Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Nusuk, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Dostupnost
Seznam produktů kategorie

Nusuk Johra EXP 100 ml
- Parfém
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně intenzivní
- 100 ml
- Dřevitá vůně
- Arabské
- Ambrová vůně
Nusuk Johra 100 ml Extrait de Parfum je elegantní dámská vůně s květinově-ovocným charakterem, která propojuje šťavnaté…
od 478 Kč
od 4,78 Kč/ml
v 11 obchodech

Nusuk Vision Pour Femme W parfémovaná voda
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Nusuk Vision Pour Femme EDP 100 ml je vytříbená dámská vůně, která spojuje jasné citrusy, jemné květiny a hlubokou…
od 290 Kč
od 2,90 Kč/ml
v 8 obchodech

Nusuk Ana Al Awwal Malaki W parfémovaná voda
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
- 100 ml
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Ambrová vůně
- Intenzita vůně intenzivní
Nusuk Ana Al Awwal Malaki (Red) EDP 100 ml je vytříbená dámská parfémová voda, která spojuje zářivou svěžest s jemným…
od 271 Kč
od 2,71 Kč/ml
v 10 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtryKategorie
Dámské parfémy
Pánské parfémy
Unisex parfémy
Vzorky parfémů
Dětské parfémy
Rozprašovače parfémů