Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Maison Alhambra s citrusovou vůní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Maison Alhambra Jubilant Rose W EDP 100 ml
od 176 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Jubilant Rose je parfémovaná voda pro ženy, která se vyznačuje jemnou a sofistikovanou květinovou vůní. Její kompozice je navržena tak, aby oslavovala ženskost a eleganci, přičemž se vyhýbá…
Maison Alhambra Philos Rosso W EDP, 100 ml
od 216 Kč
2,16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Arabské
- 100 ml
Vůně je věnována kráse růže, královně všech květin, která zahajuje přehlídku smyslnosti. Něžná fialka a karafiát v srdci vůně prostoupí aromatické tóny borovice a zemitého pačuli. Sladkou tečkou…
Maison Alhambra Your Touch W EDP 100 ml
od 195 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Výrobce: Maison Alhambra Typ: Parfémovaná voda Objem: 100 ml Parfémovaná voda pro ženy Your Touch For Women od značky Maison Alhambra přináší harmonii sladkých a ovocných tónů. Tato vůně je…
Maison Alhambra La Vita EDP, 100 ml
od 265 Kč
2,65 Kč/ml- Parfémová voda
- Svěží parfém
- Arabské
- 100 ml
Parfémovaná voda Maison Alhambra La Vita je elegantní a svěží vůně, vyvinutá pro ženy, které chtějí vyjádřit svou radost a vášeň pro život. Ať už hledáte denní vůni nebo parfém pro zvláštní…
Maison Alhambra B.A.D Femme EDP, 100 ml
od 289 Kč
2,89 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Arabské
- 100 ml
Tato parfémová voda je ideální pro všechny rebelky, které rády porušují pravidla a balancují na hraně konvencí. Svěží úvodní tóny bergamotu a citronu doplňuje jemná oříšková vůně mandlí a…
Maison Alhambra Chants Tenderina W EDP 100 ml
od 409 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Maison Alhambra Chants Tenderina W EDP 100 ml je parfémovaná voda, která byla uvedena na trh v roce 2022. Je určena pro ženy, které mají rády vůně kombinující ovocné a květinové tóny. Tento…
Maison Alhambra Montaigne Coco W EDP 100 ml
od 218 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Vůně, která oslavuje eleganci a ženskost, přináší bohatou a sofistikovanou kompozici, jež vynikne v každé dámské sbírce. Jedná se o parfémovanou vodu, která kombinuje klasické květinové tóny s…
Maison Alhambra Glacier Bella W EDP 100 ml
od 332 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Maison Alhambra Glacier Bella je parfémovaná voda, která spojuje svěží a sladké tóny do jedinečné a přitažlivé vůně. Její složení je navrženo tak, aby oslovilo ženy, které hledají luxusní a…
Maison Alhambra Pink Shimmer Secret Intense W EDP 100 ml
od 244 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Název produktu: Maison Alhambra Pink Shimmer Secret Intense Výrobce: Maison Alhambra Objem: 100 ml Typ parfému: Parfémová voda Maison Alhambra Pink Shimmer Secret Intense je dámská parfémová…
Maison Alhambra Eclat De Lune W EDP 100 ml
od 287 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinově-dřevitě-pižmová vůně Maison Alhambra Eclat De Lune představuje sofistikovanou a smyslnou kompozici, která evokuje noční záři a ženskou jemnost. V úvodu se rozvíjí jiskřivá kombinace…
Maison Alhambra Aromatic Rouge W EDP 100 ml
od 220 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Aromatic Rouge od značky Maison Alhambra je ideální volbou pro ty, kdo chtějí vyjádřit svou osobnost a sebevědomí prostřednictvím vůně. Otevírá se svěžími a sladkými tóny mandarinky, které jsou…
Maison Alhambra Exclusif Rose W EDP 100 ml
od 358 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Exclusif Rose od značky Maison Alhambra je dámská parfémovaná voda, která byla uvedena na trh v roce 2022. Nabízí osvěžující a zároveň smyslný zážitek, který je vhodný pro různé…
Maison Alhambra Olivia W EDP 80 ml
od 283 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Maison Alhambra Olivia W EDP 80 ml Olivia od značky Maison Alhambra je parfémovaná voda určená pro moderní ženy, které hledají harmonii mezi svěžestí a smyslností. Tato vůně je navržena tak, …
Maison Alhambra Reyna W EDP 100 ml
od 317 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Maison Alhambra Reyna Pour Femme EDP 100 ml Maison Alhambra Reyna Pour Femme je dámská parfémovaná voda, která zaujme svou citrusově-sladkou vůní. Tento parfém byl uveden na trh v roce 2023 a…
Maison Alhambra Very Velvet Noir W EDP, 100 ml
od 499 Kč
4,99 Kč/ml- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- 100 ml
Název: Maison Alhambra Very Velvet Noir W EDP Výrobce: Maison Alhambra Maison Alhambra Very Velvet Noir je parfémovaná voda, která vznikla pod taktovkou značky Maison Alhambra. Jedná se o…
Maison Alhambra Very Velvet Aqua W EDP 100 ml
od 387 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Maison Alhambra představuje parfémovou vodu Very Velvet Aqua, která je určena pro ženy hledající osvěžující a svůdnou vůni, jež se harmonicky prolíná do jednotlivých tónů a vytváří podmanivou…
Maison Alhambra Pink Shimmer Secret W EDP 100 ml
548 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Pink Shimmer Secret je okouzlující dámská vůně, která spojuje svěží ovocné tóny s květinovou elegancí a dřevitou hloubkou. Tato vůně je ideální pro ženy, které hledají harmonii…

