Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, aromatická vůně a arabské
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Lattafa Yara W EDP, 100 ml
od 470 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Lattafa Yara je jedinečným spojením dřevité a květinové vůně s orientálním nádechem. Je ideální pro ženy, které preferují sladké a zároveň dřevité tóny. Vůně je bohatá a plná, přesto však není…
Lattafa Yara W EDP, 50 ml
od 144 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Lattafa Yara je jedinečným spojením dřevité a květinové vůně s orientálním nádechem. Je ideální pro ženy, které preferují sladké a zároveň dřevité tóny. Vůně je bohatá a plná, přesto však není…
Armaf Club De Nuit W EDP, 105 ml
od 398 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Zamilujte se do opravdu smyslné ženské vonné kompozice, která vás omámí pudrovým aroma růže a svěží tropickou vůní liči. Parfémovaná voda pro ženy Armaf Club de Nuit Woman ztělesňuje nadčasovou…
Zimaya Fatima Pink W P 100 ml
od 377 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémový extrakt Zimaya Fatima Pink je navržen pro ženy, které ocení sofistikovanou a bohatou vůni s dřevitými a květinovými tóny. Pochází z arabské parfémové tradice, která je známá svou…
Lattafa Her Confession EDP, 100 ml
od 673 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Sladký parfém
- Arabské
Lattafa Her Confession je parfémovaná voda určená pro ženy, které hledají výraznou a dlouhotrvající vůni. Byla uvedena na trh v roce 2024 a nabízí zajímavou kombinaci vanilkových, květinových a…
Lattafa Fakhar Lattafa Extrait W EDP, 100 ml
od 358 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dopřejte si vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Tato parfémovaná voda je ztělesněním luxusu a exkluzivity. Její důmyslná vonná kompozice potěší i ty…
Lattafa Mayar W EDP 100 ml
od 449 Kč
4,49 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
- 100 ml
Lattafa Mayar je květinově-ovocná parfémová voda pro ženy. Vůně se otevírá tóny exotikou políbeného liči, šťavnatou malinou a jemně svěží vůní listu fialky. V srdci se snoubí tóny bílé růže, …
Armaf Club De Nuit Maleka W EDP 105 ml
od 584 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Arabské
Armaf Club De Nuit Maleka W EDP 105 ml je dámská parfémovaná voda, která patří do kategorie květinově-ovocných vůní. Tento parfém je dílem renomovaného parfuméra Oliviera Crespa a je vhodný pro…
Lattafa Mayar Natural Intense W EDP, 100 ml
od 362 Kč
3,62 Kč/ml- Parfémová voda
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Arabské
- 100 ml
Objevte svěží, ovocnou interpretaci oblíbené vůně Mayar od značky Lattafa. Dámská parfémovaná voda Mayar Natural Intense kombinuje čistotu a intenzitu lahodných darů přírody. Opojná směs…
Armaf Club De Nuit W EDP, 200 ml
od 869 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Zamilujte se do opravdu smyslné ženské vonné kompozice, která vás omámí pudrovým aroma růže a svěží tropickou vůní liči. Parfémovaná voda pro ženy Armaf Club de Nuit Woman ztělesňuje nadčasovou…
Lattafa Emaan W EDP 100 ml
od 367 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Lattafa Emaan je parfémovaná voda, která nabízí svěží a květinovou vůni. Je inspirována jarní přírodou a její vůně je navržena tak, aby zanechala nezapomenutelný dojem. Parfémovaná voda se…
Armaf Club de Nuit Intense W EDP 105 ml
od 453 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Nenechte si už nikdy ujít příležitost stát se královnou večera. Dámská parfémovaná voda Armaf Club de Nuit Intense vás během pár vteřin povýší do role oslnivé bytosti, jejímuž kouzlu musí každý…
Lattafa The Kingdom W EDP 100 ml
od 443 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Lattafa The Kingdom je dámská parfémovaná voda, která se vyznačuje sladkou a bohatou vůní. Je určena pro ženy, které hledají vůni, jež je zahalí do aury vznešenosti a elegance. Parfémovaná…
Afnan Modest Deux Pour Femme W EDP 100 ml
od 451 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Arabské
Afnan je mladá parfémová značka z dálného východu založená v roce 2012. Přináší vám parfémovanou vodu Modest Deux Pour Femme. Vůně je květinová, ovocná a sladká. Hlava - jahody, třešeň, …
Lattafa Yara Candy W parfémový olej 20 ml
od 298 Kč
- Olejový parfém
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Dámská vůně, která osloví milovnice sladkých a hravých tónů, přináší do světa parfémů jedinečnou kombinaci ovocné svěžesti a vanilkové hřejivosti. Parfémovaný olej Yara Candy je ideální pro…
Paris Corner Taskeen Marina W EDP 100 ml
