Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Louis Vuitton s citrusovou vůní
- Podle oblíbenosti
Dostupnost
Seznam produktů kategorie

UNIQ No.851, inspirováno Louis Vuitton On the beach, 50 ml
- 50 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Niche
- Aromatická vůně
- České
- Intenzita vůně střední
Parfém pro každého inspirovaný vůní od značky Louis Vuitton. Parfém je vhodný na jaro a léto. Svěží mořský vánek nad…
399 Kč
7,98 Kč/ml
KrasneVune.cz

Pure No.855, inspirováno Louis Vuitton Apogée, 50 ml
- 50 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Niche
- Španělské
- Intenzita vůně střední
Parfém pro ženy inspirovaný vůní od značky Louis Vuitton. Parfém je vhodný na jaro a léto. Elegantní a lehký koktejl…
399 Kč
7,98 Kč/ml
KrasneVune.cz

UNIQ No.852, inspirováno Louis Vuitton California Dream, 50 ml
- 50 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Niche
- České
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
Parfém pro každého inspirovaný vůní od značky Louis Vuitton. Parfém je vhodný na jaro a léto. Žhavý mandarinkový západ…
399 Kč
7,98 Kč/ml
KrasneVune.cz

PURE No.869, inspirováno Louis Vuitton Afternoon Swim, 50 ml
- 50 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Niche
- Španělské
- Intenzita vůně střední
Parfém pro každého inspirovaný vůní od značky Louis Vuitton. Parfém je vhodný na jaro a léto. Opojný koncert svěžesti…
399 Kč
7,98 Kč/ml
KrasneVune.cz
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtryKategorie
Dámské parfémy
Pánské parfémy
Unisex parfémy
Vzorky parfémů
Dětské parfémy
Rozprašovače parfémů