Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy s dřevitouu vůní, arabské
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Lattafa Yara W EDP, 100 ml
od 470 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Lattafa Yara je jedinečným spojením dřevité a květinové vůně s orientálním nádechem. Je ideální pro ženy, které preferují sladké a zároveň dřevité tóny. Vůně je bohatá a plná, přesto však není…
Lattafa Yara Moi W EDP 100 ml
od 336 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Lattafa Yara Moi je jantarová sladká parfémová voda pro ženy. Díky luxusním ingrediencím vzniká výjimečná a podmanivá vůně, kterou si zamilujete. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022. Hlava -…
Lattafa Yara Candy W EDP, 100 ml
od 432 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Yara Candy od značky Lattafa je určena pro ženy, které hledají ovocno-květinovou vůni. Byla uvedena na trh v roce 2024 a přináší svěží a sladké aroma, které je ideální pro…
Lattafa Fakhar Rose W EDP 100 ml
od 405 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Fakhar Lattafa Rose od značky Lattafa byla vytvořená výhradně pro ženy. Jedná se o ovocnou, květinovou a sladkou vůni. Na trh byla uvedena v roce 2015. Hlava - broskev, …
Lattafa Yara Tous W EDP, 100 ml
od 348 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Tato parfémovaná voda je pro všechny ženy, které touží po vůni plné pozitivní energie. Parfémovaná voda vám vykouzlí úsměv na tváři. Vůně byla uvedena na trh v roce 2023. Hlava - mango, …
Lattafa Qimmah For Women EDP 100 ml
od 323 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Niche
- Sladký parfém
Qimmah For Women od značky Lattafa je parfémová voda pro ženy. Tajemná, smyslná a delikátní – taková je kombinace úvodních hořko-sladkých tónů kávy a mandlí. Lehkou vůni jasmínu a smyslné…
Lattafa Yara W EDP, 50 ml
od 131 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Lattafa Yara je jedinečným spojením dřevité a květinové vůně s orientálním nádechem. Je ideální pro ženy, které preferují sladké a zároveň dřevité tóny. Vůně je bohatá a plná, přesto však není…
Armaf Club De Nuit W EDP, 105 ml
od 398 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Zamilujte se do opravdu smyslné ženské vonné kompozice, která vás omámí pudrovým aroma růže a svěží tropickou vůní liči. Parfémovaná voda pro ženy Armaf Club de Nuit Woman ztělesňuje nadčasovou…
Lattafa Habik W EDP 100 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Lattafa Habik W EDP 100 ml je květinově-ovocná vůně pro ženy, uvedená na trh v roce 2025. Tato parfémovaná voda spojuje prvky lehkosti, ženskosti a přirozené elegance, což z ní činí vhodný…
Lattafa Fakhar Lattafa Extrait W EDP, 100 ml
od 358 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dopřejte si vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Tato parfémovaná voda je ztělesněním luxusu a exkluzivity. Její důmyslná vonná kompozice potěší i ty…
Khadlaj Panache Angel Dust W P 100 ml
od 741 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Khadlaj Panache Angel Dust je dámský parfém, který zaujme svou bohatou a smyslnou orientálně-vanilkovou vůní, která v sobě spojuje ženskost, eleganci a gurmánský půvab. Vůně se otevírá…
Armaf Club De Nuit Maleka W EDP 105 ml
od 584 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Arabské
Armaf Club De Nuit Maleka W EDP 105 ml je dámská parfémovaná voda, která patří do kategorie květinově-ovocných vůní. Tento parfém je dílem renomovaného parfuméra Oliviera Crespa a je vhodný pro…
Zimaya Fatima Pink W P 100 ml
od 377 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémový extrakt Zimaya Fatima Pink je navržen pro ženy, které ocení sofistikovanou a bohatou vůni s dřevitými a květinovými tóny. Pochází z arabské parfémové tradice, která je známá svou…
Zimaya Zukhruf Cherry W EDP, 100 ml
od 358 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Zimaya Zukhruf Cherry je parfémovaná voda, která přináší smyslnou a podmanivou vůni, ideální pro romantické chvíle a večerní události. Okouzlí vaše smysly a zanechá nezapomenutelný dojem díky…
Lattafa Badee Al Oud Noble Blush W EDP 100 ml
od 475 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Lattafa Badee Al Oud Noble Blush je dámská parfémovaná voda, která nabízí jedinečný zážitek pro vaše smysly. Je ideální volbou pro ženy, které hledají vůni, jež je sladká, pudrová a dřevitá…
Lattafa Mohra Silky Rose EDP W, 100 ml
od 296 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Mohra Silky Rose od značky Lattafa je oslňující květinová parfémová voda pro ženy. Díky této jedinečné květinové vůni s pižmovými odstíny okouzlíte své okolí. Okvětní lístky růže, pikantní…