od 346 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Paris Corner Taskeen Marina je parfémovaná voda, která je určena pro ženy. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kteří hledají harmonickou kombinaci svěžesti a elegance. Vůně se otevírá svěžími…
Armaf Club De Nuit White Imperiale W EDP, 105 ml
od 803 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Club de Nuit White Imperiale od značky Armaf je parfémová voda pro ženy. Dodává se v perleťově bílém flakonu, který kombinuje ovoce, koření, květinové a dřevité tóny a výraznou vůni vanilky. …
Ahmed Al Maghribi Rose Noir W P 75 ml
od 502 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Ahmed Al Maghribi Rose Noir představuje dámskou vůni, která v sobě nese prvky orientální elegance a tajemství. Tato orientálně sladká vůně je vytvořena pro ženy, které si cení…
Lattafa So Poudreé Musk W EDP 100 ml
od 395 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Arabské
Parfémovaná voda Lattafa So Poudrée Musk je navržena pro ty, kteří hledají jemný a elegantní zážitek. Pochází od výrobce Lattafa a je součástí kolekce Tameen Collection. Vůně byla uvedena na trh…
Armaf Odyssey Candee W EDP 100 ml
od 335 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Armaf Odyssey Candee představuje sladký a podmanivý zážitek pro ženy, které si potrpí na hravé a ovocné vůně plné elegance. Tato vůně, vytvořená značkou Armaf, je ideálním…
Lattafa Musk Wild Vanille W EDP 100 ml
od 264 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Lattafa Musk Wild Vanille EDP 100 ml je parfémovaná voda, která nabízí svěží a smyslnou vůni. Tento parfém je inspirován krásou a tajemstvím Blízkého východu a je ideální pro každodenní nošení i…
Gulf Orchid Vanilla Addiction U EDP 100 ml
od 478 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
- Sladký parfém
- Arabské
Parfémovaná voda Vanilla Addiction je unisex vůně, která spojuje sladkost a jemnost s nádechem tajemství. Její složení je navrženo tak, aby oslovilo jak ženy, tak muže, kteří hledají hřejivou a…
Afnan 9 AM 2020 W EDP 100 ml
od 413 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Afnan 9 AM 2020 je ideální pro ženy, které preferují silnější a výraznější parfémové vody. Jedná se o aromatickou vůni, která kombinuje několik tónů. V první řadě zaznamenáte citrusové tóny, …
Armaf Infinity Gold W EDP 105 ml
od 565 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Armaf Infinity Gold W EDP 105 ml Infinity Gold od značky Armaf je levandulová, sladká parfémovaná voda pro ženy. Tato vůně je navržena tak, aby zaujala svou jemností a vybranými vonnými…
Rasasi La Yuqawam Femme W EDP, 75 ml
od 863 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Rasasi La Yuqawam for Women je orientální vůně pro ženy. Na trh byla uvedena v roce 2012. Luxus a elegance čiší nejen z v ůně, ale i z flakonu a krabičky, ve které je flakon uložen. Úžasná, …
Armaf Club de Nuit Lionheart W EDP 100 ml
od 585 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Vůně, která spojuje tradici s moderním pojetím, je určena pro ženy, které si cení elegance a individuality. Jedná se o parfémovanou vodu, jejíž orientální vanilková rodina přináší bohatou a…
Afnan Cherry Bouquet W EDP 80 ml
od 744 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Afnan Cherry Bouquet W EDP 80 ml Cherry Bouquet od značky Afnan je parfémovaná voda pro ženy, která se vyznačuje sladkou a ovocnou vůní. Tento parfém je ideální volbou pro ty, kdo hledají…
Afnan Souvenir Blooming Bliss W EDP 100 ml
od 706 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Afnan Souvenir Blooming Bliss W EDP 100 ml je parfémovaná voda pro ženy, uvedená na trh v roce 2024. Tento parfém představuje skutečné spojení orientální vanilkové vůně, která se vyznačuje…
Afnan Kiaana Angel W EDP 100 ml
od 581 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Kiaana Angel od značky Afnan je dámská parfémovaná voda, která nabízí podmanivou a lehkou vůni. Je určena pro ženy, které hledají eleganci a šarm v každodenním životě. Parfémovaná voda je…
Lattafa Gift Set Collection 03 W EDP 5x 20 ml
od 491 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Lattafa Pride Ansaam Gold je parfémová voda, která přináší bohatou a sofistikovanou vůni pro ženy. Její orientální charakter se projevuje v harmonickém propojení ovocných, květinových a…
Maison Alhambra Philos Rosso W EDP, 100 ml
od 216 Kč
2,16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Arabské
- 100 ml
Vůně je věnována kráse růže, královně všech květin, která zahajuje přehlídku smyslnosti. Něžná fialka a karafiát v srdci vůně prostoupí aromatické tóny borovice a zemitého pačuli. Sladkou tečkou…
Ajmal Wisal W EDP, 50 ml
od 417 Kč
8,34 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Arabské
- 50 ml
