské vůně na kůži a…
Issey Miyake L'Eau d'Issey W EDP, náplň 75 ml
od 1 064 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Podobně, jako když slunce zalije svou září lístky květin, pohladí vaše smysly parfémovaná voda pro ženy Issey Miyake L'Eau d'Issey. Stačí ráno nanést pár kapek této oslnivé ženské vůně na kůži a…
Issey Miyake L'Eau d'Issey Intense W EDP, 50 ml
od 916 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Japonské
Issey Miyake L'Eau d'Issey Intense W EDP je parfémovaná voda určená pro ženy, kteří hledají květinovo-vanilkovou vůni o objemu 50 ml. L'Eau d'Issey Intense překládá legendární svěžest původní…
Issey Miyake L'Eau D'Issey Eau & Magnolia W EDT, 100 ml
od 609 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Když se čistá voda setká se zářivou esencí okvětních lístků magnólie, vznikne svěží a jiskřivá vůně překypující květinovými tóny. Svým svěžím a čistým aroma vás okouzlí toaletní voda pro ženy…
Issey Miyake Nectar D´issey Premiere Fleur W EDP, 50 ml
od 489 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Květinově ovocná vůně pro ženy, která spojuje svěžest a sladkost v harmonické kompozici. V úvodu se rozvíjí tóny hrušky nashi a ovoce, které dodávají vůni lehkost a přirozenou sladkost. Tato…
Issey Miyake L'Eau D'Issey Pivoine W EDT, 50 ml
od 558 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dámská toaletní voda L'Eau D'Issey Pivoine od značky Issey Miyake se otevírá lehkým a svěžím ovocným akordem hrušky, jejíž vůně se snoubí s květinovým nektarem pivoňky. V srdci této vůně se…
Issey Miyake Pleats Please L'Eau W EDT, 50 ml
od 344 Kč
6,88 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Citrusová, dřevitá, pižmová vůně pro ženy s tóny růží. Vůně byla uvedena na trh v roce 2013. Složení Hlava - růže Srdce - růže, neroli, růžový pepř Základ - cedr, pačuli, pižmo
Issey Miyake L´Eau D´Issey W EDT, 100 ml + EDT 10 ml
od 1 034 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Japonské
- Vodní vůně
Prožijte stejné potěšení smyslů, jako když se bosá projdete rozkvetlou loukou se třpytící se ranní rosou. Toaletní voda pro ženy L´Eau D´Issey s omamnou vůní květů dokonale sedne každé…
Issey Miyake L'Eau D'Issey Pure W EDT, 90 ml
od 746 Kč
8,29 Kč/ml- Toaletní voda
- 90 ml
Dámský parfém L'Eau d'Issey Pure od Issey Miyake byl uveden na trhu na jaře 2016. Vychází ze známého parfému L'Eau d'Issey z roku 1992. L'Eau d'Issey je vůně čisté pramenité vody, která se…
Issey Miyake L'Eau d'Issey W EDP, 25 ml
od 846 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Vodní vůně
Podobně, jako když slunce zalije svou září lístky květin, pohladí vaše smysly parfémovaná voda pro ženy Issey Miyake L'Eau d'Issey. Stačí ráno nanést pár kapek této oslnivé ženské vůně na kůži a…
Issey Miyake Lumière d'Issey W EDP, 30 ml
od 1 184 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda pro ženy, která spojuje květinovou eleganci s hřejivými jantarovými tóny, vytváří moderní a smyslnou auru. Vůně je inspirována zářivostí teplého světla a energií nového dne, což…
Issey Miyake Lumière d'Issey W EDP, 50 ml
od 1 695 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Issey Miyake Lumière d'Issey je svěží a zářivá vůně, která v sobě spojuje květinovou eleganci s hřejivými jantarovými tóny. Její složení je inspirováno krásou světla a energií…
Issey Miyake Lumière d'Issey W EDP, 100 ml
od 2 293 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Parfémová voda Lumière d'Issey od Issey Miyake představuje svěží a zářivou interpretaci květinových a dřevitých tónů, která oslavuje přirozenou eleganci a světlo. Vůně je navržena tak, aby…
Issey Miyake L'Eau d'Issey W EDP, 50 ml
od 1 101 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Vodní vůně
Podobně, jako když slunce zalije svou září lístky květin, pohladí vaše smysly parfémovaná voda pro ženy Issey Miyake L'Eau d'Issey. Stačí ráno nanést pár kapek této oslnivé ženské vůně na kůži a…
Issey Miyake L'Eau D'Issey Eau & Magnolia W EDT, 50 ml
od 473 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Když se čistá voda setká se zářivou esencí okvětních lístků magnólie, vznikne svěží a jiskřivá vůně překypující květinovými tóny. Svým svěžím a čistým aroma vás okouzlí toaletní voda pro ženy…
Issey Miyake L´Eau D´Issey Pure Petale de Nectar W EDT 50 ml
