Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Franck Olivier s dřevitouu vůní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Franck Olivier White Touch W EDP 100 ml
od 312 Kč
3,12 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Květinová vůně pro ženy. Složení Hlava - leknín, černý rybíz, meloun, hrušky Srdce - jasmín, frézie, fialka, růže Základ - santalové dřevo, pižmo
Franck Olivier In Pink EDP 75 ml
od 315 Kč
4,20 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Parfémovaná voda Franck Olivier In Pink je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Květinově ovocná vůně pro…
Franck Olivier Pour Femme EDP 50 ml
od 377 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Parfémovaná voda Franck Olivier je vůně s květinovým a dřevitým aroma, navržená v roce 2012. Tato vůně vás okamžitě zaujme. Kombinace maliny, černého rybízu, grapefruitu, broskve, švestky a…
Franck Olivier Passion Extreme W EDP, 75 ml
od 285 Kč
3,80 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 75 ml
Franck Olivier Passion Extreme 75 ml - Parfémovaná voda. Franck Olivier Passion Extreme - vůně pro ženy. Franck Olivier Passion Extreme - HLAVA: bergamot, broskev, černý rybíz SRDCE: frézie, …
Franck Olivier Passion W EDP, 75 ml
od 271 Kč
3,61 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 75 ml
Franck Olivier Franck Olivier Passion je ovocně-květinová vůně. Jedná se o vůni příjemně sladce svěží, zároveň je sametová a hebká jako vřelé pohlazení. Je tak ideální pro nošení po celý…
Franck Olivier Sun Java W EDP, 50 ml
od 260 Kč
5,20 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Franck Olivier Sun Java 75 ml - Parfémovaná voda. Franck Olivier Sun Java - vůně pro ženy. Franck Olivier Sun Java - HLAVA: citrón, broskev, černý rybíz, jablko, broskev SRDCE: jasmín, ..
Franck Olivier Nature W EDP, 25 ml
259 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Květinově-ovocná vůně pro mladé dívky a ženy s podkresem citrusových plodů, na trh byla uvedena v roce 2008. Složení: Hlava - bergamot, citrón, broskev Srdce - jasmín, lilie, jablko, …

Franck Olivier Pure Addiction 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
Franck Olivier Pure Addiction v 100 ml lahvi je parfémovaná voda s kořeněně-gurmánským charakterem, na kůži vydrží kolem 6-8…
v 13 obchodech

Franck Olivier Giorgia L'Imperatrice EDP 75 ml
- Parfémová voda
- 75 ml
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Pižmová vůně
Franck Olivier Giorgia L'Imperatrice v 75 ml lahvi je dámská parfémovaná voda s ovocně-květinovým charakterem a výdrží do…
v 15 obchodech

Franck Olivier In Pink parfémovaná voda pro ženy 50 ml
- 50 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Franck Olivier In Pink, 50 ml, Parfémované vody pro ženy, Novou závislost, které se nebudete chtít vzdát, představuje…
v 6 obchodech

Franck Olivier Sun Royal Oud parfémovaná voda unisex 75 ml
- 75 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Ambrová vůně
Franck Olivier Sun Royal Oud, 75 ml, Parfémované vody pro ženy, Objevte i vy vůni, která nezapadá do žádných škatulek, a…
v 10 obchodech

Franck Olivier Bella EDP 75 ml W
- 75 ml
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfém Bella od Franck Olivier je květinově-ovocná vůně pro ženy, která v sobě snoubí svěžest, sladkost a jemné dřevité tóny…
v 15 obchodech

Franck Olivier Bella In Paris 75 ml
- 75 ml
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Franck Olivier Bella In Paris v 75ml lahvi je parfémovaná voda s ovocně-květinovým otevřením a výdrží 4 až 6 hodin. Černý…
v 15 obchodech

Franck Olivier Giorgia 75 ml
- 75 ml
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Franck Olivier Giorgia je parfémovaná voda ve 75ml lahvi s kořeněně-květinovým charakterem, který kombinuje svěží bergamot s…
ProdejParfemu.cz

Parfémovaná voda Franck Olivier Pure Femme 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfém Pure Femme od Franck Olivier představuje květinově-ovocnou vůni pro ženy, která přináší bohatou a smyslně laděnou…
v 9 obchodech

Franck Olivier Mademoiselle Velvet 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Franck Olivier Mademoiselle Velvet ve 100 ml lahvi je parfémovaná voda (EDP), sladká a květinová, s výdrží 6 až 8 hodin.…
ProdejParfemu.cz
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?