Ajmal Wisal je parfémová voda o objemu 50 ml, která je ideální pro zralé a dynamické ženy. Tato vůně je inspirována arabskými a orientálními tóny, které se snoubí s moderními a svěžími…
Afnan 9PM Pour Femme EDP 100 ml
od 548 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Tato parfémová voda je určena všem ženám, které chtějí vyjádřit svou smyslnost, eleganci a sladkou hravost. Vůně nejprve zaujme ovocnými tóny maliny, jablka, pomeranče a fialky. Čistě květinové…
Ajmal Evoke Midnight Edition For Her EDP 75 ml
od 514 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Evoke Midnight Edition For Her od značky Ajmal je určena pro ženy, které hledají výraznou a komplexní vůni. Tato parfémovaná voda kombinuje citrusové a květinové tóny, což ji…
Rasasi Hawas Diva W EDP 100 ml
od 641 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Rasasi Hawas Diva je dámská parfémovaná voda, která spojuje orientální eleganci s moderní ženskostí a smyslností. Její vůně je navržena tak, aby podtrhla sebevědomí a přirozenou přitažlivost…
Zimaya Hawwa Red W EDP 100 ml
od 366 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Zimaya Hawwa Red je parfémovaná voda určená pro ženy, které se rády vyjadřují prostřednictvím své vůně. Tato ovocná a květinová kompozice je navržena tak, aby zvýraznila přirozenou ženskost a…
Lattafa Lail Maleki W EDP 100 ml
od 277 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Lattafa Lail Maleki EDP 100 ml je unisex parfémovaná voda, která nabízí pestrou škálu vůní z různých koutů světa. Tato vůně je vhodná pro ženy i muže, kteří hledají něčím nevšední a zároveň…
Ajmal Love Addict W EDP 100 ml
od 250 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Ajmal Love Addict je svěží a květinově laděná vůně, která osloví ženy hledající romantický a zároveň živý parfém pro každodenní nošení. Její složení spojuje ovocné, květinové a…
Afnan Delicious Bouquet W EDP 80 ml
od 720 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Afnan Delicious Bouquet W EDP 80 ml je vhodnou volbou pro ženy, které hledají vůni spojující svěžest citrusů a sladkost gurmánských tónů. Tento parfém byl uveden na trh v roce…
Khadlaj Sensuos Night W EDP 100 ml
od 295 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
**Khadlaj Sensuos Night W EDP 100 ml** Dámská parfémovaná voda Khadlaj Sensuos Night vás přenese do světa plného tajemství a svůdné přitažlivosti. Je navržena tak, aby poskytovala bohatý a…
Lattafa Opulent Dubai W EDP 100 ml
od 445 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Arabské
Lattafa Opulent Dubai je parfémovaná voda podtrhující ženskost a eleganci své nositelky. Vůně je komplexní a bohatá. Její kompozice je pečlivě vyvážená, aby poskytla harmonický zážitek. Opulent…
Rasasi Daarej for Women EDP, 100 ml
od 235 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Rasasi Daarej for Women EDP 100 ml je květiniově ovocná vůně pro ženy. Kvalitní luxusní vůně s dlouhou výdrží vás zavede do říše snů a pohádek.
Khadlaj Alf Wardaat parfémový olej 30 ml
od 187 Kč
- Olejový parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Khadlaj Alf Wardaat je dámský parfémovaný olej, který spojuje květinové a dřevité tóny do harmonické a okouzlující vůně. Vyniká svou bezalkoholovou formulí, která zajišťuje jemné působení na…
Zimaya Inekas Solis W EDP 100 ml
od 320 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Inekas Solis od značky Zimaya je parfémovaná voda, která přináší unikátní zážitek díky své kořeněné, ovocné a dřevité kompozici. Parfém je určen pro ženy. Složení vůně - Hlava: Pistácie, …
Lattafa Pride Queen Of Roses W EDP 100 ml
od 625 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Orientálně-květinová vůně s výrazným růžovým akordem je určena pro ženy, které hledají sofistikovanou a smyslnou kompozici. Vůně kombinuje klasickou eleganci růže s teplými orientálními tóny, …
Fragrance World Nectar of Ecstacy W EDP 100 ml
od 351 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Fragrance World Nectar of Ecstacy je smyslná a ženská vůně, která kombinuje ovocné a květinové tóny s orientálním základem. Je určena pro ženy, které chtějí zdůraznit svou…
Armaf Check Mate Queen W EDP 100 ml
od 433 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Armaf Check Mate Queen je orientálně-květinová kompozice, která spojuje svěžest, eleganci a smyslnost do harmonické vůně pro moderní ženu. Vytvořená pro ty, kdo chtějí působit…
Armaf Le Femme EDP, 100 ml
od 313 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Jak svůdná umí být vůně orientu, vám odhalí dámská parfémovaná voda Armaf Le Femme. Tajuplnost a špetka záhady, kterou vyzařuje, vás okamžitě zaujme a nenechá klidným ani vaše okolí. Tato ovocná…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
