Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Lattafa, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Lattafa Yara Moi W EDP 100 ml
od 336 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Lattafa Yara Moi je jantarová sladká parfémová voda pro ženy. Díky luxusním ingrediencím vzniká výjimečná a podmanivá vůně, kterou si zamilujete. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022. Hlava -…
Lattafa Yara Candy W EDP, 100 ml
od 432 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Yara Candy od značky Lattafa je určena pro ženy, které hledají ovocno-květinovou vůni. Byla uvedena na trh v roce 2024 a přináší svěží a sladké aroma, které je ideální pro…
Lattafa Fakhar Rose W EDP 100 ml
od 405 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Fakhar Lattafa Rose od značky Lattafa byla vytvořená výhradně pro ženy. Jedná se o ovocnou, květinovou a sladkou vůni. Na trh byla uvedena v roce 2015. Hlava - broskev, …
Lattafa Yara Elixir W EDP 100 ml
od 498 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Lattafa Yara Elixir je parfémovaná voda o objemu 100 ml, která je určena pro ženy. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kdo hledají intenzivnější a hlubší gurmánský zážitek s květinovým srdcem. …
Lattafa Habik W EDP 100 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Lattafa Habik W EDP 100 ml je květinově-ovocná vůně pro ženy, uvedená na trh v roce 2025. Tato parfémovaná voda spojuje prvky lehkosti, ženskosti a přirozené elegance, což z ní činí vhodný…
Lattafa Her Confession EDP, 100 ml
od 673 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Sladký parfém
- Arabské
Lattafa Her Confession je parfémovaná voda určená pro ženy, které hledají výraznou a dlouhotrvající vůni. Byla uvedena na trh v roce 2024 a nabízí zajímavou kombinaci vanilkových, květinových a…
Lattafa Fakhar Lattafa Extrait W EDP, 100 ml
od 358 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dopřejte si vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Tato parfémovaná voda je ztělesněním luxusu a exkluzivity. Její důmyslná vonná kompozice potěší i ty…
Lattafa Mayar Natural Intense W EDP, 100 ml
od 362 Kč
3,62 Kč/ml- Parfémová voda
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Arabské
- 100 ml
Objevte svěží, ovocnou interpretaci oblíbené vůně Mayar od značky Lattafa. Dámská parfémovaná voda Mayar Natural Intense kombinuje čistotu a intenzitu lahodných darů přírody. Opojná směs…
Lattafa Angham Second Song W EDP 100 ml
od 516 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Lattafa Angham Second Song je unisex vůně, která spojuje sladké orientální a gurmánské tóny do elegantní a přitažlivé kompozice. Je vhodná pro ty, kdo hledají vůni s výrazným…
Lattafa Washwashah W EDP, 100 ml + deodorant ve spreji 75 ml
od 238 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Washwashah od značky Lattafa je jantarově květinová vůně pro ženy. Pikantní tóny růžového pepře se prolínají s malinou a hořkým pomerančem, aby v srdci vůně rozkvetlo magické spojení tuberózy, …
Lattafa The Kingdom W EDP 100 ml
od 443 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Lattafa The Kingdom je dámská parfémovaná voda, která se vyznačuje sladkou a bohatou vůní. Je určena pro ženy, které hledají vůni, jež je zahalí do aury vznešenosti a elegance. Parfémovaná…
Lattafa Hayaati Florence W EDP 100 ml
od 303 Kč
3,03 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Sladký parfém
- Arabské
- 100 ml
Hayaati Florence od značky Lattafa je citrusově-sladká parfémovaná voda. Podmanivý a sofistikovaný vonný elixír v úvodu okouzlí přívětivou, exotickou stopou liči a grapefruitu, který doprovází…
Lattafa Atheeri W EDP 100 ml
od 726 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Lattafa Atheeri je parfémovaná voda, která byla uvedena na trh v roce 2025. Nabízí kombinaci květinových, sladkých a vanilkových tónů. Je charakteristická svou komplexní a bohatou kompozicí. V…
Lattafa Ser Al Malika W EDP, 100 ml
od 315 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Lattafa Ser Al Malika je určena pro ženy, které hledají vůni, která je výrazná, ale zároveň elegantní a sofistikovaná. Je ideální pro ty, kteří preferují orientální vůně, ale zároveň ocení i…
Lattafa Yara Candy W parfémový olej 20 ml
od 299 Kč
- Olejový parfém
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Dámská vůně, která osloví milovnice sladkých a hravých tónů, přináší do světa parfémů jedinečnou kombinaci ovocné svěžesti a vanilkové hřejivosti. Parfémovaný olej Yara Candy je ideální pro…
Lattafa So Poudreé Musk W EDP 100 ml
od 395 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Arabské
Parfémovaná voda Lattafa So Poudrée Musk je navržena pro ty, kteří hledají jemný a elegantní zážitek. Pochází od výrobce Lattafa a je součástí kolekce Tameen Collection. Vůně byla uvedena na trh…
