Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy VIKTOR & ROLF, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
VIKTOR & ROLF Bonbon W EDP, 50 ml
od 937 Kč
19 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- 50 ml
Dámský parfém Viktor & Rolf Bonbon je pojmenovaný po sladkých bonbonech. Parfém Bonbon evokuje vůni sladkostí, chvíle relaxace a zábavy. Vůně je určena pro všechny ženy, které si chtějí…
VIKTOR & ROLF Flowerbomb W EDP, 30 ml
od 989 Kč
33 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Opravdová květinová bomba – to je Flowerbomb od značky Viktor & Rolf. Svěží květinové tóny vás naprosto zahalí pod svá křídla. V úvodu vůně se nachází směs bergamotu, čaje a jasmínu, v srdci…
VIKTOR & ROLF Flowerbomb W EDP, 50 ml
od 1 289 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Opravdová květinová bomba – to je Flowerbomb od značky Viktor & Rolf. Svěží květinové tóny vás naprosto zahalí pod svá křídla. V úvodu vůně se nachází směs bergamotu, čaje a jasmínu, v srdci…
VIKTOR & ROLF Flowerbomb W EDP, 20 ml
od 520 Kč
26 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 20 ml
Opravdová květinová bomba – to je Flowerbomb od značky Viktor & Rolf. Svěží květinové tóny vás naprosto zahalí pod svá křídla. V úvodu vůně se nachází směs bergamotu, čaje a jasmínu, v srdci…
VIKTOR & ROLF Good Fortune W EDP, 90 ml
od 1 068 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Nizozemské
- 90 ml
Dopřejte si vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Dámská parfémovaná voda VIKTOR & ROLF Good Fortune je ztělesněním luxusu a exkluzivity. Její důmyslná vonná kompozice…
VIKTOR & ROLF Flowerbomb Extreme W EDP 50 ml
od 1 499 Kč
30 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Strhující dámská parfémová vůně Viktor & Rolf Flowerbomb Extreme je jako nečekaná exploze přitažlivosti. Jedná se o velmi intenzivní vůni, která je jako stvořená pro moderní dynamické ženy s…
VIKTOR & ROLF Flowerbomb W EDP, 100 ml
od 1 410 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Opravdová květinová bomba – to je Flowerbomb od značky Viktor & Rolf. Svěží květinové tóny vás naprosto zahalí pod svá křídla. V úvodu vůně se nachází směs bergamotu, čaje a jasmínu, v srdci…
VIKTOR & ROLF Bonbon W EDP, 30 ml
od 962 Kč
32 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- 30 ml
Viktor & Rolf Bonbon. Parfémovaná voda pro ženy 30ml Dámský parfém Viktor & Rolf Bonbon je pojmenovaný po sladkých bonbonech. Parfém Bonbon evokuje…
VIKTOR & ROLF Bonbon W EDP, 90 ml
od 1 924 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- 90 ml
Viktor & Rolf Bonbon EDP 90ml. Parfém Bonbon evokuje vůni sladkostí, chvíle relaxace a zábavy. Vůně je určena pro všechny ženy, které si chtějí zpříjemnit všední dny. Pro ženy, které si chtějí…
VIKTOR & ROLF Flowerbomb Ruby Orchid W EDP, 30 ml
od 1 007 Kč
34 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Stejně přitažlivá, sebevědomá a lehce provokativní, jako burleskní tanečnice, je i parfémovaná voda pro ženy VIKTOR & ROLF Flowerbomb Ruby Orchid. S touto vůní budete vždy i vy hvězdou…

Viktor & Rolf Spicebomb Infrared pánská parfémová voda 90 ml
- Parfémová voda
- Kožená
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Intenzita vůně intenzivní
- 90 ml
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
- Ambrová vůně
Spicebomb Infrared: Svádění na nejvyšší úrovni Parfémovaná voda Spicebomb Infrared je pravděpodobně nejsmyslnější a…
v 13 obchodech

Viktor & Rolf Flowerbomb Tiger Lily 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Intenzita vůně intenzivní
- 100 ml
- Ambrová vůně
- Citrusové vůně
Viktor & Rolf Flowerbomb Tiger Lily ve 100 ml lahvi je parfémovaná voda z roku 2024, tropicko-květinový charakter z rodiny…
v 19 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?