Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Guess s citrusovou vůní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Guess Seductive W EDT, 75 ml
od 316 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Guess Seductive je opojná květinově-dřevitá vůně pro ženy, které chtějí být vnímány svým okolím jako nevinné a krásné. V nádherném designu flakónku se ukrývá skutečný skvost mezi ženskými…
Guess Seductive Noir W EDT, 75 ml
od 336 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
Toužíte se stát hvězdou večírku a být neodolatelnou pro opačné pohlaví? Toaletní voda Seductive Noir vám toto může splnit. Americká módní značka Guess uvedla tuto vůni na trh pod taktovkou…
Guess Guess For Women EDP, 75 ml
od 321 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Podpořte svou ženskou krásu a smyslnost pomocí vůně Guess Guess For Women, která vás zve na procházku rozkvetlým ovocným sadem. Květinově-ovocná parfémovaná voda je zabalená do moderního…
Guess Dare W EDT, 100 ml
od 383 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Značka Guess přinesla dámskou parfémovou vůní Dare, která je vzrušující, provokující a evokuje líbivé pocity. Naláká vás květinově-dřevitými tóny spojené s lehkým pižmem. Složení vám nabízí…
Guess Seductive Blue W EDT, 75 ml
od 462 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Guess Seductive Blue je toaletní voda pro ženy. Byla uvedena na trh v roce 2023. Vůně vás zavede na prosluněné pláže. Zažijte exotiku s tóny ovoce a květin zabalené do nasládlé pačuli. …
Guess Seductive W EDT, 50 ml
od 300 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Guess Seductive je opojná květinově-dřevitá vůně pro ženy, které chtějí být vnímány svým okolím jako nevinné a krásné. V nádherném designu flakónku se ukrývá skutečný skvost mezi ženskými…
Guess Guess by Marciano W EDP, 100 ml
od 297 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toužíte po něžnosti s kapkou smyslnosti? Pak jsou tu pro vás parfémy Guess by Marciano, zahalí každou ženu do vůně něžných květin, šťavnatého ovoce a teplého dřeva. Tato smyslná kombinace…
Guess 1981 tělový sprej 250 ml
od 176 Kč
0,70 Kč/ml- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- 250 ml
Guess 1981 se představuje jako moderní vůně pro sebevědomé ženy. Ovocno-květinové složení s vůní drsného dřeva a pižma vás přenese do přírody severní Kalifornie. Ucítíte jemné akordy fialek, …
Guess Seductive Flirt W EDT 75 ml
od 438 Kč
5,84 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 75 ml
Nikdo neodolá auře smyslnosti, kterou okolo vás vytvoří toaletní voda Guess Seductive Flirt. Na pultech světových parfumerií se objevila v roce 2020 a od té doby stále sbírá plusové body. …
Guess Guess Gold W EDP, 75 ml
od 336 Kč
4,48 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 75 ml
Guess je lehce sladká, svádivá, květinově ovocná vůně pro nespoutanou ženu. Evokuje svobodu ducha a dobrodružství. Parfém Guess je vhodný pro denní nošení.Na začátku ucítíte svěžest mandarinky, …
Guess Amore Venezia W EDT 100 ml
od 427 Kč
4,27 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
- 100 ml
**Guess Amore Venezia U EDT 100 ml** Guess Amore Venezia U EDT je toaletní voda, která byla uvedena na trh v roce 2024. Tato vůně je určena pro muže i ženy a nabízí květinovo-ambrový…
Guess Seductive Desire W EDT 50 ml
od 417 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Dámská toaletní voda kombinuje svěží a smyslné tóny, které vytvářejí harmonickou a přitažlivou vůni vhodnou pro každodenní nošení i speciální příležitosti. V jejím složení se prolínají ovocné, …
Guess Iconic W EDP, 50 ml
od 750 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Americké
- 50 ml
Vůně Guess Iconic vyzařuje podmanivou kombinaci vnitřní síly a elegance, ztělesňující neomezené možnosti. Parfémovaná voda Guess působí velmi svůdně, stejně jako móda této značky. Pokud si k…
Guess Seductive Blue W EDT, 30 ml
od 266 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Guess Seductive Blue je toaletní voda, která přináší harmonickou kombinaci ovocných a květinových tónů, jež jemně podtrhnou vaši přirozenou krásu a smyslnost. Tento parfém je vhodný pro ženy, …
Guess Seductive Blue W EDT, 50 ml
od 392 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Dámská toaletní voda Guess Seductive Blue je navržena pro ženy, které hledají jemnou a smyslnou vůni, která podtrhne jejich přirozený půvab. Vytvořená s důrazem na eleganci a lehkost, tato vůně…
Guess Girl W EDT, 100 ml
od 378 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Guess Girl je vůně inspirovaná nejsvůdnějšími ženami současné módní scény. Úžasné křivky, výrazné retro kočičí oči. Dívka Guess je nepřehlédnutelná a neodolatelná. Guess Girl je svěží…
