Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Kenneth Cole, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Kenneth Cole Reaction W EDP 100 ml
od 418 Kč
4,18 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Reaction for Her byla představena návrhářem Laurent Le Guernec v roce 2005. Reaction je svěží dřevitě květinová vůně pro ženy, která podtrhne vaši svůdnost a krásu.
Kenneth Cole White for Her EDP, 100 ml
od 617 Kč
6,17 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Květinová, dřevitá, pižmová vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2003. Hlavu parfému tvoří černý rybíz, mandarinka a kardamon. Srdce se skládá ze skořice, jasmínu, okvětních lístků…
Kenneth Cole Black W EDP, 100 ml
od 605 Kč
6,05 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Dámský parfém Black for Her od Kenneth Cole se otevírá moderními květinovými tóny exotické černé fialky a bílého hyacintu a rozvíjí se do bohaté květinově zelené vůně s hlubokým a smyslným…

Toaletní voda Kenneth Cole Serenity 100 ml
- 100 ml
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Ambrová vůně
Parfém Serenity by Kenneth Cole představuje vytříbenou ambro-dřevitou vůni pro ženy i muže, uvedenou na trh v roce 2018.…
v 10 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?