od 495 Kč
9,90 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Tato toaletní voda se pyšní vůní se svěží a teplou přítomností, velkorysým rozptylem a okouzlující trvanlivostí. Žije a kvete jako květina, na začátku je svěžest, následovaná lahodností a…
Issey Miyake L'Eau d'Issey Rose & Rose Intense W EDP, 50 ml
od 763 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Růže je považována za královnu květin a její vůně je tak nevtíravá a velmi okouzlující. Novinka L´Eau d´Issey Rose & Rose s hrdostí představuje vůni, která je směsí hned několika druhů růží jako…
Issey Miyake Pleats Please W EDT, 50 ml
od 433 Kč
8,66 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Značka Issey Miyake uvedla na trh v roce 2012 dámskou vůni Pleats Please - jedná se o květinově-ovocnou vůni. Issey Miyake se inspiruje skládaným materiálem a světlými barvami a přenáší tento…
Issey Miyake L´Eau D´Issey W EDT, Tester 100 ml
od 691 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Japonské
Prožijte stejné potěšení smyslů, jako když se bosá projdete rozkvetlou loukou se třpytící se ranní rosou. Toaletní voda pro ženy L´Eau D´Issey s omamnou vůní květů dokonale sedne každé…
Issey Miyake L'Eau d'Issey Eau Essentielle W EDP, 50 ml
od 1 701 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Issey Miyake L'Eau d'Issey Eau Essentielle přináší do každodenního života jemnou a harmonickou kombinaci květinových a vodních tónů. Vůně inspirovaná cestou dešťové kapky…
Issey Miyake L'Eau d'Issey Eau Essentielle W EDP, 100 ml
od 2 872 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Issey Miyake L'Eau d'Issey Eau Essentielle přináší do každodenního života svěží a harmonickou kombinaci přírodních prvků. Její květinově-akvatický charakter se otevírá svěžími…
Issey Miyake L'Eau d'Issey W EDP, Tester 75 ml
2 389 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Svěží parfém
Podobně, jako když slunce zalije svou září lístky květin, pohladí vaše smysly parfémovaná voda pro ženy Issey Miyake L'Eau d'Issey. Stačí ráno nanést pár kapek této oslnivé ženské vůně na kůži a…
Issey Miyake L'Eau d'Issey W P 15 ml
3 737 Kč
249 Kč/ml- Parfém
- Květinové vůně
- Vodní vůně
- 15 ml
Užívejte si něžné květinové okouzlení po celý den. Parfém Issey Miyake L'Eau d'Issey ukrývá tisíce okvětních lístků, jejichž vůně skvěle podtrhne vaši ženskost a přirozený půvab. Je to květinová…
Issey Miyake L'Eau d'Issey Solar Violet W EDT, 50 ml
od 699 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Přírodní
- 50 ml
Už se taky těšíte, až si na jaře natrháte kytici fialek? Dámská toaletní voda Issey Miyake L'Eau d'Issey Solar Violet je jako hřejivý dotek prvního jarního slunce, který probouzí fialky ze…
Issey Miyake L´Eau D´Issey W EDT, 100 ml + EDT 10 ml + tělové mléko 50 ml
od 1 064 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Prožijte stejné potěšení smyslů, jako když se bosá projdete rozkvetlou loukou se třpytící se ranní rosou. Toaletní voda pro ženy L´Eau D´Issey s omamnou vůní květů dokonale sedne každé…
Issey Miyake A Drop D'Issey Fraîche W EDP, 50 ml
od 871 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Vodní vůně
- 50 ml
Jako když osvěžující jarní déšť dopadá na něžné květy šeříku. Tak voní parfémovaná voda pro ženy Issey Miyake A Drop D'Issey Fraîche, která v sobě skrývá esenci probouzející se jarní přírody. …
Issey Miyake A Drop d'Issey W EDP, 90 ml
od 862 Kč
9,58 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Pižmová vůně
- 90 ml
Radostná a zářivá, květinová a velmi ženská. Napijte se z poháru čistoty a podívejte se na svět z nové perspektivy. Parfémovaná voda Issey Miyake A Drop D'Issey se zrodila z kapek vody a obklopí…
Issey Miyake Nectar D´issey Premiere Fleur W EDP, Tester 90 ml
1 144 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 90 ml
Sáhněte po velmi ženské vůni, působící jako sladký nektar, ve flakonku zpodobňujícím kapku životadárné vody. Parfémovaná voda Issey Miyake Nectar D´Issey Premiere Fleur vstoupila na trh roku…
Issey Miyake A Drop d'Issey W EDP, 30 ml
1 182 Kč
39 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Radostná a zářivá, květinová a velmi ženská. Napijte se z poháru čistoty a podívejte se na svět z nové perspektivy. Parfémovaná voda Issey Miyake A Drop D'Issey se zrodila z kapek vody a obklopí…