Guess Seductive Kiss W EDT 75 ml
od 438 Kč
5,84 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 75 ml
Toaletní voda Guess Seductive Kiss je součástí limitované edice řady Guess Seductive. Tento produkt od výrobce Guess je určen pro ženy, které hledají vůni, jež je stejně atraktivní, odvážná a…
Guess Seductive Red W EDT, 30 ml
od 359 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Guess Seductive Red pro ženy je podmanivá a magnetická vůně plná vášně, doplňující sexy vzhled, podtržená touhou a drzostí. Z vůně přímo sálá vášnivé horko, pokušení a způsobuje rostoucí…
Guess Seductive Dream W EDT 50 ml
od 448 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinově-ovocná jantarová vůně přináší přirozenou ženskost a lehkou intenzitu, která se hodí pro každodenní nošení. Vůně se otevírá svěžími a šťavnatými tóny, které vytvářejí zasněný nástup. …
Guess Bella Vita W EDP, 100 ml
od 601 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Guess Bella Vita oslavuje půvab osobnosti Guess ženy. Tato ovocná květinová vůně se otevírá hravými a živými tóny italského citronu, černého rybízu a sladkých černých třešní. Smyslnost ženy…
Guess Seductive W EDT, 30 ml
od 322 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Guess Seductive je opojná květinově-dřevitá vůně pro ženy, které chtějí být vnímány svým okolím jako nevinné a krásné. V nádherném designu flakónku se ukrývá skutečný skvost mezi ženskými…
Guess Seductive Noir W EDT, 50 ml
od 401 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
Toužíte se stát hvězdou večírku a být neodolatelnou pro opačné pohlaví? Toaletní voda Seductive Noir vám toto může splnit. Americká módní značka Guess uvedla tuto vůni na trh pod taktovkou…
Guess Girl W EDT, 50 ml
od 254 Kč
5,08 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 50 ml
Guess Girl je vůně inspirovaná nejsvůdnějšími ženami současné módní scény. Úžasné křivky, výrazné retro kočičí oči. Dívka Guess je nepřehlédnutelná a neodolatelná. Guess Girl je svěží…
Guess Amore Capri W EDT, 100 ml
od 445 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Guess Amore Capri U EDT 100 ml je unisex parfém, který přináší květinově dřevitou vůni inspirovanou energií a atmosférou Capri. Tento parfém je vhodný pro všechny, kteří hledají svěží a zároveň…
Guess Seductive Dream W EDT, 75 ml
od 504 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Guess Seductive Dream W EDT je toaletní voda pro ženy, která se vyznačuje květinově-ovocnou jantarovou vůní. Tato vůně osloví především ty, kdo hledají jemnost a přirozenou ženskost. Svou lehkou…
Guess Seductive Collection Set W EDT 4x 7,5 ml
404 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Dámská sada toaletních vod Guess Seductive Collection Set nabízí možnost vyzkoušet čtyři různé vůně v praktických miniaturách. Každá z vůní přináší jedinečnou kombinaci tónů, které osloví ženy…
Guess Seductive W EDT, 125 ml
od 549 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Guess Seductive je opojná květinově-dřevitá vůně pro ženy, které chtějí být vnímány svým okolím jako nevinné a krásné. V nádherném designu flakónku se ukrývá skutečný skvost mezi ženskými…
Guess Amore Capri W EDT, 100 ml + 7,5 ml + kosmetická taška
od 735 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Guess Amore Capri je květinově-ovocná toaletní voda, která je určena pro muže i ženy. Tato vůně čerpá inspiraci z italského ostrova Capri, kde se propojuje modrá obloha s třpytivým mořem. Je…
Guess Bella Vita La Mia EDP, 100 ml
od 513 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Květinově-dřevitá parfémová voda s orientálním nádechem přináší oslavu ženskosti a radosti ze života. Její složení kombinuje svěží ovocné tóny s bohatými květinovými akordy a hřejivými…
Guess Bella Vita W EDP, 30 ml
od 476 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 30 ml
Guess Bella Vita oslavuje půvab osobnosti Guess ženy. Tato ovocná květinová vůně se otevírá hravými a živými tóny italského citronu, černého rybízu a sladkých černých třešní. Smyslnost ženy…
Guess Seductive Sunkissed W EDT 75 ml
od 449 Kč
5,99 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 75 ml
Toaletní voda Guess Seductive Sunkissed vznikla roku 2012 pod taktovkou Bernarda Ellena jako letní svěží vůně plná ovoce a květin. Flakonek s propracovaným detailem v podobě miniaturní rtěnky…
Guess Seductive Charm W EDT 75 ml
od 437 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dopřejte si šarmantní dámskou toaletku s ovocnou hlavou, květinovým srdcem a dřevitým základem obohaceným afrodiziakálním pižmem. Elegantní toaletní voda s promyšlenou a uspořádanou strukturou…
