Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy s dřevitouu vůní, nizozemské
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
MEXX Woman EDP, 40 ml
od 294 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Woman New Look od společnosti Mexx potěší každou moderní ženu, která chce oplývat optimismem a šarmem. Podpořte svůj styl díky této vůni s nádechem citrusů, květin a…
MEXX Woman EDT, 60 ml
od 307 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Svěžest prvního jarního dne, který se probouzí po dlouhé zimě. Svěžest květin, které zvedají své hlavičky k prvním teplým slunečním paprskům. Svěžest šťavnatého ovoce, které svádí k utržení ze…
MEXX Woman EDP, 20 ml
od 141 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Woman New Look od společnosti Mexx potěší každou moderní ženu, která chce oplývat optimismem a šarmem. Podpořte svůj styl díky této vůni s nádechem citrusů, květin a…
MEXX Inspired Nature W EDP, 30 ml
od 221 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
MEXX Inspired Nature je parfémovaná voda pro ženy, která přináší nový vonný zážitek inspirovaný přírodou. Tato vůně je navržena tak, aby probudila vaše smysly a vytvořila atmosféru klidu a…
MEXX Woman EDT, 40 ml
od 219 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Svěžest prvního jarního dne, který se probouzí po dlouhé zimě. Svěžest květin, které zvedají své hlavičky k prvním teplým slunečním paprskům. Svěžest šťavnatého ovoce, které svádí k utržení ze…
MEXX Ice Touch W EDT, 40 ml
od 320 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
MEXX Ice Touch Woman je toaletní voda, která přináší svěží květinově-ovocnou vůni. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kdo hledají osvěžující a zároveň smyslný parfém, který se hodí pro…
MEXX Inspired Warmth W EDP, 50 ml
od 359 Kč
7,18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Nizozemské
- 50 ml
MEXX Inspired Warmth je parfémovaná voda, která přináší hřejivý a útulný pocit. Tato vůně je navržena tak, aby probudila vaše smysly a vytvořila příjemnou atmosféru. Parfémovaná voda je vyrobena…
MEXX Ice Touch W EDT, 20 ml
od 277 Kč
5,54 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Nizozemské
- 50 ml
MEXX Ice Touch Woman je toaletní voda, která přináší svěží květinově-ovocnou vůni. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kdo hledají osvěžující a zároveň smyslný parfém, který se hodí pro…
MEXX Ice Touch W EDT, 30 ml
od 299 Kč
9,97 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Nizozemské
- 30 ml
MEXX Ice Touch Woman je toaletní voda, která přináší svěží květinově-ovocnou vůni. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kdo hledají osvěžující a zároveň smyslný parfém, který se hodí pro…
MEXX Inspired Nature W EDP, 50 ml
od 290 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
MEXX Inspired Nature je parfémovaná voda pro ženy, která přináší nový vonný zážitek inspirovaný přírodou. Tato vůně je navržena tak, aby probudila vaše smysly a vytvořila atmosféru klidu a…
MEXX Ice Touch W EDT, 15 ml
od 122 Kč
8,13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Nizozemské
- 15 ml
MEXX Ice Touch Woman je toaletní voda, která přináší svěží květinově-ovocnou vůni. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kdo hledají osvěžující a zároveň smyslný parfém, který se hodí pro…
NG Perfumes Predator W EDP, 100 ml + sprchový gel 100 ml
299 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Nizozemské
Dámská parfémová voda NG Perfumes Predator v sobě kombinuje orientální a dřevité tóny. Je ideální pro ženy, které hledají vůni, jež je zároveň exotická a přírodní. Parfémová voda vás přenese do…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
