Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Thierry Mugler, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Thierry Mugler Angel W EDP, 100 ml
od 1 548 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Francouzský módní návrhář vytvořil v roce 1992 kultovní vůni Angel, což v překladu znamená anděl. Thierry Mugler Angel je parfémovaná voda pro ženy, které touží po něčem exkluzivním a…
Thierry Mugler Angel W EDP, plnitelný flakon 50 ml
od 1 269 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Francouzský módní návrhář vytvořil v roce 1992 kultovní vůni Angel, což v překladu znamená anděl. Thierry Mugler Angel je parfémovaná voda pro ženy, které touží po něčem exkluzivním a…
Thierry Mugler Angel W EDP, plnitelný flakon 25 ml
od 966 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Francouzský módní návrhář vytvořil v roce 1992 kultovní vůni Angel, což v překladu znamená anděl. Thierry Mugler Angel je parfémovaná voda pro ženy, které touží po něčem exkluzivním a…
Thierry Mugler Alien W EDP, 90 ml
od 1 120 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Thierry Mugler Alien přináší jedinečný zážitek díky své sluneční, květinové, dřevité a ambrové vůni. Je určena pro ženy, které hledají parfémovou vodu, jež je odlišná a přitom blízká. Vůně je…
Thierry Mugler Angel W EDT, 100 ml
od 1 147 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Otevřete brány fantazie a dotkněte se nebes s vůní toaletní vody pro ženy Thierry Mugler Angel. Nebeská vůně, která vás dokáže ve vteřině navrátit do dětství, byla na trh uvedena již v roce…
Thierry Mugler Angel W EDP, náplň 100 ml
od 1 846 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Francouzský módní návrhář vytvořil v roce 1992 kultovní vůni Angel, což v překladu znamená anděl. Thierry Mugler Angel je parfémovaná voda pro ženy, které touží po něčem exkluzivním a…
Thierry Mugler Angel Stellar W EDP, plnitelný flakon 100 ml
od 1 569 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
- Opakovaně plnitelný
Thierry Mugler Angel Stellar W EDP je parfémovaná voda inspirovaná vesmírem, který je plný tajemství a nekonečné krásy. Tato vůně navazuje na legendární vůni Angel, ale přetváří ji do podoby…
Thierry Mugler Angel W EDP, plnitelný flakon 15 ml
od 633 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Francouzský módní návrhář vytvořil v roce 1992 kultovní vůni Angel, což v překladu znamená anděl. Thierry Mugler Angel je parfémovaná voda pro ženy, které touží po něčem exkluzivním a…
Thierry Mugler Alien W EDP, plnitelný flakon 60 ml
od 1 223 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Thierry Mugler Alien přináší jedinečný zážitek díky své sluneční, květinové, dřevité a ambrové vůni. Je určena pro ženy, které hledají parfémovou vodu, jež je odlišná a přitom blízká. Vůně je…
Thierry Mugler Angel Fantasm W EDP, 100 ml
od 1 473 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
Tato parfémovaná voda, uvedená na trh v roce 2024, je speciálně vytvořena pro dámy, které hledají vůni, která je podmanivá a zároveň luxusní. Angel Fantasm se otevírá povzbuzujícími vrchními…
Thierry Mugler Alien W EDP, 30 ml plnitelný flakon
od 1 028 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Thierry Mugler Alien přináší jedinečný zážitek díky své sluneční, květinové, dřevité a ambrové vůni. Je určena pro ženy, které hledají parfémovou vodu, jež je odlišná a přitom blízká. Vůně je…
Thierry Mugler Angel Elixir W EDP, 100 ml
od 1 200 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Popřete zákony gravitace a vzlétněte jako anděl. Dámská parfémovaná voda Thierry Mugler Angel Elixir se svou magneticky přitažlivou květinovou vůní podtrhne vaši fascinující ženskou sílu, …
