Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Roberto Cavalli s citrusovou vůní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Roberto Cavalli Just Cavalli W EDT, 30 ml
od 261 Kč
8,70 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Dámská toaletní voda se otevírá oslňujícími horními notami z neroli, esenciálního oleje extrahovaného z květů hořkého pomerančovníku. Následují přitažlivé noty květů ze vzácného tahitského…
Roberto Cavalli Just Cavalli W EDT, 50 ml
od 413 Kč
8,26 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Dámská toaletní voda se otevírá oslňujícími horními notami z neroli, esenciálního oleje extrahovaného z květů hořkého pomerančovníku. Následují přitažlivé noty květů ze vzácného tahitského…
Roberto Cavalli Paradiso W EDP, 75 ml
od 682 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Roberto Cavalli Paradiso toaletní voda pro ženy 75 ml
Roberto Cavalli Florence W EDP, 75 ml
od 693 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- Pižmová vůně
Vůni Florence od Roberto Cavalli navrhla špičková perfumérka Marie Salamagne (ze studia Firmenich). Při tvoření této chyprové ambrové kompozice hledala inspiraci v toskánské krajině a…
Roberto Cavalli Signature Verde Assoluto W EDP, 30 ml
od 491 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Roberto Cavalli Signature Verde Assoluto je ideální volbou pro ženy, které hledají svěží a jemnou vůni vhodnou pro každodenní nošení. Její vonná kompozice kombinuje květinové a…
Roberto Cavalli Roberto Cavalli W EDP, 75 ml
od 692 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Vůně, která nejlépe zahraje na notu vaší ženskosti. To je parfémovaná voda pro ženy Roberto Cavalli Pour Femme italského módního návrháře Roberta Cavalliho. Intenzivní vůně je plná smyslnosti a…
Roberto Cavalli Paradiso W EDP, 50 ml
od 544 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Roberto Cavalli Paradiso toaletní voda pro ženy 50 ml
Roberto Cavalli Signature Verde Assoluto W EDP, 75 ml
od 795 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Roberto Cavalli Signature Verde Assoluto je svěží a jemná vůně, která oslavuje přirozenou krásu a energii přírody. Její dřevitě-květinová kompozice s jemným vanilkovým nádechem…
Roberto Cavalli Florence W EDP, 50 ml
od 592 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- Pižmová vůně
Prozkoumejte okouzlující uměleckou atmosféru italské Florencie s parfémovanou vodou Florence od značky Roberto Cavalli. Svrchní nóty v sobě kombinují osvěžující šťávu mandarinky a černého…
Roberto Cavalli Paradiso Rosa W EDP, 30 ml
od 489 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Roberto Cavalli Paradiso Rosa je parfémovaná voda pro ženy, která se řadí do kategorie květinově-ovocných vůní. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2025 a je výsledkem spolupráce s parfumérem…
Roberto Cavalli Paradiso W EDP, 30 ml
od 435 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Paradiso je květinově-dřevitá vůně pro dívky a ženy, která je rafinovaná, smyslná a velmi ženská. Je to bezstarostná prázdninová vůně. Je navržena, aby zvýraznila přirozený šarm ženy a pomohla…
Roberto Cavalli Paradiso Rosa W EDP, 75 ml
od 891 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Roberto Cavalli Paradiso Rosa je parfémovaná voda pro ženy, která se řadí do kategorie květinově-ovocných vůní. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2025 a je výsledkem spolupráce s parfumérem…
Roberto Cavalli Paradiso W EDP, 100 ml
od 781 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská parfémovaná voda Roberto Cavalli Paradiso, kterou tento renomovaný výrobce uvedl na trh v roce 2015, přináší osvěžující zážitek inspirovaný krásou a klidem léta stráveného u Středozemního…
Roberto Cavalli Paradiso Assoluto W EDP, 75 ml
od 638 Kč
8,51 Kč/ml- Parfémová voda
- 75 ml
Roberto Cavalli Paradiso Assoluto parfém inspirovaný vůní rajské zahrady, touhou a nespoutanou vášní. Paradiso Assoluto vystihuje ženu, která je svobodomyslná a sama sebou. Naplno si vychutnává…
Roberto Cavalli Nero Assoluto W EDP, 75 ml
od 666 Kč
8,88 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 75 ml
Roberto Cavalli Nero Assoluto je parfemovaná voda pro sofistikované a svůdné ženy. Elixír mládí a elegance, jež své přednosti projeví nejvíce právě v rámci příjemného večerního posezení. …
Roberto Cavalli Just Cavalli Wild Heart W EDP 90 ml
od 478 Kč
5,31 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 90 ml
Roberto Cavalli Just Cavalli Wild Heart W EDP 90 ml Parfémovaná voda Roberto Cavalli Just Cavalli Wild Heart je určena pro ženy, které hledají vůni, jež v sobě spojuje svěžest, ovocné tóny a…
