Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, dárková sada a pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Calvin Klein Eternity W EDP, 100 ml
od 685 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Nadčasové a luxusní složení květin, citrusů a měkkého dřeva je příslibem nekonečné lásky, stejně jako parfémovaná voda Calvin Klein Eternity. Eternity je oslňující květinová vůně, která vás…
Carolina Herrera Good Girl W EDP, 50 ml
od 930 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Carolina Herrera Good Girl je dílem parfumérky Louis Turner, která se v tomto parfému pokusila zachytit světlé i stinné stránky každé dívky. Vznikla tak vůně plná rozporuplných přísad, jako je…
Calvin Klein Euphoria W EDP, 100 ml
od 804 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Luxusní parfémovaná voda Calvin Klein Euphoria je už od roku 2005 favoritem na trhu dámských parfémů. Přináší návykovou květinově-ovocnou variaci s dřevitě-orientálním podtónem, která vám…
Davidoff Cool Water Woman EDT, 100 ml
od 449 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Davidoff Cool Water Woman je toaletní voda pro ženy. Tato toaletní voda je charakteristická svou kombinací citrusových a orientálních tónů, které vytvářejí svěží vůni. Vůně Davidoff Cool…
Lattafa Yara W EDP, 50 ml
od 131 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Lattafa Yara je jedinečným spojením dřevité a květinové vůně s orientálním nádechem. Je ideální pro ženy, které preferují sladké a zároveň dřevité tóny. Vůně je bohatá a plná, přesto však není…
Hugo Boss The Scent For Her EDP, 100 ml
od 1 040 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Květinová, ovocná vůně pro ženy se sladkými tóny. Dámská parfémová voda Hugo Boss The Scent obsahuje šťavnaté a sametové odstíny broskví v kombinaci s frézií. V srdci je Osmanthus, který je…
Givenchy L'Interdit W EDP, 50 ml
od 1 509 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
L'Interdit je nejtroufalejší vůně od Givenchy pro všechny ženy, které se nebojí posouvat vlastní limity a porušovat pravidla. Tato sofistikovaná ultra ženská vůně probudí vaši odvahu. Klíčové…
Armaf Club De Nuit W EDP, 105 ml
od 398 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Zamilujte se do opravdu smyslné ženské vonné kompozice, která vás omámí pudrovým aroma růže a svěží tropickou vůní liči. Parfémovaná voda pro ženy Armaf Club de Nuit Woman ztělesňuje nadčasovou…
Khadlaj Panache Angel Dust W P 100 ml
od 741 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Khadlaj Panache Angel Dust je dámský parfém, který zaujme svou bohatou a smyslnou orientálně-vanilkovou vůní, která v sobě spojuje ženskost, eleganci a gurmánský půvab. Vůně se otevírá…
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, plnitelný flakon 100 ml
od 990 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Light Blue je dalším ze série značky Dolce & Gabbana. Jedná se o velice oblíbenou letní vůni. Jednou z hlavních složek parfému Light Blue je sicilský citron. Již při prvním přivonění se…
Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini W EDT, 60 ml
od 251 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
První parfém Gabriely Sabatiny vytvořen v roce 1989. Květinové tóny se svěžímy aldehydy vytvářejí vůní moderně klasickou. Žena, jež tuto vůni nosí, je v každém okamžiku jedinečná, přitažlivá a…
Bvlgari Omnia Crystalline W EDP, 100 ml
od 2 093 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Bvlgari Omnia Crystalline představuje výraznější pojetí dnes už ikonické toaletní vody. Tato energická a zářivá vůně zaujme květinovými a dřevitými tóny a dodává jemnou auru, ve…
Burberry Her W EDP, 50 ml
od 1 282 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Tato parfémovaná voda je ztělesněním ducha Londýna, kreativní, dynamické metropole, která se nestále proměňuje. Je určena pro moderní ženy, které milují dobrodružství a nebojí se být…
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine W EDP, 100 ml + EDP 10 ml
od 1 877 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfémová voda Gaultier Divine představuje ambra-květinovou vůni, která oslavuje ženskost a eleganci. Její složení spojuje svěží citrusové tóny, květinovou jemnost a hřejivou smyslnost, čímž…
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, 25 ml
od 500 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Light Blue je dalším ze série značky Dolce & Gabbana. Jedná se o velice oblíbenou letní vůni. Jednou z hlavních složek parfému Light Blue je sicilský citron. Již při prvním přivonění se…
Lattafa Yara Collection Lattafa Yara EDP 25 ml + Lattafa Yara Candy EDP 25 ml +…
od 867 Kč
35 Kč/ml- Parfémová voda
- Dárková sada
- Sada parfémů
- 25 ml
Parfémová kolekce Lattafa Yara Collection je vytvořena pro ženy, které chtějí mít na výběr z více vůní. Každá z parfémovaných vod v této sadě nabízí jiné aromatické zážitky, přičemž všechny…
