Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy s dřevitouu vůní, německé
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Hugo Boss Boss Woman EDP, 90 ml
od 572 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Hugo Boss Boss Woman má styl, je rafinovaná, vládne sebevědomím zrozeným z úspěchu, protože je inspirovaná moderní a sebejistou ženou. Sebevědomí a jemná smyslnost Boss Woman má razanci a smysl…
Hugo Boss Deep Red W EDP, 75 ml
od 525 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Parfémovaná voda Hugo Boss Deep Red je smyslná vůně, která osloví ženy hledající výrazný a dlouhotrvající parfém. Kombinuje v sobě ovocné, květinové a dřevité tóny, které vytvářejí hřejivou a…
Hugo Boss Boss Femme W EDP, 75 ml
od 591 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Hugo Boss Boss Femme vás zahalí do něžného, hedvábně jemného závoje absolutní ženskosti a elegance. Podtrhněte i vy svou smyslnost a přirozený půvab s vůní, kterou si zamilovaly…
Hugo Boss Alive W EDP, 80 ml
od 944 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Nezávislá, elegantní a velmi ženská – taková je žena, která nejlépe vystihuje duši parfému Alive. Žena, která rozumí tomu, že pohoda a štěstí je stejnou součástí života jako odhodlání a…
Hugo Boss Ma Vie Pour Femme New Design EDP 75 ml
od 783 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Ma Vie Pour Femme je svěží a ženská kompozice, která oslavuje eleganci a jedinečnost moderní ženy. Vhodná pro každodenní nošení i speciální příležitosti, tato vůně přináší…
Hugo Boss Boss Ma Vie L`Eau W EDT, 50 ml
od 500 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Nenapodobitelná kombinace jasných akordů. Toaletní voda Hugo Boss Boss Ma Vie L’Eau je příjemnou, nevtíravou a nezapomenutelnou vůní, která vám připomene kytici okouzlujících jarních květů. …
Jil Sander Sun W EDT, 75 ml
od 325 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Svěží parfém
- Německé
Jil Sander Sun je toaletní voda pro ženy, která představuje harmonickou kombinaci orientálních a květinových tónů. Tato vůně pochází z dílny německého výrobce Jil Sander a je charakteristická…
Hugo Boss XX Woman EDT, 100 ml
od 544 Kč
5,44 Kč/ml- Toaletní voda
- Německé
- 100 ml
Moderní tvář vůně Hugo XX úzce souvisí s její hlavní ingrediencí - ve vůních ne tak často používanou - čistou rýží Basmati. Díky ní je celkové vyznění Hugo XX ryze ženské a vyzrálejší. "Naším…
Hugo Boss Orange W EDT, 30 ml
od 342 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Německé
- 30 ml
Dámská toaletní voda Boss Orange značky Hugo Boss je určená pro ženy, které touží po svěžesti a čistotě mysli. Vstupte do světa radosti a nechte se unášet květinovými melodiemi, které vás nabijí…
Hugo Boss Boss Bottled Beyond W EDP, 30 ml
od 1 214 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Hugo Boss Bottled Beyond W EDP 30 ml je lehká a svěží vůně, která se hodí pro každodenní nošení. Její jemná a sofistikovaná vonná kompozice je ideální pro ženy, které hledají…
Hugo Boss Boss Bottled Beyond W EDP, 50 ml
od 1 776 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Hugo Boss Bottled Beyond W EDP je orientální květinová vůně, která oslavuje moderní ženskost a sílu vzájemné podpory. Vůně je navržena pro ženy, které vyzařují sebevědomí, …
Karl Lagerfeld Fleur de Murier W EDP, 100 ml
od 449 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Nekonvenční dámská vůně s květem ostružiny zahaluje tělo do svůdných šatů. Legendární návrhář ji ušil z florientálních, ovocných a dřevitých nót. Karl Lagerfeld je vizionář, pokud jde o nevídané…
Hugo Boss Boss Femme W EDP, 30 ml
od 389 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Hugo Boss Boss Femme vás zahalí do něžného, hedvábně jemného závoje absolutní ženskosti a elegance. Podtrhněte i vy svou smyslnost a přirozený půvab s vůní, kterou si zamilovaly…
Hugo Boss The Scent W P 50 ml
od 1 305 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Hugo Boss The Scent je určen ženám, které hledají vůni kombinující květinové a dřevité tóny. Tento parfém, který byl uveden na trh v roce 2022, zaujme elegantním a klasickým flakonem…
Hugo Boss Boss Bottled Beyond W EDP, 100 ml
od 2 305 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémová voda Boss Bottled Beyond W EDP je orientálně květinová vůně, která spojuje svěžest a hřejivost v harmonické kompozici. Vytvořená pro ženy, které chtějí vyjádřit svou individualitu a…
Hugo Boss Ma Vie Pour Femme Intense W EDP, 30 ml
od 403 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
V lednu 2016 představila značka Hugo Boss vůni Ma Vie Pour Femme Intense pro ženy. Ta vychází z klasické vůně Ma Vie Pour Femme z roku 2014, je však více intezivnější a i flakon parfému má…