Thierry Mugler Alien W EDP, náplň 100 ml
od 1 592 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Thierry Mugler Alien přináší jedinečný zážitek díky své sluneční, květinové, dřevité a ambrové vůni. Je určena pro ženy, které hledají parfémovou vodu, jež je odlišná a přitom blízká. Vůně je…
Thierry Mugler Alien W EDP, plnitelný flakon 90 ml
od 1 099 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Thierry Mugler Alien přináší jedinečný zážitek díky své sluneční, květinové, dřevité a ambrové vůni. Je určena pro ženy, které hledají parfémovou vodu, jež je odlišná a přitom blízká. Vůně je…
Mugler Alien Extraintense W EDP, 60 ml
od 1 537 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Mugler Alien Extraintense je určena pro ženy, které hledají výraznou a intenzivní vůni, jež podtrhne jejich osobnost a jedinečnost. Tato vůně, uvedená na trh v roce 2024, je…
Thierry Mugler Angel Stellar W EDP, plnitelný flakon 25 ml
od 981 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
- Ambrová vůně
Thierry Mugler Angel Stellar je parfémovaná voda pro ženy, která nabízí jedinečnou kombinaci jemnosti a síly. Tento parfém je navržen tak, aby podtrhl všechny stránky vaší osobnosti a dokonale…
Thierry Mugler Angel Blush W EDP, 100 ml
od 2 536 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Mugler Angel Blush je vůně, která spojuje smyslnost, hravost a výrazně ženský charakter. Její moderní a přitažlivá kompozice osloví ženy, které hledají osobitý styl a jemnou…
Thierry Mugler Angel Fantasm W EDP, 50 ml
od 1 017 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
Tato parfémovaná voda, uvedená na trh v roce 2024, je speciálně vytvořena pro dámy, které hledají vůni, která je podmanivá a zároveň luxusní. Angel Fantasm se otevírá povzbuzujícími vrchními…
Thierry Mugler Angel Fantasm W EDP, plnitelný flakon 25 ml
od 836 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Tato parfémovaná voda, uvedená na trh v roce 2024, je speciálně vytvořena pro dámy, které hledají vůni, která je podmanivá a zároveň luxusní. Angel Fantasm se otevírá povzbuzujícími vrchními…
Thierry Mugler Alien Pulp W EDP, 60 ml
od 1 682 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Mugler Alien Pulp je intenzivní a mystická vůně, která osloví ženy hledající nekonvenční a silné vyjádření své osobnosti. Její složení spojuje svěží ovocné tóny s hlubokými a…
Thierry Mugler Alien Hypersense W EDP, plnitelný flakon 30 ml
od 907 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Thierry Mugler Alien Hypersense je nekompromisní, hypnotická a občas nebezpečná vůně pro ženy. Proměňuje se uvnitř i navenek. Vůně byla na trh uvedena v roce 2024. Hlava - zelená…
Thierry Mugler Alien Pulp W EDP, 30 ml
od 1 059 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Thierry Mugler Alien Pulp je parfémovaná voda pro ženy, která přináší jedinečný zážitek díky své neobvyklé kombinaci vůní. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kdo hledají něco více než jen běžný…
Thierry Mugler Alien Hypersense W EDP, plnitelný flakon 90 ml
od 1 540 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Thierry Mugler Alien Hypersense je nekompromisní, hypnotická a občas nebezpečná vůně pro ženy. Proměňuje se uvnitř i navenek. Vůně byla na trh uvedena v roce 2024. Hlava - zelená…
Thierry Mugler Angel Blush W EDP, 25 ml
od 1 326 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Mugler Angel Blush je vůně, která zaujme svou ženskostí, smyslností a moderním charakterem. Její ambrová a pižmová kompozice přináší hřejivý a elegantní základ, který se…
Thierry Mugler Alien Pulp W EDP, 90 ml