Roberto Cavalli Paradiso Azzurro W EDP, 75 ml
od 654 Kč
8,72 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Jedinečná vůně pro všechny oslnivé a temperamentní ženy, která byla uvedena na trh v roce 2016. Připomíná zlaté paprsky laskající hladinu Středozemního moře - zde kde se zastavil čas a můžete tu…
Cavalli Roberto Sweet Ferocious W EDP 75 ml
od 649 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Roberto Cavalli Sweet Ferocious se svým objemem 75 ml nabízí elegantní a sofistikovanou volbu pro ženy, které hledají výrazný a jedinečný vonný zážitek. Tato vůně je ideální pro…
Roberto Cavalli Serpentine W EDP, 50 ml
od 1 298 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Roberto Cavalli Serpentine 50 ml - Parfémovaná voda Edp 50ml + 30ml tělové mléko + 30ml sprchový gel. Roberto Cavalli Serpentine - vůně pro ženy. Roberto Cavalli Serpentine - HLAVA: mandarinka, …
Roberto Cavalli Paradiso Assoluto W EDP, 50 ml
od 466 Kč
9,32 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Roberto Cavalli Paradiso Assoluto parfém inspirovaný vůní rajské zahrady, touhou a nespoutanou vášní. Paradiso Assoluto vystihuje ženu, která je svobodomyslná a sama sebou. Naplno si vychutnává…
Roberto Cavalli Just Cavalli Give Me Magic W EDP 30 ml
od 382 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Představujeme vám parfémovanou vodu Roberto Cavalli Just Cavalli Give Me Magic For Her o objemu 30 ml od renomovaného výrobce Roberto Cavalli. Tato vůně je určena pro ženy, které vyhledávají…
Roberto Cavalli Signature W P, 50 ml
od 479 Kč
- Parfém
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Sladký parfém
- Italské
Rudá rtěnka, lodičky na jehlovém podpatku, malé černé a elegantní vůně. Parfém pro ženy Roberto Cavalli je jako stvořený pro výjimečné a slavnostní příležitosti. Hlava - růžový pepř Srdce -…
Roberto Cavalli Signature W P, 100 ml
od 689 Kč
- Parfém
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Sladký parfém
- Italské
Rudá rtěnka, lodičky na jehlovém podpatku, malé černé a elegantní vůně. Parfém pro ženy Roberto Cavalli je jako stvořený pro výjimečné a slavnostní příležitosti. Hlava - růžový pepř Srdce -…
Roberto Cavalli Signature W EDP, 50 ml
od 478 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- Kořenitá vůně
Dámská parfémovaná voda Signature je produktem od italského výrobce Roberto Cavalli. Tento parfém je ztělesněním svůdnosti a tajuplnosti orientu, které se odráží v jeho jedinečné vůni. Vůně…
Roberto Cavalli Serpentine W EDP, 30 ml
od 864 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Roberto Cavalli Serpentine. Toaletní voda pro ženy 30ml. .
Roberto Cavalli Serpentine W EDP, 100 ml
od 2 501 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Roberto Cavalli Serpentine - parfémová voda. Toaletní voda Roberto Cavalli serpentine představuje bohatou květinově ovocnou kompozici, do jejíhož středu vložil Jasques Cavallier (Firmenich)…
Roberto Cavalli Just Cavalli W EDT, 75 ml
od 502 Kč
6,69 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 75 ml
Dámská toaletní voda se otevírá oslňujícími horními notami z neroli, esenciálního oleje extrahovaného z květů hořkého pomerančovníku. Následují přitažlivé noty květů ze vzácného tahitského…
Roberto Cavalli Florence W EDP, 30 ml
od 421 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- Pižmová vůně
Vůni Florence od Roberto Cavalli navrhla špičková perfumérka Marie Salamagne (ze studia Firmenich). Při tvoření této chyprové ambrové kompozicehledala inspiraci v toskánské krajině a představila…
Roberto Cavalli Paradiso Azzuro W EDP, 75 ml
od 721 Kč
9,61 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 75 ml
Roberto Cavalli Paradiso Azzuro je novodobá verze známého parfému Paradiso z roku 2015. Vůně i flakón jsou inspirovány zlatavým sluncem a azurově modrou vodou. Stejně tak samotná tekutina ve vás…
Roberto Cavalli Nero Assoluto W EDP, 100 ml
od 889 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Roberto Cavalli Nero Assoluto je parfemovaná voda pro sofistikované a svůdné ženy. Elixír mládí a elegance, jež své přednosti projeví nejvíce právě v rámci příjemného večerního posezení. …
Roberto Cavalli Paradiso Rosa W EDP, 30 ml + tělové mléko 100 ml
997 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Roberto Cavalli Paradiso Rosa - Dámská parfémovaná voda Roberto Cavalli Paradiso Rosa je parfémovaná voda, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tato vůně, vytvořená parfumérem Laurentem Le…