Hugo Boss Orange W EDT, 75 ml
od 524 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dámská toaletní voda Boss Orange značky Hugo Boss je určená pro ženy, které touží po svěžesti a čistotě mysli. Vstupte do světa radosti a nechte se unášet květinovými melodiemi, které vás nabijí…
Hugo Boss Alive W EDP, 50 ml
od 1 132 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Nezávislá, elegantní a velmi ženská – taková je žena, která nejlépe vystihuje duši parfému Alive. Žena, která rozumí tomu, že pohoda a štěstí je stejnou součástí života jako odhodlání a…
Hugo Boss Boss The Scent Elixir Intense W P, 50 ml
od 1 431 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámský parfém Hugo Boss Boss The Scent Elixir Intense je určen pro ženy, které hledají výraznou a smyslnou vůni pro speciální příležitosti. Parfém je vysoce koncentrovaný a nabízí intenzivní…
Hugo Boss Orange W EDT, 50 ml
od 447 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dámská toaletní voda Boss Orange značky Hugo Boss je určená pro ženy, které touží po svěžesti a čistotě mysli. Vstupte do světa radosti a nechte se unášet květinovými melodiemi, které vás nabijí…
Hugo Boss Alive W EDP, 30 ml
od 786 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Nezávislá, elegantní a velmi ženská – taková je žena, která nejlépe vystihuje duši parfému Alive. Žena, která rozumí tomu, že pohoda a štěstí je stejnou součástí života jako odhodlání a…
Hugo Boss Alive Absolu W EDP, 30 ml
od 448 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kožená
Hugo Boss Alive Absolu je intenzivní a sofistikovaná parfémová voda. Vyznačuje se dřevitými a koženými tóny, které přinášejí hloubku a charakter. Je ideální pro ženy, které preferují výrazné a…
Hugo Boss Ma Vie Pour Femme EDP, 50 ml
od 727 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfém Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme představuje silnou a nezávislou ženu, která se nebojí riskovat. Parfémovaná voda se skládá ze tří částí. První část symbolizuje modernost, druhá část…
Hugo Boss Alive W P, 50 ml
od 1 197 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Podmanivý parfém Hugo Boss Alive oslavuje pozitivní energii a sílu ženy. Dámská vůně Alive vás povzbuzuje k tomu, abyste vždy žila naplno. Hřejivé, svěží květinové tóny vyzařují pozitivní…
Esprit Rise & Shine For Her EDP, 20 ml
od 369 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Německé
- 20 ml
Parfémovaná voda pro ženy Esprit Rise & Shine má smyslnou a ženskou vůni, která díky pudrovému tónu jemně zahaluje smysly a ukazuje vnitřní sílu sebevědomí, které ženy mají. Svrchním tónům…
Tom Tailor Happy To Be W EDP, 30 ml
od 341 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tom Tailor dámská parfémovaná voda Happy To Be představuje smyslnou orientální vůni. Nechte se i vy unést vůní od značky Tom Tailor. Složení vůně je veganské. Na počátku se prolínají…
Bruno Banani Woman's Best EDT, 20 ml
od 139 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Bruno Banani Woman´s Best toaletní voda pro ženy 20 ml.
Hugo Boss Deep Red W EDP, 50 ml
od 656 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Osobitá parfémovaná voda Hugo Deep Red značky Hugo Boss vám okamžitě zajistí pocit výjimečnosti. Odhoďte pravidla všedních dní a nechte se zahalit čistou energií ženství a smyslnosti! Hlava -…
Hugo Boss Boss The Scent Elixir Intense W P, 30 ml
od 1 051 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámský parfém Hugo Boss Boss The Scent Elixir Intense je určen pro ženy, které hledají výraznou a smyslnou vůni pro speciální příležitosti. Parfém je vysoce koncentrovaný a nabízí intenzivní…
Hugo Boss The Scent For Her Pure Accord W EDT, 50 ml
od 549 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- Přírodní
Zářivé duo vůní Boss The Scent Pure Accord zkoumá nový pohled na svádění, díky kterému si jsou Boss muž a žena blíže než kdykoli předtím. Tato vůně pro ženy je smyslným pokračováním příběhu o…
Hugo Boss Alive W P, 80 ml
od 1 618 Kč
- Parfém
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Podmanivý parfém Hugo Boss Alive oslavuje pozitivní energii a sílu ženy. Dámská vůně Alive vás povzbuzuje k tomu, abyste vždy žila naplno. Hřejivé, svěží květinové tóny vyzařují pozitivní…
Hugo Boss Boss The Scent For Her Le Parfum P 30 ml
od 931 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Hledáte parfém, který se dokonale snoubí s ležérní elegancí a jemnou ženskostí? Květinově-ovocná vůně Hugo Boss Boss The Scent For Her Le Parfum vás okouzlí svou návykovou harmonií a působivou…
Hugo Boss Ma Vie Pour Femme EDP, 30 ml
