Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Davidoff s dřevitouu vůní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Davidoff Cool Water Woman EDT, 100 ml
od 449 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Davidoff Cool Water Woman je toaletní voda pro ženy. Tato toaletní voda je charakteristická svou kombinací citrusových a orientálních tónů, které vytvářejí svěží vůni. Vůně Davidoff Cool…
Davidoff Cool Water Woman EDT, 200 ml
od 724 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Davidoff Cool Water Woman je toaletní voda pro ženy. Tato toaletní voda je charakteristická svou kombinací citrusových a orientálních tónů, které vytvářejí svěží vůni. Vůně Davidoff Cool…
Davidoff Cool Water Woman EDT, 50 ml
od 344 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Davidoff Cool Water Woman je toaletní voda pro ženy. Tato toaletní voda je charakteristická svou kombinací citrusových a orientálních tónů, které vytvářejí svěží vůni. Vůně Davidoff Cool…
Davidoff Cool Water Woman EDT, 30 ml
od 255 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Davidoff Cool Water Woman je toaletní voda pro ženy. Tato toaletní voda je charakteristická svou kombinací citrusových a orientálních tónů, které vytvářejí svěží vůni. Vůně Davidoff Cool…
Davidoff Cool Water Reborn W EDP 100 ml
od 577 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Novou závislost, které se nebudete chtít vzdát, představuje parfémovaná voda pro ženy Davidoff Cool Water Reborn. Okouzlí vás hned při prvním přivonění a každý další den vás bude přesvědčovat, …
Davidoff Cool Water Sea Rose W EDT, 100 ml
od 548 Kč
5,48 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Toaletní voda Cool Water Sea Rose vznikla v roce 2013 a poodkrývá zcela novou stránku věčné love story mezi ženou a mořem. Něžná a lahodná, tato mimořádně svěží vůně oslavuje čistotu a…
Davidoff Cool Water for Her EDP, 100 ml
od 960 Kč
9,60 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- 100 ml
Lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Parfémovaná voda pro ženy Davidoff Cool Water vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní…
Davidoff Cool Water Oceanic Edition W EDT, 100 ml
od 428 Kč
4,28 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Vodní vůně
- 100 ml
Tato vůně je určená pro ženy, které milují oceán a jeho krásu. Je inspirována temně modrým mořem a zachycuje esenci přirozené síly a vitality oceánu. Vrchní tóny mořské vody vytvářejí svěží a…
Davidoff Cool Water Sea Rose W EDT, 30 ml
od 311 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Toaletní voda Cool Water Sea Rose vznikla v roce 2013 a poodkrývá zcela novou stránku věčné love story mezi ženou a mořem. Něžná a lahodná, tato mimořádně svěží vůně oslavuje čistotu a…
Davidoff Cool Water Woman Reborn EDT, 100 ml
od 453 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
Dopřejte si vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Dámská toaletní voda Davidoff Cool Water Woman Reborn je ztělesněním luxusu a exkluzivity a její důmyslná vonná kompozice…
Davidoff Cool Water Reborn Intense W EDP, 100 ml
od 790 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Aromatická vůně
Davidoff Cool Water Reborn Intense Woman představuje moderní pojetí ženské elegance a vnitřní síly, která je inspirována přírodou a obnovou. Tento produkt je parfémovaná voda, což znamená, že…
Davidoff Cool Elixir Intense W P, 30 ml
od 540 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Davidoff Cool Water Woman Elixir W EDP 30 ml je parfémovanou vodou pro ženy, který zaujme zejména svou ambrovou vanilkovou esencí. Tento parfém je navržen tak, aby vyjadřoval eleganci a…
Davidoff Cool Elixir Intense W P, 50 ml
od 710 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Davidoff Cool Water Woman Elixir je parfémovaná voda určená pro ženy, které vyhledávají nadčasovou eleganci a smyslnost. Tato vůně je charakterizována ambrovými a vanilkovými tóny, které…
Davidoff Cool Water Woman Reborn EDT, 50 ml
od 406 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
Dopřejte si vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Dámská toaletní voda Davidoff Cool Water Woman Reborn je ztělesněním luxusu a exkluzivity a její důmyslná vonná kompozice…
Davidoff Cool Water Sea Rose Summer Edition W EDT 100 ml
850 Kč
8,50 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Toaletní voda Davidoff Cool Water Woman Sea Rose je neodolatelně svůdná a jedinečná vůně, která vás omámí svou intenzitou a luxusním vyzněním. Vůně pro moderní sebevědomou ženu na běžné nošení, …

Davidoff Cool Water Woman Oceanic Edition 2025 EDT 100 ml
- Toaletní voda
- 100 ml
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Vodní vůně
- Intenzita vůně lehká
Davidoff Cool Water Woman Oceanic Edition v 100 ml lahvi je dámská toaletní voda, svěží a květinově-vodní, limitovaná edice…
v 7 obchodech

Davidoff Cool Water for Women 30 ml + BL toaletní voda pro ženy
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
- 30 ml
Davidoff Cool Water for Women je svěží květinově ovocná vůně, která přináší pocit čistoty a svěžesti oceánu. Tato vůně je…
Ferwer.cz
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?