Roberto Cavalli Paradiso Azzurro parfémovaná voda pro ženy
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Vodní vůně
- 100 ml
- Ovocná vůně
Paradiso Azzurro od Roberto Cavalli je florální akvatická vůně pro ženy, uvedená na trh v roce 2016. Tato vůně, vytvořená…
v 16 obchodech

Roberto Cavalli Just Cavalli Wild Blue Toaletní voda 30 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- 30 ml
Just Cavalli Wild Blue by Roberto Cavalli představuje parfém pro ženy i muže, uvedený na trh v roce 2026 a řazený do rodiny…
v 13 obchodech

Roberto Cavalli Just Cavalli Her Toaletní voda EDT 90ml, dámske
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- 90 ml
Jedinečná dámská vůně Roberto Cavalli Just Cavalli byla navržena tak, aby ztělesňovala pravou ženskou smyslnost, provokaci i…
v 3 obchodech

Roberto Cavalli Just Cavalli Wild Blue Toaletní voda 90 ml
- 90 ml
- Toaletní voda
- Fougerové vůně
- Citrusové vůně
Just Cavalli Wild Blue by Roberto Cavalli představuje parfém pro ženy i muže, uvedený na trh v roce 2026 a řazený do rodiny…
v 13 obchodech

Roberto Cavalli Just Cavalli Give Me Magic Roberto Cavalli Just Cavalli Give Me…
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Dárková sada
- Sada parfémů
- Svěží parfém
Roberto Cavalli Just Cavalli Give Me Magic For Her, 1 ks, Péče o tělo pro ženy, Hledáte ideální dárek pro svou drahou…
v 8 obchodech

Roberto Cavalli Sweet Ferocious EDP 30 ml W
- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- 30 ml
Roberto Cavalli Sweet Ferocious by Roberto Cavalli je smyslná a odvážná orientálně-dřevitá parfémová voda pro ženy, uvedená…
v 12 obchodech

Roberto Cavalli Paradiso Assoluto EDP 100 ml W
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- 100 ml
Paradiso Assoluto od Roberto Cavalli je chyprově květinová vůně pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2016. Tato vůně,…
v 6 obchodech

Parfémovaná voda Roberto Cavalli Uomo Verde Assoluto 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Roberto Cavalli Uomo Verde Assoluto by Roberto Cavalli představuje parfém pro muže uvedený v roce 2026, zařazený do rodiny…
v 16 obchodech

Roberto Cavalli Signatura Verde Assoluto Roberto Cavalli Signature Verde Assoluto…
- 75 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Roberto Cavalli Signatura Verde Assoluto, , Pánské sady pro muže, Podpořte intenzitu své oblíbené vůně. Dámský parfémový set…
v 8 obchodech

Roberto Cavalli Bloodiris 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
Roberto Cavalli Bloodiris v celé 100 ml lahvi je parfémovaná voda z orientální rodiny, hutná a hřejivá, s výdrží 7 až 9…
v 4 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?