od 412 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Německé
Parfém Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme představuje silnou a nezávislou ženu, která se nebojí riskovat. Parfémovaná voda se skládá ze tří částí. První část symbolizuje modernost, druhá část…
Hugo Boss Alive Absolu W EDP, 50 ml
od 756 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kožená
Hugo Boss Alive Absolu je intenzivní a sofistikovaná parfémová voda. Vyznačuje se dřevitými a koženými tóny, které přinášejí hloubku a charakter. Je ideální pro ženy, které preferují výrazné a…
Jil Sander Sun W EDT, 30 ml
od 260 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Svěží parfém
- Německé
Jil Sander Sun je toaletní voda pro ženy, která představuje harmonickou kombinaci orientálních a květinových tónů. Tato vůně pochází z dílny německého výrobce Jil Sander a je charakteristická…
Bruno Banani Absolute Woman EDT, 20 ml
od 117 Kč
5,85 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 20 ml
Po vůni Absolute Man z roku 2014 Bruno Banani uvádí na trh svou ženskou verzi Absolute Woman. Vůně je vyhlášena jako hravá kompozice pro energetické a sebevědomé ženy. Květinově ovocná kompozice…
Hugo Boss Alive Intense W EDP, 80 ml
od 917 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Silná vůně symbolizující intenzivní touhu po životě a odvahu ženy. Parfémovaná voda Hugo Boss Alive Intense, vytvořená pro ženy, které rády riskují a vystupují ze své komfortní zóny, vás vyzývá…
Nivea Sun W EDT 30 ml
od 458 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Německé
Nivea Sun je varianta ikonického opalovacího krému v podobě toaletní vody. Vůně vyniká svou svěžestí, čistými květinovými tóny, kořeněnými tóny a dřevitými tóny, které se dokonale snoubí s…
Hugo Boss Alive Intense W EDP, 30 ml
od 580 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Silná vůně symbolizující intenzivní touhu po životě a odvahu ženy. Parfémovaná voda Hugo Boss Alive Intense, vytvořená pro ženy, které rády riskují a vystupují ze své komfortní zóny, vás vyzývá…
Tom Tailor For Her EDT, 50 ml
od 353 Kč
7,06 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 50 ml
Toaletní voda Tom Tailor For Her je ideální volbou pro ženy, které hledají lehkou a svěží vůni pro každodenní nošení. Tento parfém se vyznačuje svou jemnou a sofistikovanou vonnou kompozicí, jež…
Escada Nectar De Costa Rica W EDT 100 ml
od 542 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Nectar De Costa Rica je výjimečným produktem od německého výrobce Escada. Tato toaletní voda je určena pro ženy, které preferují sladké, ovocné a květinové vůně. Escada Nectar…
Tom Tailor For Her EDT, 30 ml
od 287 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Objevte novou vůni od značky Tom Tailor, určenou pro ženy, které chtějí prožívat každý moment života naplno. Tom Tailor For Her je toaletní voda, která kombinuje sportovní eleganci a jemnost v…
Escada Santorini Sunrise W EDT, 100 ml
od 599 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Toaletní voda pro ženy Escada Santorini Sunrise vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní nošení. Vůně…
Hugo Boss Boss The Scent For Her Le Parfum EDP, 50 ml
od 1 107 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Dámská vůně Boss The Scent For Her v sobě snoubí elegantní tóny, které jsou doplněny dotekem šťavnatého ovoce. Svrchní tóny medové broskve a frézie vytvářejí kombinaci, která neomylně upoutá…
Mustang Pink Signature W EDP 30 ml
od 222 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská parfémová voda Mustang Pink Signature přináší harmonické spojení svěžích a hřejivých tónů, které vytváří jedinečnou vůni pro každodenní nošení. V jejím základu se prolínají ambrové, …
Bruno Banani Radiant Woman EDP, 50 ml
od 362 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Bruno Banani Radiant Woman je určena pro ženy, které hledají vůni s orientálním nádechem. Vůně je kombinací ovocných, citrusových a kořenitých tónů. Tato směs vytváří harmonický…
Hugo Boss Hugo Woman EDP, 75 ml
od 741 Kč
9,88 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 75 ml
Hugo Woman od značky Hugo Boss je květinovo-ovocná vůně, která kombinuje neočekávané přírodní ingredience. Je to fúze tradičních ženských tónů a neočekávaných mužských tónů. Vrchní tóny se…
Montblanc Signature Elixir W EDP, 90 ml
od 1 049 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Montblanc Signature Elixir W EDP Parfémovaná voda Montblanc Signature Elixir je ztělesněním moderní ženskosti. Tato vůně je poctou smyslné ženě, která kombinuje sílu, eleganci a vášeň. Spojuje…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