Lattafa Mayar Natural Intense W EDP, 100 ml
od 382 Kč
3,82 Kč/ml- Parfémová voda
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Arabské
- 100 ml
Objevte svěží, ovocnou interpretaci oblíbené vůně Mayar od značky Lattafa. Dámská parfémovaná voda Mayar Natural Intense kombinuje čistotu a intenzitu lahodných darů přírody. Opojná směs…
Lattafa Emaan W EDP 100 ml
od 367 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Lattafa Emaan je parfémovaná voda, která nabízí svěží a květinovou vůni. Je inspirována jarní přírodou a její vůně je navržena tak, aby zanechala nezapomenutelný dojem. Parfémovaná voda se…
Lattafa Washwashah W EDP, 100 ml + deodorant ve spreji 75 ml
od 238 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Washwashah od značky Lattafa je jantarově květinová vůně pro ženy. Pikantní tóny růžového pepře se prolínají s malinou a hořkým pomerančem, aby v srdci vůně rozkvetlo magické spojení tuberózy, …
Lattafa The Kingdom W EDP 100 ml
od 443 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Lattafa The Kingdom je dámská parfémovaná voda, která se vyznačuje sladkou a bohatou vůní. Je určena pro ženy, které hledají vůni, jež je zahalí do aury vznešenosti a elegance. Parfémovaná…
Paris Corner Khair Fusion W EDP 100 ml
od 327 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Paris Corner Khair Fusion je ovocná parfémovaná voda určená pro ženy, které hledají výraznou a dlouhotrvající vůni. Nabízí harmonické spojení ovocných, květinových a dřevitých tónů, které…
Zimaya Fatima Velvet Love W P 100 ml
od 404 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Fatima Velvet Love od značky Zimaya je parfémový extrakt, který přináší elegantní květinovou vůni pro ženy. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají vůni s výraznými květinovými a sladkými tóny. …
Ajmal Sacrifice W EDP 50 ml
od 270 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Dámský parfém Ajmal Sacrifice je příjemná květinově-vodní vůně pro moderní, dynamické a sebevědomé ženy, které vědí, co chtějí. Parfém od značky Ajmal představuje přirozenou eleganci, půvab a…
Afnan Modest Deux Pour Femme W EDP 100 ml
od 451 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Arabské
Afnan je mladá parfémová značka z dálného východu založená v roce 2012. Přináší vám parfémovanou vodu Modest Deux Pour Femme. Vůně je květinová, ovocná a sladká. Hlava - jahody, třešeň, …
Lattafa Hayaati Florence W EDP 100 ml
od 303 Kč
3,03 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Sladký parfém
- Arabské
- 100 ml
Hayaati Florence od značky Lattafa je citrusově-sladká parfémovaná voda. Podmanivý a sofistikovaný vonný elixír v úvodu okouzlí přívětivou, exotickou stopou liči a grapefruitu, který doprovází…
Armaf Club de Nuit Intense W EDP 105 ml
od 462 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Nenechte si už nikdy ujít příležitost stát se královnou večera. Dámská parfémovaná voda Armaf Club de Nuit Intense vás během pár vteřin povýší do role oslnivé bytosti, jejímuž kouzlu musí každý…
Paris Corner Qissa Delicious W EDP, 100 ml
od 281 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Paris Corner Qissa Delicious W EDP 100 ml je parfémovaná voda, která osloví ženy hledající sladkou a gurmánskou vůni. Tento parfém byl uveden na trh v roce 2024 a je charakterizován jako…
Lattafa Atheeri W EDP 100 ml
od 540 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Lattafa Atheeri je parfémovaná voda, která byla uvedena na trh v roce 2025. Nabízí kombinaci květinových, sladkých a vanilkových tónů. Je charakteristická svou komplexní a bohatou kompozicí. V…
Paris Corner Khair Confection W EDP, 100 ml
od 360 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Paris Corner Khair Confection je dámská parfémová voda, která nabízí jedinečný zážitek díky své lehké a krémové kompozici. Vyznačuje se smyslnou a svůdnou vůní, která je ideální pro ženy…
Khadlaj Rose Couture W EDP 100 ml
od 331 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Khadlaj Rose Couture je určena pro ženy, které hledají harmonii mezi jemností a silou. Tato vůně je inspirována jednou z nejuznávanějších růží světa, tureckou růží, která je…
Afnan 9 AM Pour Femme W EDP 100 ml
od 577 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Afnan 9 AM Pour Femme je svěží a ovocná vůně, která je ideální volbou pro ženy hledající energický a optimistický parfém. Tento produkt je navržen tak, aby vyzařoval radost, …
Lattafa Ser Al Malika W EDP, 100 ml
od 315 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Lattafa Ser Al Malika je určena pro ženy, které hledají vůni, která je výrazná, ale zároveň elegantní a sofistikovaná. Je ideální pro ty, kteří preferují orientální vůně, ale zároveň ocení i…
