Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Escada s dřevitouu vůní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Escada Magnetism W EDP, 75 ml
od 490 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Escada Magnetism zahalí kůži svěže-orientálním akordem zelených lístků, lahodné frézie, romantického jasmínu a mandlového květu. Magnetism přináší pocit jedinečné krásy a přirozené sexy…
Escada Bali Paradise W EDT 50 ml
od 444 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Escada Bali Paradise Eau de Toilette pro ženy – Zkušenost s letní svěžestí Objevte zářivou vůni Escada Bali Paradise Eau de Toilette pro ženy, která přináší exotickou kombinaci květinových a…
Escada Especially W EDP, 75 ml
od 542 Kč
7,23 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Obklopte se ryze ženskou vůní parfémované vody Escada Especially, která vám vykouzlí úsměv na rtech v jakékoliv situaci. Especially je ztělesněním radostných okamžiků plných neskrývaného…
Escada Chiffon Sorbet W EDT , 100 ml
od 539 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Americké
Pamatujete si na bezstarostné letní dny strávené s přáteli? Dámská toaletní voda Escada Chiffon Sorbet je oslavou léta, slunce a moře. Ponořte se do vzpomínek a znovu prožijte to nejlepší z…
Escada Especially W EDP, 30 ml
od 463 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Obklopte se ryze ženskou vůní parfémované vody Escada Especially, která vám vykouzlí úsměv na rtech v jakékoliv situaci. Especially je ztělesněním radostných okamžiků plných neskrývaného…
Escada Nectar De Costa Rica W EDT 100 ml
od 552 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Nectar De Costa Rica je výjimečným produktem od německého výrobce Escada. Tato toaletní voda je určena pro ženy, které preferují sladké, ovocné a květinové vůně. Escada Nectar…
Escada Santorini Sunrise W EDT, 100 ml
od 598 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Toaletní voda pro ženy Escada Santorini Sunrise vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní nošení. Vůně…
Escada Flor del Sol W EDT, Tester 100 ml
od 587 Kč
5,87 Kč/ml- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Dokonalá prázdninová vůně Escada Flor del Sol je další limitovanou letní edicí značky Escada. Do této hravé toaletní vody, prostoupené duchem svobody, přátelství a letní nálady, se tentokrát…
Escada Fairy Love Limited Edition W EDT, 50 ml
od 323 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Escada Fairy Love Limited Edition je květinově-ovocná vůně, která okouzlí všechny romantické duše. Vůně s nashi hruškou a malinou ve spojení s pomerančem představuje jiskřivé tóny, které…
Escada Especially W EDP, 50 ml
od 477 Kč
9,54 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Obklopte se ryze ženskou vůní parfémované vody Escada Especially, která vám vykouzlí úsměv na rtech v jakékoliv situaci. Especially je ztělesněním radostných okamžiků plných neskrývaného…
Escada Magnetism W EDP, 25 ml
od 332 Kč
4,43 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 75 ml
Escada Magnetism 25 ml - Parfémovaná voda. Escada Magnetism - vůně pro ženy. Escada Magnetism - Nová vůně Escada Magnetism zahalí Vaši kůži svěže-orientálním ..
Escada Magnetism W EDP, 50 ml
od 624 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Escada Magnetism zahalí Vaši kůži svěžeorientálním akordem zelených lístků, lahodné frézie, romantického jasmínu či mandlového květu. Magnetism přináší ženám pocit jedinečné krásy a přirozené…
Escada Sentiment W EDT, 75 ml
od 768 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Escada Sentiment je svěží, mladistvá, elegantní a svůdná vůně s mírným orientálním nádechem.
Escada Show Me Love Limited Edition W EDP, 50 ml
