Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Oscar de la Renta, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Oscar de la Renta Bella Rosa W EDP 100 ml
od 624 Kč
6,24 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Vůně, která vzdává hold růži, nazývané také jako královna mezi květinami. Vůně parfémované vody pro ženy Oscar de la Renta Bella Rosa, jež našla inspiraci právě v této jedinečné květině, byla na…
Oscar de la Renta Volupte W EDT, 100 ml
od 420 Kč
4,20 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Volupte je nápadná, elegantní květinově orientální vůně se svěží ovocnou notou. Nespoutaný a smyslný parfém od světoznámého módního návrháře Oscara de la Renta.
Oscar de la Renta Bella Essence W EDP, 100 ml
od 602 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Obnovte pocit zamilovanosti s třpytivou a působivou vůní od proslulého Oscara de la Renty. Zanechte skutečně nevšední dojem. Vůně Bella Essence zdůrazňuje krásu a evokuje nádherný pocit lásky. …
Oscar de la Renta Alibi W EDP, 100 ml
od 595 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Hledáte vůni, která vás okouzlí a přitáhne pozornost? Pak vás zaujme parfémovaná voda Oscar de la Renta Alibi s orientální atmosférou. Její svěží mandarinka, elegantní vanilková orchidej a…
Oscar de la Renta Oscar W EDT, 30 ml
od 420 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 30 ml
Oscar De La Renta Oscar je první dámský parfém z dílny Oscar de la Renta. Veřejnosti byl představen v roce 1977. Oscar je romantická květinově-orientální vůně, jemná, sladká a zároveň velmi…
Oscar de la Renta Extraordinary W EDP, 90 ml
od 462 Kč
5,13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 90 ml
Oscar de la Renta Extraordinary - svůdný dámský parfém, který je oslavou přirozené krásy, nových začátků a smyslnosti. Extraordinary je okouzlující vůně, která Vás ohromí dokonalou souhrou tónů. …
Oscar de la Renta Rose W EDT 100 ml
od 437 Kč
4,37 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Květinová, růžová, svěží vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Hlava - růže Srdce - heliotrop, růže, tuberóza, ylang-ylang Základ - pižmo, tonka fazole, vanilka
Oscar de la Renta Alibi W EDP, 30 ml
od 389 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Španělské
- 30 ml
Hledáte vůni, která vás okouzlí a přitáhne pozornost? Pak vás zaujme parfémovaná voda Oscar de la Renta Alibi s orientální atmosférou. Její svěží mandarinka, elegantní vanilková orchidej a…
Oscar de la Renta Oscar W EDT, 100 ml
od 665 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Oscar De La Renta Oscar je první dámský parfém z dílny Oscar de la Renta. Veřejnosti byl představen v roce 1977. Oscar je romantická květinově-orientální vůně, jemná, sladká a zároveň velmi…
Oscar de la Renta Esprit d´Oscar W EDP, 100 ml
od 563 Kč
5,63 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Orientálně květinová vůně pro současné ženy. Svěží, sladká, hladká, ženská a velmi příjemná. Svrchní noty tvoří sicilský citron, bergamot a citron. Srdce obsahuje egyptský jasmín, pomerančový…

OSCAR DE LA RENTA Bella Rosa parfémovaná voda pro ženy 30 ml
- Květinové vůně
- 30 ml
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ambrová vůně
Parfémovaná voda pro ženy s názvem Bella Rosa je nepopiratelně ženská a neochvějně elegantní verze vůně Bella Blanca. Je…
v 8 obchodech

Oscar de la Renta Alibi Eau Sensuelle 100 ml
- Parfémová voda
- 100 ml
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Oscar de la Renta Alibi Eau Sensuelle v celé 100 ml lahvi je teplejší, ambrová verze parfémované vody Alibi, výdrž…
v 5 obchodech

Oscar De La Renta Bella Essence - EDP 100 ml + 2 měsíce na vrácení zboží
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
v 3 obchodech

Oscar de la Renta Alibi Eau Sensuelle 30 ml
- Parfémová voda
- 30 ml
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Oscar de la Renta Alibi Eau Sensuelle v 30 ml lahvi je parfémovaná voda s květinově-vanilkovým charakterem. Výdrž je kolem 6…
v 10 obchodech

Oscar de la Renta Alibi Eau Sensuelle 50 ml
- Parfémová voda
- 50 ml
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Oscar de la Renta Alibi Eau Sensuelle v celé 50 ml lahvi je parfémovaná voda (EDP) s citrusově-květinovým charakterem. Výdrž…
v 6 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?