Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Bruno Banani s citrusovou vůní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Bruno Banani Woman's Best EDT, 20 ml
od 139 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Bruno Banani Woman´s Best toaletní voda pro ženy 20 ml.
Bruno Banani Woman EDT, 50 ml
od 273 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Tato vůně vystihuje podstatu této značky. Nebrat sama sebe příliš vážně a žít svůj život naplno. Bruno Banani Woman vám pomůže diskrétně zdůraznit vaši osobnost a podpořit sebedůvěru pro…
Bruno Banani Woman Intense EDP, 50 ml
od 352 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Unikátní dynamicky-ovocná vůně je jako stvořená pro sladkou a sebevědomou ženu. Růžová parfémovaná voda pro ženy Bruno Banani Woman Intense zachycuje sebevědomou a energickou ženu, která ráda…
Bruno Banani Pure Woman W EDT, 50 ml
od 347 Kč
6,94 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 50 ml
Jak voní ženskost, krása a smyslnost? To vám poodhalí vůně toaletní vody pro ženy Bruno Banani Pure Woman. Vůně z roku 2007, vytvořena na míru všem sebevědomým ženám, okouzluje samotnou…
Bruno Banani Absolute Woman EDT, 20 ml
od 117 Kč
5,85 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 20 ml
Po vůni Absolute Man z roku 2014 Bruno Banani uvádí na trh svou ženskou verzi Absolute Woman. Vůně je vyhlášena jako hravá kompozice pro energetické a sebevědomé ženy. Květinově ovocná kompozice…
Bruno Banani Woman EDT, 20 ml
od 146 Kč
7,30 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 20 ml
Tato vůně vystihuje podstatu této značky. Nebrat sama sebe příliš vážně a žít svůj život naplno. Bruno Banani Woman vám pomůže diskrétně zdůraznit vaši osobnost a podpořit sebedůvěru pro…
Bruno Banani Woman EDT, 30 ml
od 221 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Tato vůně vystihuje podstatu této značky. Nebrat sama sebe příliš vážně a žít svůj život naplno. Bruno Banani Woman vám pomůže diskrétně zdůraznit vaši osobnost a podpořit sebedůvěru pro…
Bruno Banani Radiant Woman EDP, 50 ml
od 362 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Bruno Banani Radiant Woman je určena pro ženy, které hledají vůni s orientálním nádechem. Vůně je kombinací ovocných, citrusových a kořenitých tónů. Tato směs vytváří harmonický…
Bruno Banani Woman’s Best EDP 20 ml
od 190 Kč
9,50 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 20 ml
Toužíte po parfémované vodě, kterou už nebudete chtít vyměnit za jinou? Bruno Banani Woman’s Best EDP je neotřelá vůně perfektní pro ženy. Hlavní složkou parfémované vody je květinová…
Bruno Banani Magnetic Woman W EDT 30 ml
od 173 Kč
5,77 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 30 ml
Dopřejte si osvěžení nejen v horký letní den. Dámská toaletní voda Bruno Banani Magnetic Woman vás zahalí do vůně plné citrusových tónů, která vám dodá energii a povzbudí vaše smysly. Hlava…
Bruno Banani Vanilla Muse W EDP, 50 ml
od 476 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Bruno Banani Vanilla Muse EDP 50 ml Bruno Banani Vanilla Muse je dámská parfémovaná voda, která osloví svou jemnou, ale přesto výraznou ambrovo-květinovou vůní. Tento parfém je navržen tak, …
Bruno Banani Sunset Blossom Jasmine & Vanilla W EDT, 30 ml
od 252 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
**Bruno Banani Sunset Blossom W EDT 30 ml** Toaletní voda Bruno Banani Sunset Blossom je navržena pro ženy, které hledají lehkou a osvěžující vůni, jež je ideální pro každodenní nošení i…
Bruno Banani Pure Woman W EDT, 30 ml
od 295 Kč
9,83 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 30 ml
Jak voní ženskost, krása a smyslnost? To vám poodhalí vůně toaletní vody pro ženy Bruno Banani Pure Woman. Vůně z roku 2007, vytvořena na míru všem sebevědomým ženám, okouzluje samotnou…
Bruno Banani Absolute Woman EDT, 50 ml
od 277 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Po vůni Absolute Man z roku 2014 Bruno Banani uvádí na trh svou ženskou verzi Absolute Woman. Vůně je vyhlášena jako hravá kompozice pro energetické a sebevědomé ženy. Květinově ovocná kompozice…
Bruno Banani Fun-loving Flower W tělový sprej 250 ml
od 110 Kč
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Tělový sprej Fun-loving Flower od značky Bruno Banani je inspirovaný oblíbeným parfémem Woman. Se svou vzdušnou kompozicí s nižší koncentrací vonného oleje vám dodá pocit osvěžení během horkého…
Bruno Banani Daring Woman tělový sprej 250 ml
od 144 Kč
0,58 Kč/ml- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- 250 ml
Ovocná, citrusová, dřevitá vůně je určená pro ženy. Vůně byla uvedena v roce 2018. Hlava - bergamot, broskev, zelené jablko Srdce - růže, pomerančový květ, cedr Základ - santalové dřevo, …
Bruno Banani Woman Intense EDP, 30 ml