od 391 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Poznejte, jak voní láska v podání značky Escada. Vůně vyniká veganským složením. Na trh byla uvedená v roce 2022 a dokonale vás ozdobí zejména v chladnějších dnech. Hlava - borůvka, makronky, …
Escada Show Me Love Limited Edition W EDP, 100 ml
od 618 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Poznejte jak voní láska v podání značky Escada. Vůně vyniká veganským složením. Na trh byla uvedená v roce 2022 a dokonale vás ozdobí zejména v chladnějších dnech. Hlava - borůvka, makronky, …
Escada Especially Delicate Notes W EDT, 30 ml
od 809 Kč
27 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Je báječně lehká, světí a delikátní interpretace originální vůně plné růží od značky Escada. ESPECIALLY ESCADA Delicate notes je báječně lehká, světí a delikátní interpretace originální vůně…
Escada Santorini Sunrise W EDT, 50 ml
od 809 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Toaletní voda pro ženy Escada Santorini Sunrise vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní nošení. Vůně…
Escada Joyful W EDP, 75 ml
od 1 173 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Značka parfémů Escada představuje novou vůni pro ženy s názvem Joyful. Představuje inspirativní pozitivní náhled na svět, optimismus a radost z okamžiku. Tváří parfému je australská supermodelka…
Escada Especially Delicate Notes W EDT, Tester 75 ml
od 1 403 Kč
19 Kč/ml- Toaletní voda
- 75 ml
Escada Especially Escada Delicate Notes. Toaletní voda pro ženy 75ml Tester Módní dům Escada přináší novou kompozici oblíbené vůně Especially. Escada Especially Escada Delicate Notes je…
Escada Chiffon Sorbet W EDT, 30 ml
374 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Vůně, která přináší pocit lehkosti a radosti, je ideální pro ženy, které hledají osvěžující a hravý doplněk do teplých dní. Jedná se o toaletní vodu, která kombinuje svěží ovocné tóny s jemnými…
Escada Fiesta Carioca W EDT, 30 ml + kosmetická taška
963 Kč
32 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Ovocno-květinová vůně Fiesta Carioca se otevírá šťavnatými tóny marakuji v doprovodu malin a fialek. Srdcem prostupují něžné tóny jasmínu a mučenky. To vše je zasypané jemnými pomerančovými…
Escada Fiesta Carioca W EDT, 100 ml
2 224 Kč
22 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Ovocno-květinová vůně Fiesta Carioca se otevírá šťavnatými tóny marakuji v doprovodu malin a fialek. Srdcem prostupují něžné tóny jasmínu a mučenky. To vše je zasypané jemnými pomerančovými…
Escada Rock in Rio 2011 W EDT, Tester 100 ml
963 Kč
9,63 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Dámská toaletní voda Escada Rockin Rio připomíná trojici nejúspěšnějších vůní, které navozují tu správně letní atmosféru. S Escada Rockin Rio všude zní brazilská samba, která doslova nutí nohy k…
Escada Magnetism W EDP, Tester 75 ml
1 096 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 75 ml
Escada Magnetism zahalí Vaši kůži svěže-orientálním akordem zelených lístků, lahodné frézie, romantického jasmínu či mandlového květu. Magnetism přináší ženám pocit jedinečné krásy a přirozené…

ESCADA Bali Paradise 100 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
- 100 ml
ESCADA Bali Paradise ve 100ml lahvi je toaletní voda s ovocně-tropickým charakterem typickým pro letní edice značky ESCADA,…
v 11 obchodech

ESCADA Show Me Love Limited Edition EDP 30 ml
- 30 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
ESCADA Show Me Love Limited Edition v 30 ml lahvi je dámská parfémovaná voda z roku 2022. Otevírá ostružinou, sladká a tmavá…
v 11 obchodech

Escada Taj Sunset Limited Edition toaletní voda pro ženy 50 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
- 50 ml
- Svěží parfém
Toaletní voda od značky Escada byla vytvořená výhradně pro ženy. Toto balení obsahuje 50 ml vámi vybrané vůně.…
v 2 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?