Lattafa Pride Queen Of Arabia W EDP, 100 ml
od 899 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Lattafa Pride Queen Of Arabia W EDP Queen of Arabia je parfémovaná voda pro ženy od značky Lattafa Perfumes. Jedná se o orientálně-květinovou vůni, která spojuje prvky orientální elegance s…
Lattafa Haya W EDP, 100 ml
od 455 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Arabské
Lattafa Haya je charakteristická svou teplou a tajemnou vůní, která je často spojována s luxusem a elegancí. Lattafa Haya je parfémová voda, což znamená, že obsahuje vyšší koncentraci…
Lattafa Velvet Rose W EDP 100 ml
od 318 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Velvet Rose od značky Lattafa je květinová ambrová parfémová voda pro ženy. Tato parfémová voda zachycuje jedinečnou a sametovou vůni růže, květiny, která je smyslná, opojně přitažlivá a…
Lattafa Gift Set Collection 03 W EDP 5x 20 ml
od 491 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Lattafa Pride Ansaam Gold je parfémová voda, která přináší bohatou a sofistikovanou vůni pro ženy. Její orientální charakter se projevuje v harmonickém propojení ovocných, květinových a…
Lattafa Ajwad Pink To Pink W EDP 60 ml
od 333 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Lattafa Ajwad Pink to Pink je univerzální vůně, která spojuje svěžest ovoce, jemnost květin a hřejivost smyslných základních tónů. Její charakter je vhodný pro každodenní…
Lattafa Lail Maleki W EDP 100 ml
od 277 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Lattafa Lail Maleki EDP 100 ml je unisex parfémovaná voda, která nabízí pestrou škálu vůní z různých koutů světa. Tato vůně je vhodná pro ženy i muže, kteří hledají něčím nevšední a zároveň…
Lattafa Give Me Gourmand Whipped Pleasure W EDP 75 ml
od 497 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Vůně, která přináší sladkost a hřejivost orientálních gourmand parfémů, je ideální pro ty, kdo hledají unikátní a smyslný zážitek. Její složení kombinuje výrazné gurmánské tóny s jemnými…
Lattafa Sugar Plum Musk W EDP 100 ml
od 332 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Lattafa Sugar Plum Musk je ovocná sladká parfémovaná voda určená pro ženy. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají vůni, jež kombinuje svěžest a sladkost s exotickými a smyslnými tóny. …
Lattafa Opulent Dubai W EDP 100 ml
od 445 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Arabské
Lattafa Opulent Dubai je parfémovaná voda podtrhující ženskost a eleganci své nositelky. Vůně je komplexní a bohatá. Její kompozice je pečlivě vyvážená, aby poskytla harmonický zážitek. Opulent…
Lattafa Pride Queen Of Roses W EDP 100 ml
od 625 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Orientálně-květinová vůně s výrazným růžovým akordem je určena pro ženy, které hledají sofistikovanou a smyslnou kompozici. Vůně kombinuje klasickou eleganci růže s teplými orientálními tóny, …
Lattafa Opulent Musk W EDP 100 ml
od 383 Kč
3,83 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Arabské
- 100 ml
Lattafa Opulent Musk je lehká a svěží parfémovaná voda s důrazem na bílé pižmo. Bílé pižmo, šafrán a svěží citron tvoří úvodní vrchní tón. Srdce je lehké a květinové s jasmínem a bílými květy. …
Lattafa Asdaaf Andaleeb Flora W EDP 100 ml
od 311 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Andaleeb Flora je parfémovaná voda, která spojuje květinové a orientální tóny do harmonické a sofistikované kompozice. Vůně je určena pro ženy, které chtějí vyjádřit svou eleganci, něhu a…
Lattafa Sutoor W EDP 100 ml
od 375 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Lattafa Sutoor W EDP 100 ml je ovocně dřevitá vůně určená pro ženy, která kombinuje smyslnost a eleganci. Tento parfém je vhodný pro každodenní nošení i speciální příležitosti, …
Lattafa Mahasin Crystal W EDP, 100 ml + deospray 75 ml
od 238 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Mahasin Crystal je dámská parfémová voda od značky Lattafa. Je ideální pro ženy, které preferují květinové a dřevité vůně s ovocnými tóny. Výrazné a zároveň jemné aroma je inspirováno arabskými…
Lattafa Rouat Al Musk W EDP, 100 ml
od 282 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Objevte vůni, která nezapadá do žádných škatulek. Tato vůně umožní vyniknout vaší originalitě. Vůně je vhodná pro každodenní nošení. Hlava - fialka, šafrán, ylang-ylang Srdce - růže, jasmín, …
Lattafa Asdaaf Andaleeb W EDP 100 ml
od 474 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Lattafa Asdaaf Andaleeb W EDP 100 ml je parfémovaná voda, která nabízí komplexní a vyváženou vůni určenou pro ženy. Tento parfém se řadí mezi chyprové a květinové vůně, což znamená, že kombinuje…

