Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Mercedes-Benz, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Mercedes-Benz Woman In Red W EDP, 90 ml
od 643 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Vůně Woman In Red vyjadřuje samotnou podstatu ženskosti. Zdůrazňuje jedinečnost a šarm každé ženy. Vůně v sobě mísí květinové, dřevité a orientální tóny. Je to smyslná a elegantní vůně s…
Mercedes-Benz Mercedes-Benz Rose W EDT, 90 ml
od 718 Kč
7,98 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 90 ml
Dámský parfém Mercedes-Benz Mercedes-Benz Rose překypuje květinovými tóny. V bohatém složení ucítíte vůni šťavnatého rybízu a grapefruitu. V srdci se snoubí jemné tóny magnólie, růže spolu s…
Mercedes-Benz Woman In Red W EDP, 60 ml
od 690 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Vůně Woman In Red vyjadřuje samotnou podstatu ženskosti. Zdůrazňuje jedinečnost a šarm každé ženy. Vůně v sobě mísí květinové, dřevité a orientální tóny. Je to smyslná a elegantní vůně s…
Mercedes-Benz Woman Fanciful Edition W EDT 60 ml
od 491 Kč
8,18 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 60 ml
Mercedes-Benz Woman Fanciful Edition W EDT je parfémovaná voda s ovocno-květinovou vůní. Lahvička je opatřena flakonem. Tuto jasnou a sofistikovanou vůni vytvořil mistr parfumér Dominique…
Mercedes-Benz Mercedes-Benz Rose W EDT, 60 ml
od 429 Kč
7,15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 60 ml
Dámský parfém Mercedes-Benz Mercedes-Benz Rose překypuje květinovými tóny. V bohatém složení ucítíte vůni šťavnatého rybízu a grapefruitu. V srdci se snoubí jemné tóny magnólie, růže spolu s…

Parfémová voda Intense Mercedes-Benz Mercedes-Benz Sign Your Power 100 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Sladký parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- 100 ml
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- Ambrová vůně
Sign Your Power by Mercedes-Benz je intenzivní parfém pro muže, kteří se nebojí dát najevo svou sílu, osobitost a styl. Na…
v 18 obchodech

Parfémová voda Intense Mercedes-Benz Mercedes-Benz Sign Your Power 50 ml
- 50 ml
- Orientální vůně
- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Ambrová vůně
Sign Your Power by Mercedes-Benz je intenzivní parfém pro muže, kteří se nebojí dát najevo svou sílu, osobitost a styl. Na…
v 11 obchodech

Mercedes Benz Perfume Panske vune Club Black Eau de Parfum Spray 100 ml
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Ambrová vůně
- 100 ml
Parfémová voda Mercedes-Benz Club Black v rozprašovači se představuje jako výrazná kompozice z vůní rodiny ambry. Úvod tvoří…
v 6 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?