Lattafa Yara Candy W parfémový olej 20 ml
od 299 Kč
- Olejový parfém
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Dámská vůně, která osloví milovnice sladkých a hravých tónů, přináší do světa parfémů jedinečnou kombinaci ovocné svěžesti a vanilkové hřejivosti. Parfémovaný olej Yara Candy je ideální pro…
Afnan Mystique Bouquet EDP, 80 ml
od 830 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Mystique Bouquet od značky Afnan je květinově-ovocná parfémovaná voda pro ženy, uvedená na trh v roce 2024. Tato vůně je navržena tak, aby přinášela svěžest a eleganci do každodenního života i…
Armaf Club De Nuit White Imperiale W EDP, 105 ml
od 803 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Club de Nuit White Imperiale od značky Armaf je parfémová voda pro ženy. Dodává se v perleťově bílém flakonu, který kombinuje ovoce, koření, květinové a dřevité tóny a výraznou vůni vanilky. …
Zimaya Zukhruf Pink W EDP 100 ml
od 323 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Zimaya Zukhruf Pink je parfémovaná voda, která přináší jemnou a sladkou vůni, jež podtrhne ženskou osobnost. Tento parfém je navržen tak, aby poskytoval dlouhotrvající vonný zážitek, který se…
ELIE SAAB Le Parfum W EDP, 30 ml
od 652 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Elie Saab Le Parfum je zosobněním ženskosti. Kombinace světla Blízkého východu a modernity Západu. Je to vlastně óda na světlo, která harmonizuje díky nepřetržité reakci dřeva a květin. I…
Armaf Delights Yum Yum W EDP 100 ml
od 623 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Arabské
**Armaf Delights Yum Yum W EDP 100 ml** Parfémovaná voda Armaf Delights Yum Yum je inspirována milkshakem, sladkým dezertem, který se rozpouští v ústech a stimuluje chuťové buňky. Tento…
Afnan Lynked Forever W EDP 100 ml
od 757 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Květinově-ovocná dámská parfémovaná voda, která spojuje svěžest šťavnatého ovoce s krémovou elegancí bílých květin a hřejivým základem. Je navržena pro ženy, které hledají vyváženou a…
Paris Corner Bayn Al Asrar W EDP 80 ml
od 524 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Svěží parfém
Paris Corner Bayn Al Asrar W je parfémovaná voda určená pro ženy, která nabízí komplexní a bohatý zážitek. V úvodu se rozvíjí svěží a lehce pikantní tóny hrušky nashi a růžového pepře, které…
Lattafa Petra Viola W EDP 100 ml
od 965 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Orientálně květinová vůně s hravou sladkostí a jemnou pikantností je určena pro ženy, které hledají výraznou a zároveň ženskou kompozici. Vůně spojuje šťavnaté ovoce, pudrové květinové nuance a…
Ajmal Entice Allura W EDP 75 ml
od 290 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda s vyváženou kompozicí, která spojuje svěžest citrusů, smyslnost květin a hřejivost dřeva, je navržena pro ženy, které hledají jemně smyslnou a harmonickou vůni. Její charakter…
Lattafa Pride Queen Of Arabia W EDP, 100 ml
od 877 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Lattafa Pride Queen Of Arabia W EDP Queen of Arabia je parfémovaná voda pro ženy od značky Lattafa Perfumes. Jedná se o orientálně-květinovou vůni, která spojuje prvky orientální elegance s…
Paris Corner Qissa Pink W EDP 100 ml
od 289 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Paris Corner Qissa Pink je parfémovaná voda, která přináší harmonickou kombinaci květinových a ovocných tónů. Byla uvedena na trh v roce 2024 a je navržena tak, aby oslavovala ženskou smyslnost…
Ajmal Raindrops W EDP, 50 ml
od 162 Kč
3,24 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
- 50 ml
Ajmal Raindrops je kombinací povznášejících ovocných a smyslných květinových tónů pro ultramoderní ženu dneška. Vůně vyzařuje jednoduchou eleganci, která obklopuje nositele v jemné vazbě…
Asdaaf Ameerat Al Arab Prive Rose W EDP, 100 ml
od 325 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Ameerat Al Arab Prive Rose od značky Asdaaf je oslavou vznešené růže, která je stěžejním prvkem celé kompozice. Kolem její omamné, intenzivní vůně krouží smyslné bílé pižmo a květinové tóny…
Ahmed Al Maghribi Rose Noir W P 75 ml
od 502 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Ahmed Al Maghribi Rose Noir představuje dámskou vůni, která v sobě nese prvky orientální elegance a tajemství. Tato orientálně sladká vůně je vytvořena pro ženy, které si cení…
Lattafa Dalal W EDP 100 ml
od 639 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Lattafa Dalal je parfémovaná voda (EDP), která přináší harmonii mezi sladkými a květinovými tóny. Vůně je pečlivě komponována tak, aby oslovila nejen ženy, ale také odvážné muže, kteří mají rádi…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