Lattafa Candy Rose Thameen Collection 2020 unisex Eau de Parfum 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
- Arabské
Zažijte okouzlující přitažlivost Lattafa Candy Rose Thameen Collection Musk. Představená v roce 2020, tato unisex vůně je…
v 18 obchodech

Lattafa Ser Al Khulood Parfémovaná voda 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Lattafa Ser Al Khulood Brown představuje unisex vůni, která si získává pozornost sladkou souhrou jahod a cukru. Vrchní…
v 16 obchodech

Lattafa Safwaan L'autre Oud parfémovaná voda unisex 100 ml
- Tester
- 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Ambrová vůně
- Intenzita vůně intenzivní
Lattafa Safwaan L'autre Oud parfémovaná voda unisex 100 ml, Lattafa Safwaan L’autre Oud – parfémovaná voda unisex Objevte…
v 18 obchodech

Lattafa Oud Mood Gold miniature parfémová voda 30 ml
- 30 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Svádivý, gurmánsky tajemný koncert rozezní ovocná tónina šťavnatých pomerančů a lahodných malin, ke kterým vpluje se svou…
v 4 obchodech

Lattafa Ana Abiyedh Coral parfémovaná voda pro ženy 60 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Lattafa Ana Abiyedh Coral – parfémovaná voda pro ženy 60 ml Popis produktu: Lattafa Ana Abiyedh Coral je parfémovaná voda…
v 4 obchodech

Lattafa Pride Lahdath EDP 80 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Fougerové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně intenzivní
Lattafa Pride Lahdath EDP 80 ml. Lattafa Pride Lahdath EDP 80 ml je unisex parfémovaná voda, která zaujme svou kombinací…
v 18 obchodech
Pokles cenyLattafa Pride Royal Sapphire parfémová voda 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
- Luxusní
Luxusní vůně, ukrývající se v honosném flakonu, ozdobeném třemi červenými kameny - to je parfém Royal Sapphire. Vznešená…
v 14 obchodech

Lattafa Pride Al Areeq Gold EDP 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Ambrová vůně
Lattafa Pride Al Areeq Gold EDP 100 ml. Lattafa Pride Al Areeq Gold EDP 100 ml je unisex parfémovaná voda, která vás okouzlí…
v 22 obchodech

Lattafa Ra'ed Luxe EDP 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Ambrová vůně
Lattafa Ra'ed Luxe v 100 ml lahvi je orientální dřevitá parfémovaná voda s kůží, oudem a pačuli v základně, výdrž 6 až 8…
v 22 obchodech

Lattafa Velvet Oud EDP 100 ml
- Parfémová voda
- Kožená
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Arabské
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně intenzivní
- 100 ml
Lattafa Velvet Oud v 100 ml lahvi je parfémovaná voda s kožensko-dřevitým charakterem a výdrží kolem 6 až 8 hodin. Unisex…
v 19 obchodech

Lattafa Ishq Al Shuyukh Gold 100 ml
- Parfémová voda
- 100 ml
- Kožená
- Orientální vůně
- Arabské
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Lattafa Ishq Al Shuyukh Gold ve 100ml lahvi je parfémovaná voda s karamelovou, šafránovou špičkou, výdrž 8 až 10 hodin. Je…
v 15 obchodech

Lattafa Pride Embrace EDP 100 ml
- Parfémová voda
- 100 ml
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Ambrová vůně
Lattafa Pride Embrance v 100 ml lahvi je parfémovaná voda s dřevitým a kadidlovým charakterem. Otevírá se bergamotem,…
v 14 obchodech

Lattafa Pride Taureau De Combat EDP 100 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Sladký parfém
- Ambrová vůně
- Intenzita vůně intenzivní
- 100 ml
Lattafa Pride Taureau De Combat Eau de Parfum 100 ml je výrazná unisex parfémovaná voda, která v sobě spojuje hřejivé…
v 15 obchodech

Lattafa Sheikh Al Shuyukh Supreme 2025 unisex parfémová voda
- 100 ml
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ambrová vůně
Sheikh Al Shuyukh Supreme by Lattafa Perfumes je novinka roku 2025 – smyslný unisexový parfém, který se řadí mezi…
v 19 obchodech

Parfémovaná voda Lattafa Qaed Al Fursan Untamed 90 ml
- 90 ml
- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- Ambrová vůně
Qaed Al Fursan Untamed by Lattafa Perfumes představuje novou unisexovou dřevitě-kořeněnou vůni, která byla uvedena na trh v…
v 16 obchodech

Lattafa His Confession 100 ml + EDP MINI 12 ml + SG parfémovaná voda pro muže
- Parfémová voda
- 100 ml
- Ambrová vůně
Lattafa His Confession Eau De Parfum je výrazná a podmanivá vůně pro muže, která ztělesňuje moderní pojetí maskulinity.…
v 8 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?