od 286 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Unikátní dynamicky-ovocná vůně je jako stvořená pro sladkou a sebevědomou ženu. Růžová parfémovaná voda pro ženy Bruno Banani Woman Intense zachycuje sebevědomou a energickou ženu, která ráda…
Bruno Banani Vanilla Muse W EDP, 30 ml
od 385 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
**Bruno Banani Vanilla Muse W EDP** Parfémová voda Bruno Banani Vanilla Muse představuje vyváženou kombinaci svěžích a sladkých tónů, která je vhodná pro každou příležitost. Díky svým…
Bruno Banani Absolute Woman EDT, 40 ml
od 308 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Po vůni Absolute Man z roku 2014 Bruno Banani uvádí na trh svou ženskou verzi Absolute Woman. Vůně je vyhlášena jako hravá kompozice pro energetické a sebevědomé ženy. Květinově ovocná kompozice…
Bruno Banani Radiant Woman EDP, 30 ml
od 347 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Bruno Banani Radiant Woman je parfémovaná voda, která je určena pro ženy hledající harmonii mezi květinovými a orientálními tóny. Tento flakon o objemu 30 ml je vhodný pro každodenní nošení a…
Bruno Banani Absolute Woman W EDP, 30 ml
od 215 Kč
7,17 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 30 ml
Po vůni Absolute Man z roku 2014 Bruno Banani uvádí na trh svou ženskou verzi Absolute Woman. Vůně je vyhlášena jako hravá kompozice pro energetické a sebevědomé ženy a zachycuje jejich sladkou…
Bruno Banani Absolute Woman EDT, 30 ml
od 232 Kč
7,73 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 30 ml
Po vůni Absolute Man z roku 2014 Bruno Banani uvádí na trh svou ženskou verzi Absolute Woman. Vůně je vyhlášena jako hravá kompozice pro energetické a sebevědomé ženy. Květinově ovocná kompozice…
Bruno Banani Pure Woman W EDT, 20 ml
od 158 Kč
7,90 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 20 ml
Jak voní ženskost, krása a smyslnost? To vám poodhalí vůně toaletní vody pro ženy Bruno Banani Pure Woman. Vůně z roku 2007, vytvořena na míru všem sebevědomým ženám, okouzluje samotnou…
Bruno Banani Limited Edition 2021 W EDT, 50 ml
od 252 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Bruno Banani Limited Edition 2021 EDT je ovocně-květinová vůně pro ženy. S tóny cassisu, jasmínu a malin je ideální a atmosférickou letní vůní pro sebevědomé a neodolatelné ženy. Dopřejte sobě…
Bruno Banani Woman's Best EDT, 30 ml
od 238 Kč
7,93 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Bruno Banani Womans Best toaletní voda 30 ml, Květinově ovocná vůně uvedena na trh v v únoru 2017 plná sexy tajemství Bruno Banani nyní otevírá dveře všem ženám prostřednictvím své svůdné…
Bruno Banani Absolute Woman W EDP, 40 ml
od 854 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 40 ml
Po vůni Absolute Man z roku 2014 Bruno Banani uvádí na trh svou ženskou verzi Absolute Woman. Vůně je vyhlášena jako hravá kompozice pro energetické a sebevědomé ženy a zachycuje jejich sladkou…
Bruno Banani Absolute Woman EDT, 60 ml
od 589 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Po vůni Absolute Man z roku 2014 Bruno Banani uvádí na trh svou ženskou verzi Absolute Woman. Vůně je vyhlášena jako hravá kompozice pro energetické a sebevědomé ženy. Květinově ovocná kompozice…
Bruno Banani Woman EDT, 60 ml
od 785 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 60 ml
Tato vůně vystihuje podstatu této značky. Nebrat sama sebe příliš vážně a žít svůj život naplno. Bruno Banani Woman vám pomůže diskrétně zdůraznit vaši osobnost a podpořit sebedůvěru pro…
Bruno Banani Daring Woman W EDP 20 ml
474 Kč
24 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 20 ml
Růžová parfémovaná voda Bruno Banani Daring Woman je svůdná květinově-dřevitá vůně pro mladé ženy pronikající do umění flirtování. Osloví sebevědomé dámy, které umějí dobře nakládat se svým…
Bruno Banani Woman Intense EDP, 40 ml
849 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 40 ml
Unikátní dynamicky-ovocná vůně je jako stvořená pro sladkou a sebevědomou ženu. Růžová parfémovaná voda pro ženy Bruno Banani Woman Intense zachycuje sebevědomou a energickou ženu, která ráda…
Bruno Banani Woman's Best EDT, 50 ml
866 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 50 ml
Bruno Banani Womans Best toaletní voda 50 ml, Květinově ovocná vůně uvedena na trh v v únoru 2017 plná sexy tajemství Bruno Banani nyní otevírá dveře všem ženám prostřednictvím své svůdné…
Bruno Banani Woman EDT, 40 ml
672 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 40 ml
Tato vůně vystihuje podstatu této značky. Nebrat sama sebe příliš vážně a žít svůj život naplno. Bruno Banani Woman vám pomůže diskrétně zdůraznit vaši osobnost a podpořit sebedůvěru pro…

Bruno Banani Woman’s Best toaletní voda pro ženy 30 ml
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Bruno Banani Woman’s Best, 30 ml, Toaletní vody pro ženy, Neskrývejte vášnivou stránku své osobnosti. Dámská toaletní voda…
v 2 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?