Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Salvador Dali, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Salvador Dali Eau de Ruby Lips W EDT, 30 ml
od 156 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Salvador Dali Eau De Ruby Lips je letní, ovocná a svěží vůně pro výjimečné ženy, která byla uvedena na trh v roce 2005. Ve vrchních tónech se ukrývá křehká konvalinka, která svými opojnými…
Salvador Dali Eau de Ruby Lips W EDT, 100 ml
od 325 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Španělské
Salvador Dali Eau De Ruby Lips je letní, ovocná a svěží vůně pro výjimečné ženy, která byla uvedena na trh v roce 2005. Ve vrchních tónech se ukrývá křehká konvalinka, která svými opojnými…
Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques W EDT, 50 ml + tělové mléko 100 ml
od 289 Kč
5,78 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Dámská vůně Sea & Sun In Cadaqués je ztělesněním příjemně poklidného životního stylu ve vesničce Cadaqués. Zde Dalí potkal svou ženu a múzu Galu. Sea & Sun In Cadaqués, toaletní voda pro dlouhé…
Salvador Dali Dalilight W EDT, 30 ml
od 174 Kč
5,80 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
Dalilight - toaletní voda s rozprašovačem 30 ml. Salvador Dalí Dalilight je delikátní a zároveň svěží vůně inspirovaná šarmem, jemností a elegancí žen. Ojíněný modrý flakon skvěle představuje…
Salvador Dali Laguna W EDT, 50 ml
od 499 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfém Laguna Maravilla si zachoval charakter a originalitu původní Laguny, ovšem v novém pojetí. Vůně je intenzivní, ale s větší dávkou svěžesti, průzračná, a přesto smyslná a stále…
Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques W EDT, Tester 100 ml
od 471 Kč
4,71 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Dámská vůně Sea & Sun In Cadaqués je ztělesněním příjemně poklidného životního stylu ve vesničce Cadaqués. Zde Dalí potkal svou ženu a múzu Galu. Sea & Sun In Cadaqués, toaletní voda pro dlouhé…
Salvador Dali Dali W EDP 30 ml
od 214 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Název: Salvador Dali Dali W EDP 30 ml Výrobce: Salvador Dali Popis produktu: Parfémovaná voda Salvador Dali Dali o objemu 30 ml je určena pro ženy, které hledají originální a sofistikovanou…
Salvador Dali Dalilight W EDT, 100 ml
od 294 Kč
2,94 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Salvador Dalí Dalilight je delikátní a zároveň svěží vůně inspirovaná šarmem, jemností a elegancí žen. Ojíněný modrý flakon skvěle představuje lehkost a svěžest vůně. Zahalte se i vy do…
Salvador Dali Dalilight W EDT, 50 ml
od 441 Kč
8,82 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Dalilight - toaletní voda s rozprašovačem 50 ml Salvador Dalí Dalilight je delikátní a zároveň svěží vůně inspirovaná šarmem, jemností a elegancí žen. Ojíněný modrý flakon skvěle představuje…
Salvador Dali Laguna W EDT, 30 ml
od 395 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfém Laguna Maravilla si zachoval charakter a originalitu původní Laguny, ovšem v novém pojetí. Vůně je intenzivní, ale s větší dávkou svěžesti, průzračná, a přesto smyslná a stále…
Salvador Dali Femme EDT, 50 ml
od 300 Kč
6 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 50 ml
SALVADOR DALI Dali Femme, dámská toaletní voda . SALVADOR DALI Dali Femme První z parfému Salvador Dalí, delikátně orientální vůně Salvador Dalí Femme, byla vytvořena samotným mistrem jako…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