Lattafa Washwashah W EDP, 100 ml + deodorant ve spreji 75 ml
od 238 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Washwashah od značky Lattafa je jantarově květinová vůně pro ženy. Pikantní tóny růžového pepře se prolínají s malinou a hořkým pomerančem, aby v srdci vůně rozkvetlo magické spojení tuberózy, …
Dolce & Gabbana The One W EDP, 30 ml
od 837 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nová, orientálně květinová kompozice Dolce & Gabbana The One je stejně unikátní a svá jako žena, pro niž je určena. Okouzlující úvod vůně Dolce & Gabbana The One pojatý coby svěží ovocný akord…
Moschino Toy 2 Pearl W EDP, 100 ml
od 1 045 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Moschino Toy 2 Pearl je parfémová voda, která vás okouzlí svou jedinečnou vůní. Je výrazem optimismu a pocitu naprostého štěstí. Je navržena tak, aby podtrhla smyslnost každé ženy, a to díky…
Yodeyma Escitia W P 15 ml
od 159 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Emotivní kombinace gurmánského stylu nabízí v tomto parfému spojení různých emocí. Vyjadřuje štěstí a radost. Yodeyma Escitia - to jsou orientální a dřevité vonné tóny. Escitia je smyslný parfém…
Yves Saint Laurent Libre dárková sada
od 2 132 Kč
Yves Saint Laurent pro vás připravila luxusní sadu, která bude skvělým vánočním dárkem pro každou ženu ve vašem životě. Dejte své ženě, přítelkyni, matce nebo sobě sadu Libre. Černá krabička…
Afnan 9 AM Pour Femme W EDP 100 ml
od 570 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Afnan 9 AM Pour Femme je svěží a ovocná vůně, která je ideální volbou pro ženy hledající energický a optimistický parfém. Tento produkt je navržen tak, aby vyzařoval radost, …
Carolina Herrera Good Girl W EDP, 50 ml + tělová mlha 100 ml + EDP 10 ml
od 1 852 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Vůně, která oslavuje dualitu moderní ženy, spojuje v sobě eleganci a nespoutanost v jedinečném orientálně-květinovém parfému. Tato parfémovaná voda je určena pro sebevědomé ženy, které chtějí…
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine W EDP, plnitelný flakon 50 ml
od 1 453 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine se vyznačuje vyváženou a sofistikovanou vůní, která je vhodná pro různé příležitosti. Její kompozice je navržena tak, aby oslovila ženy, které preferují…
Versace Dylan Blue Pour Femme EDP, 50 ml
od 926 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Versace Dylan Blue Pour Femme byla uvedena na trh v roce 2017. Dámská vůně je inspirovaná elegantní italskou ženou, která je silná, emotivní a vyzařuje z ní velká dávka ženskosti. V úvodu se…
Versace Eros Pour Femme EDP, 30 ml
od 943 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Chcete slyšet příběh o tom, jak boha lásky Erose svedla krásná a silná žena? Odvypráví vám ho parfémovaná voda Versace Eros Pour Femme, která v sobě snoubí svěží květinové a podmanivé dřevité…
Chloé Chloé Intense W EDP, 50 ml + tělové mléko 100 ml
od 1 313 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Chloé Chloé Intense je určena především pro ženy, které hledají vůni vyjadřující jejich osobitý styl a eleganci. Vyznačuje se intenzivní květinovou vůní s výraznými ovocnými tóny. V úvodu, tedy…
Versace Versense W EDT, 50 ml
od 1 239 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská toaletní voda Versace Versense je jako květinový pugét uvázaný z vůní Středomoří. Spojením svěžesti s energií dokonale reprezentuje ženu, která souzní se nekonečnou sílou a krásou…
Paco Rabanne Fame Intense W EDP, 30 ml
od 920 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Fame Intense je dámská parfémová voda od Paco Rabanne. Fame Intense kombinuje dřevité a květinové tóny, což ji činí jedinečnou a nezapomenutelnou. Je ideální pro ženy, které hledají intenzivní a…
Moschino Toy 2 W EDP¨, 100 ml
od 770 Kč
7,70 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
- 100 ml
Dámská parfémovaná voda Moschino Toy 2 je optimistická květinovo-dřevitá vůně. V pořadí druhá edice ikonického medvídka je vyryta do skla. To odhaluje exkluzivitu vůně. Hlava - magnólie, …
Chloé Nomade W EDP, 50 ml + tělové mléko 100 ml
od 1 599 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Orientální vůně
Bohémská, nespoutaná, dobrodružná a nezapomenutelná – taková je parfémovaná voda Chloé Nomade. Vydejte se i vy na tajemnou cestu, na níž objevíte dosud neprozkoumané obzory. Chloé Nomade je…
Dsquared2 Icon Pour Femme W EDP, 100 ml
od 1 009 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
**DSquared2 Icon Pour Femme W EDP 100 ml** je parfémovaná voda určená pro ženy, uvedená na trh v roce 2024. Tato vůně patří do kategorie květinově-dřevitých pižmových parfémů a je navržena pro…
Yves Saint Laurent Libre W EDP, 90 ml + EDP 10 ml
