Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Rochas, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Rochas Mademoiselle Rochas W EDP, 90 ml
od 646 Kč
7,18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 90 ml
Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2017 - elegance a romantika ve francouzském stylu. Nechejte se okouzlit smělou frenchic vůní se zářivým ovocem a explozí květin na něžném…
Rochas Femme EDT, 100 ml
od 590 Kč
5,90 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Rochas Femme je teplá cypřišová vůně s ovocným a květinovým nádechem. Je ženská a elegantní. Tato vůně je vhodná k večernímu nošení, není určena pro každého člověka, ale pro femme fatale. V…
Rochas Eau de Rochas Orange Horizon W EDT, 100 ml
od 1 007 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Rochas Eau de Rochas Orange Horizon je charakteristická svou citrusovou vůní, která je doplněna dřevitými a květinovými tóny. Orange Horizon byla uvedena na trh v roce 2024. Toaletní voda je…
Rochas Audace W EDP, 60 ml
od 1 220 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Rochas Audace W EDP - Parfémovaná voda pro ženy Rochas Audace W EDP je parfémovaná voda, která je určena pro ženy, jež se nebojí vyjádřit svou jedinečnost a odvahu. Tato vůně patří do kategorie…
Rochas Eau de Rochas W EDT, 100 ml
od 770 Kč
7,70 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Rochas Eau De Rochas 100 ml - Toaletní voda Edt 100ml + 250ml tělové mléko. Rochas Eau De Rochas - vůně pro ženy. Rochas Eau De Rochas - HLAVA: verbena, limeta, mandarinka, bergamot SRDCE: růže, …
Rochas Tocade W EDT, Tester 100 ml
od 520 Kč
5,20 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Smělá, troufalá vůně s dotekem sladkosti a fantazie. Toaletní voda Rochas Tocade je radostnou oslavou životních výzev a štěstí. Ženu, která ji nosí, nechá doslova zářit. Hlava - zelené tóny, …
Rochas Mademoiselle Rochas W EDP, 50 ml
od 656 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- 50 ml
Rochas Mademoiselle Rochas parfémovaná voda pro ženy 50 ml, Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2017 elegance a romantika ve francouzském stylu Nechejte se okouzlit smělou…
Rochas Tocade W EDT, 100 ml
od 601 Kč
6,01 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Tocade - toaletní voda s rozprašovačem 100 ml. Mladistvá a živá vůně na teplém vanilkovém základě pro hravou a spontánní ženu. Svěží, mírně sladká, květinová dámská vůně s jemným orientálním…
Rochas Mademoiselle Rochas W EDP, 30 ml
od 442 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Francouzské
- 30 ml
Parfémová voda Mademoiselle Rochas je určena mladým, nespoutaným a chic ženám. Těm, které jsou odvážné a nebojí se provokovat. Ovocnokvětinová vůně zdůrazňuje jejich radost ze života a srší…
Rochas Eau de Rochas Citron Soleil W EDT 100 ml
od 868 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Rochas Eau de Rochas Citron Soleil je toaletní voda pro ženy, která přináší svěží a jiskřivou vůni inspirovanou středomořskou riviérou. Tato vůně je moderní interpretací klasické Eau de Rochas, …
Rochas Mademoiselle Rochas In Black W EDP, 30 ml
od 472 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Kombinace jemnosti a síly, která se v každé ženě ukrývá, má nyní svou podobu ve světě vůní. Parfémovaná voda Rochas Mademoiselle Rochas In Black poodkryje všechny stránky vaší osobnosti a…

Rochas Mademoiselle In Black 2020 pro ženy parfémová voda 90 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 90 ml
- Kožená
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
- Francouzské
- Ambrová vůně
- Intenzita vůně intenzivní
Mademoiselle Rochas In Black by Rochas je orientálně-květinová vůně pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2020. Tato…
v 14 obchodech

Rochas Damske vune Girl Život Eau de Parfum Spray plnitelné 75 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Přírodní
- Francouzské
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- Opakovaně plnitelný
- 75 ml
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Rochas GirlLife ve spreji s harmonickou kombinací květinových, ovocných a ambientních tónů je moderní vonná…
v 14 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?