Issey Miyake L'Eau d'Issey 100 ml + BC toaletní voda pro ženy
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Vodní vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
L'eau d'Issey od Issey Miyake je květinově vodní vůně pro ženy. L'eau d'Issey byl uveden na trh v roce 1992. Tvůrcem této…
v 13 obchodech

Toaletní voda Issey Miyake Fusion D´Issey 100 ml Tester
- 100 ml
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
Fusion d'Issey značky Issey Miyake je aromatická fougère vůně určená pro muže. Fusion d'Issey vstoupil na trh v roce 2020 a…
v 5 obchodech

Issey Miyake L'Eau d'Issey pour Homme Eau Essentielle Parfémovaná voda
- Parfémová voda
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Přírodní
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
- 75 ml
L'Eau d'Issey Pour Homme Eau Essentielle Eau de Parfum. Dřevitá, aromatická vůně pro muže od Issey Miyake. Vůně L'Eau…
v 4 obchodech

Issey Miyake Le Sel d'Issey Refill Parfémovaná voda
- 150 ml
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
Le Sel d'Issey Eau de Parfum – nový pánský parfém s hřejivou intenzitou Le Sel d'Issey Eau de Parfum je nová intenzivní vůně…
v 3 obchodech

Issey Miyake Le Sel d'Issey 1 x Eau de Parfum 100 ml + 1 x Duschgel 50 ml + 1 x Eau…
- Dřevitá vůně
Dárková sada Le Sel d’Issey Eau de Parfum pro muže od Issey Miyake Objevte v tomto vánočním období nečekaná kouzla zářivých…
flaconi.cz

Issey Miyake Damske vune Lumiere d Eau de Parfum Spray Náplň 150 ml
- 25 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Přírodní
- Náhradní náplň
Objevte parfémovanou vodu Lumière d'Issey od Issey Miyake, zářivou dámskou vůni, která zachycuje krásu světla a energii…
v 7 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?