od 1 990 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Thierry Mugler Alien Pulp je intenzivní a mystická vůně, která osloví ženy hledající nekonvenční a osobitý styl. Její složení spojuje ovocnou svěžest s květinovou elegancí a…
Thierry Mugler Angel Elixir W EDP, 25 ml
od 681 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Popřete zákony gravitace a vzlétněte jako anděl. Dámská parfémovaná voda Thierry Mugler Angel Elixir se svou magneticky přitažlivou květinovou vůní podtrhne vaši fascinující ženskou sílu, …
Thierry Mugler Angel Blush W EDP, 50 ml
od 1 955 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Thierry Mugler Angel Blush je určena pro ženy, které hledají jedinečnou a originální vůni, která odráží jejich osobnost. Kombinace svěžích ovocných a květinových tónů vytváří…
Thierry Mugler Angel Elixir W EDP, 50 ml
od 888 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Popřete zákony gravitace a vzlétněte jako anděl. Dámská parfémovaná voda Thierry Mugler Angel Elixir se svou magneticky přitažlivou květinovou vůní podtrhne vaši fascinující ženskou sílu, …
Thierry Mugler Alien Hypersense W EDP, plnitelný flakon 60 ml
od 1 338 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Thierry Mugler Alien Hypersense je nekompromisní, hypnotická a občas nebezpečná vůně pro ženy. Proměňuje se uvnitř i navenek. Vůně byla na trh uvedena v roce 2024. Hlava - zelená…
Thierry Mugler Starlicious Berry Licorice W EDT 75 ml
od 885 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Thierry Mugler Starlicious Berry Licorice je moderní gurmánská vůně, která spojuje svěží ovocné tóny s jemnými květinovými akordy a sladkou lékořicí. Vznikla jako součást kolekce…
Thierry Mugler Alien W EDT, 60 ml
od 986 Kč
16 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ambrová vůně
- 60 ml
Thierry Mugler Alien Alien-cizinec, bytost přicházející odjinud, žena pocházející z jiného světa, mimo naši všednost. Je odlišná, ale přitom nám blízká. Vyzařuje pozitivní energii, mír a magii. …
Thierry Mugler Alien W EDP, 15 ml
od 632 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Thierry Mugler Alien přináší jedinečný zážitek díky své sluneční, květinové, dřevité a ambrové vůni. Je určena pro ženy, které hledají parfémovou vodu, jež je odlišná a přitom blízká. Vůně je…
Thierry Mugler Angel Stellar W EDP, plnitelný flakon 50 ml
od 1 193 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
- Ambrová vůně
Parfémovaná voda Thierry Mugler Angel Stellar je unikátní volbou pro ženy, které hledají něco výjimečného a zároveň niterně ženského. Tento produkt je moderní interpretací ikonické vůně Angel, …
Thierry Mugler Alien Goddess Intense W EDP, 30 ml
od 940 Kč
31 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
- 30 ml
Alien Goddess Intense od Thierry Mugler je jantarově květinová vůně určená pro ženy. Tato parfémovaná voda je pokračováním úspěšné vůně Alien Goddess a byla vytvořena parfumérkami Marie…
Thierry Mugler Alien Extraintense W EDP, plnitelný flakon 90 ml
od 1 865 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Thierry Mugler Alien Extraintense je parfémovaná voda, která nabízí intenzivní zážitek z vůně, vhodná pro ženy, které hledají něco výjimečného. Tato parfémovaná voda přináší kombinaci…
Thierry Mugler Alien Goddess Supra Florale W EDP 30 ml
od 917 Kč
31 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 30 ml
Kdyby vaše vnitřní síla vypadala jako nádherný nadpozemský květ, jak by asi voněla? Dámská parfémovaná voda Thierry Mugler Alien Goddess Supra Florale přináší magický závan opojení, odvahy a…
Thierry Mugler Angel Fantasm W EDP, náhradní náplň 100 ml