Guess Iconic Sublime W EDP 50 ml
od 901 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Guess Iconic Sublime je určena pro ženy, které chtějí vyjádřit svou sílu, eleganci a radost ze života prostřednictvím vůně. Kombinuje ambrové a květinové tóny, které vytvářejí…
Guess 1981 Los Angeles W EDT, 100 ml
od 409 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Sladká, citrusová, ovocná vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019. Hlava - hruška, červený rybíz, mandarinka Srdce - pomeranč, jasmín, pivoňka, hořký pomerančový květ Základ -…
Guess Iconic W EDP, 100 ml
od 807 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Americké
- Pižmová vůně
Vůně Guess Iconic vyzařuje podmanivou kombinaci vnitřní síly a elegance, ztělesňující neomezené možnosti. Parfémovaná voda Guess působí velmi svůdně, stejně jako móda této značky. Pokud si k…
Guess Bella Vita Rosa W EDT 50 ml
od 661 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 50 ml
Tato vůně je věnována hravé a bezstarostné ženě. Její složení zahrnuje citron, magnólii a mech. Objem balení je 50 ml. Hlava - citron, černý rybíz, kdoule Srdce - jasmín, květ magnólie, …
Guess Iconic Sublime W EDP, 30 ml
od 710 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Guess Iconic Sublime je harmonickým spojením ambrových a květinových tónů, které vytvářejí unikátní a vyváženou vůni. Je určena pro ženy, které hledají eleganci a inspiraci v…
Guess Bella Vita W EDP, 50 ml
od 629 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 50 ml
Guess Bella Vita oslavuje půvab osobnosti Guess ženy. Tato ovocná květinová vůně se otevírá hravými a živými tóny italského citronu, černého rybízu a sladkých černých třešní. Smyslnost ženy…
Guess Iconic Sublime W EDP, 100 ml
od 1 463 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Guess Iconic Sublime je určena pro ženy, které vyzařují pozitivitu a inspirují své okolí. Její složení oslavuje sílu a odolnost žen, přičemž kombinuje svěží a smyslné tóny, …
Guess Iconic W EDP, 30 ml
od 903 Kč
30 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Americké
- 30 ml
Vůně Guess Iconic vyzařuje podmanivou kombinaci vnitřní síly a elegance, ztělesňující neomezené možnosti. Parfémovaná voda Guess působí velmi svůdně, stejně jako móda této značky. Pokud si k…
Guess Forever W EDP 75 ml
od 456 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfém Guess Forever od značky Guess představuje květinově-ovocnou vůni pro náročné ženy, které hledají elegantní a svěží doplněk pro svůj každodenní život. Tento parfémovaný voda o objemu 75 ml…
Guess 1981 Los Angeles W EDT, 100 ml + tělové mléko 200 ml + EDT 15 ml
od 534 Kč
4,64 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- 115 ml
Sladká, citrusová, ovocná vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019. Hlava - hruška, červený rybíz, mandarinka Srdce - pomeranč, jasmín, pivoňka, hořký pomerančový květ Základ -…
Guess 1981 Los Angeles W EDT, Tester 100 ml
od 460 Kč
4,60 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Sladká, citrusová, ovocná vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019. Hlava - hruška, červený rybíz, mandarinka Srdce - pomeranč, jasmín, pivoňka, hořký pomerančový květ Základ -…
Guess Double Dare W EDT , Tester 50 ml
656 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Dámský parfém Guess Double Dare je inspirovaný módou, smyslností a hravostí. Vůně Double Dare představuje moderní ženu, která chce být sama sebou. Složení propojuje květinové tóny s dotekem…

Guess Bella Vita Paradiso Parfémovaná voda pro ženy 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Ambrová vůně
- 100 ml
- Citrusové vůně
- Pižmová vůně
Bella Vita Paradiso by Guess je parfémová vůně pro ženy s orientálně-květinovým vyzněním, uvedená na trh v roce 2023 a…
v 8 obchodech

Guess Guess Amore Portofino toaletní voda pro ženy 100 ml
- 100 ml
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Guess Guess Amore Portofino, 100 ml, Toaletní vody pro ženy, Dopřejte si osvěžení nejen v horký letní den. Dámská toaletní…
v 2 obchodech

Guess Damske vune Bella Vita Rosa Eau de Toilette Spray 30 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Ambrová vůně
- 30 ml
- Dřevitá vůně
Bella Vita Rosa je toaletní voda ve spreji od značky Guess a byla uvedena na trh v roce 2021. Tuto květinovou a svěží vůni…
v 4 obchodech

Guess Bella Vita parfémovaná voda pro ženy 100 ml
- Parfémová voda
- 100 ml
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Guess Bella Vita parfémovaná voda pro ženy 100 ml, Ovocná, květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2020 Parfémovaná…
v 10 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?