od 2 807 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Yves Saint Laurent Libre W EDP Yves Saint Laurent Libre je parfémovaná voda, která byla uvedena na trh v roce 2019. Tento produkt byl speciálně vytvořen pro ženy, které vyznávají hodnoty…
Lacoste L.12.12 Rose W EDP, 50 ml
od 563 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Výjimečná květinově ovocná vonná kompozice světoznámé značky Lacoste byla na trh uvedena jako novinka roku 2021 a je určena všem sportovně založeným a zároveň elegantním ženám. Parfémovaná voda, …
Lattafa Gift Set Collection 03 W EDP 5x 20 ml
od 491 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Lattafa Pride Ansaam Gold je parfémová voda, která přináší bohatou a sofistikovanou vůni pro ženy. Její orientální charakter se projevuje v harmonickém propojení ovocných, květinových a…
Versace Bright Crystal W EDT, Tester 90 ml
od 1 046 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Jen málokdo si nespojí značku Versace právě s toaletní vodou pro ženy Bright Crystal. Ovocně-květinová vůně je ukrytá v jedinečném flakonku s nádechem jemně růžové barvy a s uzávěrem ve tvaru…
Roberto Cavalli Paradiso Rosa W EDP, 30 ml
od 489 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Roberto Cavalli Paradiso Rosa je parfémovaná voda pro ženy, která se řadí do kategorie květinově-ovocných vůní. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2025 a je výsledkem spolupráce s parfumérem…
Paco Rabanne Million Gold for Her EDP, 90 ml + EDP 20 ml
od 1 745 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Parfémová voda Million Gold For Her představuje harmonické spojení květinových a sladkých tónů, které oslavuje ženskou eleganci a přirozenou sebejistotu. Vytváří univerzální vůni vhodnou pro…
Moschino So Real Cheap and Chic W EDT, 30 ml
od 433 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Moschino So Real představuje esenci hravosti a radosti, která vdechne život i tomu nejobyčejnějšímu okamžiku. Kolekce vůní Cheap & Chic znovu ožívá s toaletní vodou So Real, …
Trussardi Trussardi W EDP, 90 ml
od 799 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Levandulové vůně
Trussardi Trussardi je květinová vůně uvedena na trh v roce 2021. Skrz naskrz italská vonná kompozice složená parfumérkami Julií Massé a Violaine Collas využívá sérii typických ingrediencí…
Chanel Chance Eau Tendre W EDT, 3 x 20 ml
od 2 320 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Chance Eau Tendre je dalším přírůstkem do rodiny parfémů Chanel. Jedná se o jemnou a zároveň zářivou vůni s květinově-ovocnými prvky. Staňte se majitelkou této vůně a nechte ji zcela…
Bvlgari Splendida Patchouli Tentation W EDP, 100 ml
od 1 423 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
- Kořenitá vůně
Dopřejte si elegantní vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Vůně Splendida Patchouli Tentation je ztělesněním luxusu a exkluzivity a její důmyslná kompozice potěší i ty…
Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques W EDT, 50 ml + tělové mléko 100 ml
od 289 Kč
5,78 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Dámská vůně Sea & Sun In Cadaqués je ztělesněním příjemně poklidného životního stylu ve vesničce Cadaqués. Zde Dalí potkal svou ženu a múzu Galu. Sea & Sun In Cadaqués, toaletní voda pro dlouhé…
Carolina Herrera Good Girl W EDP, 80 ml + EDP 10 ml
od 2 418 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Carolina Herrera Good Girl je dílem parfumérky Louis Turner, která se v tomto parfému pokusila zachytit světlé i stinné stránky každé dívky. Vznikla tak vůně plná rozporuplných přísad, jako je…
Elizabeth Arden 5th Avenue W EDP, 125 ml + EDP 30 ml
od 658 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfém 5th Avenue od Elizabeth Arden je městská okouzlující vůně, inspirovaná dynamikou a vzrušením jedné z nejznámějších ulic New Yorku. Tato cool městská vůně vás ovane jemnými tóny šeříku a…
Michael Kors Pour Femme EDP, 100 ml + sprchový gel 100 ml + tělové mléko 100 ml +…
od 1 735 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- Dárková sada
Michael Kors Pour Femme je květinově-dřevitě-pižmová vůně, která vás zahalí do luxusu, sebevědomí a smyslnosti. Jako bohatý zlatý řetěz rozpálený sluncem prohřátou kůží, vyzařuje…
Cerruti 1881 Pour Femme EDT, 50 ml + tělové mléko 75 ml
od 701 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
Nechte se pohladit pocitem doteku jemného hedvábí na vaší kůži. Dámská toaletní voda Cerruti 1881 Pour Femme dokonale podtrhne váš vytříbený vkus a nezaměnitelnou eleganci. Klíčové…
Versace Bright Crystal W EDT, 30 ml
od 913 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Jen málokdo si nespojí značku Versace právě s toaletní vodou pro ženy Bright Crystal. Ovocně-květinová vůně je ukrytá v jedinečném flakonku s nádechem jemně růžové barvy a s uzávěrem ve tvaru…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