od 2 066 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tato parfémovaná voda, uvedená na trh v roce 2024, je speciálně vytvořena pro dámy, které hledají vůni, která je podmanivá a zároveň luxusní. Angel Fantasm se otevírá povzbuzujícími vrchními…
Thierry Mugler Alien Goddess Intense W EDP, 60 ml
od 1 217 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
- 60 ml
Alien Goddess Intense od Thierry Mugler je jantarově květinová vůně určená pro ženy. Tato parfémovaná voda je pokračováním úspěšné vůně Alien Goddess a byla vytvořena parfumérkami Marie…
Thierry Mugler Alien W EDP, neplnitelný flakon 60 ml
od 1 632 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Thierry Mugler Alien přináší jedinečný zážitek díky své sluneční, květinové, dřevité a ambrové vůni. Je určena pro ženy, které hledají parfémovou vodu, jež je odlišná a přitom blízká. Vůně je…
Thierry Mugler Aura W EDP, 90 ml
od 1 999 Kč
22 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- 90 ml
Dřevitá aromatická vůně novinka pro rok 2017. Vůně našla svou inspiraci v samotném tlukoucím srdci přírody a jejím cílem je vyzdvihnout ženskou krásu i nebezpečně přitažlivou auru, která ženy…
Thierry Mugler Alien W EDP, 90 ml + miniaturka EDP 10 ml
od 2 437 Kč
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
- Dárková sada
Thierry Mugler Alien přináší jedinečný zážitek díky své sluneční, květinové, dřevité a ambrové vůni. Je určena pro ženy, které hledají parfémovou vodu, jež je odlišná a přitom blízká. Vůně je…
Thierry Mugler Alien W EDP, Tester 60 ml
od 1 233 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Thierry Mugler Alien přináší jedinečný zážitek díky své sluneční, květinové, dřevité a ambrové vůni. Je určena pro ženy, které hledají parfémovou vodu, jež je odlišná a přitom blízká. Vůně je…
Thierry Mugler Alien Goddess Supra Florale W EDP, 60 ml
od 1 261 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- Ambrová vůně
- 60 ml
Alien Goddess Supra Florale je parfémová voda od francouzského výrobce Thierry Mugler. Je určena pro ženy, které se nebojí vyjádřit svou autenticitu a vyniknout v davu. Její vůně je inspirována…
Thierry Mugler Angel Blush W EDP, 10 ml
od 589 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
Parfémovaná voda Thierry Mugler Angel Blush je kompozicí, která oslavuje odvážné kulinářské umění a přináší do světa vůní sofistikovanou smyslnost a zářivou ženskost. Její aroma je ideální pro…
Thierry Mugler Angel W EDP, 25 ml + sprchový gel 50 ml + tělové mléko 50 ml
od 1 521 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Dámská parfémovaná voda Thierry Mugler Angel, 25 ml Parfémovaná voda Thierry Mugler Angel představuje výraznou a dlouhotrvající vůni, která pokrývá celou škálu smyslových zážitků. Tento parfém…
Thierry Mugler Angel Stellar W EDP, 10 ml
od 559 Kč
56 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ambrová vůně
- 10 ml
Parfémovaná voda Thierry Mugler Angel Stellar je okouzlující verzí legendární vůně Angel, která oslavuje ženskost v její nejzářivější podobě. Užijte si galaktické potěšení pro smysly, o nějž se…
Thierry Mugler Alien W EDP, 60 ml + tělové mléko 50 ml + EDP 10 ml
od 2 238 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Thierry Mugler Alien přináší jedinečný zážitek díky své sluneční, květinové, dřevité a ambrové vůni. Je určena pro ženy, které hledají parfémovou vodu, jež je odlišná a přitom blízká. Vůně je…
Thierry Mugler Angel Stellar W EDP, náplň 100 ml
od 2 389 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
- Opakovaně plnitelný
Parfémovaná voda Angel Stellar od Thierry Mugler přináší moderní pojetí klasické ikonické vůně, která se vyznačuje ambrově-gurmánským charakterem s jemnou, pudrově-krémovou texturou. Tato vůně…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