Maison Alhambra Spectrum Parfémovaná voda 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Spectrum představuje moderní unisex parfém značky Maison Alhambra z roku 2023, který prostřednictvím vyvážené a všestranné…
v 11 obchodech

Maison Alhambra Victoria Flower Rosa Lilium 100 ml
- Parfémová voda
- 100 ml
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Maison Alhambra Victoria Flower Rosa Lilium je dámská parfémovaná voda ve 100ml lahvi s květinovým charakterem. Model Rosa…
v 7 obchodech

Maison Alhambra Encode Mountain Parfémovaná voda pro muže 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
Encode Mountain od značky Maison Alhambra je pánský parfém uvedený jako novinka roku 2025. Řadí se mezi fougère vůně a…
v 13 obchodech

Maison Alhambra Glacier 100 ml
- Parfémová voda
- 100 ml
- Fougerové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Svěží parfém
Maison Alhambra Glacier v celé 100ml lahvi je parfémovaná voda se svěže-ledovým charakterem. Podle názvu a typu vody jde o…
v 10 obchodech

Maison Alhambra Very Velvet Orchid 100 ml
- Parfémová voda
- 100 ml
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Maison Alhambra Very Velvet Orchid je dámská parfémovaná voda (EDP) ve 100ml lahvi s bohatým, ambrovo-květinovým charakterem…
KOKU.cz

Maison Alhambra Avant Ruby 100 ml
- Parfémová voda
- 100 ml
- Citrusové vůně
Maison Alhambra Avant Ruby je ovocně-květinová parfémovaná voda v lahvi 100 ml, jak napovídá i název odkazující na rubínově…
v 13 obchodech

Maison Alhambra By Saffron pro muže Eau De Parfum 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Kožená
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
Ponořte se do luxusu By Saffron Eau De Parfum od Maison Alhambra, vůně pro muže, která překračuje běžné aroma, inspirovaná…
v 4 obchodech

Parfémovaná voda Maison Alhambra Luxe Emerald 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Luxe Emerald by Maison Alhambra je unisex parfém představený jako novinka roku 2025, který zaujme elegantní a přitažlivě…
v 6 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?