Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Karl Lagerfeld, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld W EDP, 85 ml
od 460 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld W EDP je luxusním produktem, který je určen pro ženy. Pochází od výrobce Karl Lagerfeld, jehož jméno je synonymem pro kvalitu a eleganci. Jee…
Karl Lagerfeld Rouge W EDP, 85 ml
od 472 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- Ambrová vůně
Karl Lagerfeld Rouge v sobě spojuje ovocné a květinové tóny. Parfémová voda je navržena tak, aby odrážela osobitý styl a vkus světoznámého návrháře Karla Lagerfelda. Je tak stejně výrazná a…
Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld W EDP, 45 ml
od 304 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld W EDP je luxusním produktem, který je určen pro ženy. Pochází od výrobce Karl Lagerfeld, jehož jméno je synonymem pro kvalitu a eleganci. Jee…
Karl Lagerfeld Fleur De Thé W EDP, 50 ml
od 329 Kč
6,58 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Fleur De Thé je elegantní, květinová a citrusová vůně. Citronový buket mandarinky, neroli a citronu se rozvíjí v horním tónu a zanechává na pokožce nádhernou svěžest. Zelený čaj v kombinaci s…
Karl Lagerfeld Fleur de Murier W EDP, 100 ml
od 449 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Nekonvenční dámská vůně s květem ostružiny zahaluje tělo do svůdných šatů. Legendární návrhář ji ušil z florientálních, ovocných a dřevitých nót. Karl Lagerfeld je vizionář, pokud jde o nevídané…
Karl Lagerfeld Fleur De Thé W EDP, 100 ml
od 494 Kč
4,94 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Fleur De Thé je elegantní, květinová a citrusová vůně. Citronový buket mandarinky, neroli a citronu se rozvíjí v horním tónu a zanechává na pokožce nádhernou svěžest. Zelený čaj v kombinaci s…
Karl Lagerfeld Rouge W EDP, 45 ml
od 317 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- Ambrová vůně
Karl Lagerfeld Rouge v sobě spojuje ovocné a květinové tóny. Parfémová voda je navržena tak, aby odrážela osobitý styl a vkus světoznámého návrháře Karla Lagerfelda. Je tak stejně výrazná a…
Karl Lagerfeld Jeans Urban Pink W EDP, 100 ml
od 417 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Karl Lagerfeld Jeans Urban Pink je dámská parfémová voda, navržená jako oslava moderní ženskosti, individuality a městské elegance. Tato vůně je součástí kolekce Jeans, která přináší energický, …
Karl Lagerfeld Ikonik W EDP, 60 ml
od 540 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Karl Lagerfeld Ikonik je parfémová voda, která nabízí harmonickou kombinaci dřevitých a květinových tónů. Otevírá se svěžími tóny maliny a růže. Tyto akordy vytvářejí první dojem, který je lehký…
Karl Lagerfeld Ikonik W EDP, 100 ml
od 670 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Karl Lagerfeld Ikonik je parfémová voda, která nabízí harmonickou kombinaci dřevitých a květinových tónů. Otevírá se svěžími tóny maliny a růže. Tyto akordy vytvářejí první dojem, který je lehký…
Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld W EDP, 25 ml
od 266 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld W EDP je luxusním produktem, který je určen pro ženy. Pochází od výrobce Karl Lagerfeld, jehož jméno je synonymem pro kvalitu a eleganci. Jee…
Karl Lagerfeld Fleur D'Iris W EDP, 50 ml
od 317 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
Karl Lagerfeld Fleur d'Iris je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tato vůně je ideální pro ty, které hledají kombinaci květinových a ambrových tónů, jež dodávají…
Karl Lagerfeld Ikonik Absolu W P, 100 ml
od 781 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
- Ambrová vůně
Parfémovaná voda Karl Lagerfeld Ikonik Absolu představuje unikátní spojení květinových a gurmánských tónů, které osloví ženy hledající výraznou a zároveň sofistikovanou vůni. Její kompozice je…
Karl Lagerfeld Fleur De Pivoine W EDP, 50 ml
od 357 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní tato dámská parfémovaná voda. Svými květinovými tóny hravě rozzáří každý den. Hlava - zelené…
Karl Lagerfeld Jeans Urban Pink W EDP, 60 ml
od 316 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
Karl Lagerfeld Jeans Urban Pink W EDT je dámská toaletní voda, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tato vůně je určena pro ženy, které hledají autentické a moderní vyjádření své osobnosti. …
Karl Lagerfeld Fleur de Murier W EDP, 50 ml
od 332 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Fleur De Murier je květinově-ovocná vůně pro ženy. Ovocnou hlavu tvoří malina, červený rybíz a pomeranč. V květinovém srdci se snoubí fialka, konvalinka, květ ostružiny a pomerančovníku. Vůně se…
Karl Lagerfeld Fleur D'Iris W EDP, 100 ml
od 454 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Sladký parfém
Výrobce: Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Fleur d'Iris je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tento parfém nese květinově ambrovou vůni, jež je ideální volbou pro ty, …
Karl Lagerfeld Rome Divino Amore W EDP, 60 ml
od 333 Kč
5,55 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Italské
- 60 ml
Karl Lagerfeld žil v Římě téměř půl století. Obdivoval architekturu a mytologii tohoto města. Rád se procházel úzkými uličkami a navštěvoval svá oblíbená místa. Divino Amore je název ulice, kde…
Karl Lagerfeld Rome Divino Amore W EDP, 100 ml
od 456 Kč
4,56 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Italské
- 100 ml
Karl Lagerfeld žil v Římě téměř půl století. Obdivoval architekturu a mytologii tohoto města. Rád se procházel úzkými uličkami a navštěvoval svá oblíbená místa. Divino Amore je název ulice, kde…
Karl Lagerfeld Tokyo Shibuya W EDP, 60 ml
od 369 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Dámská vůně Tokyo Shibuya je inspirována japonským místem plném energie. Nabízí spojení štíhlých mrakodrapů v obchodní čtvrti a stromů s rozkvetlými květy třešní v nedalekém parku, kde městská…
Karl Lagerfeld Ikonik Absolu W P, 60 ml
od 647 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Květinová parfémovaná voda pro ženy, která v sobě spojuje svěžest, eleganci a nádech gurmánského půvabu. Její kompozice je navržena tak, aby oslovila ženy, které chtějí vyjádřit svou…
Karl Lagerfeld Tokyo Shibuya W EDP, 100 ml
od 575 Kč
5,75 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Dámská vůně Tokyo Shibuya je inspirována japonským místem plném energie. Nabízí spojení štíhlých mrakodrapů v obchodní čtvrti a stromů s rozkvetlými květy třešní v nedalekém parku, kde městská…
Karl Lagerfeld Fleur De Pivoine W EDP, 100 ml
od 405 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní tato dámská parfémovaná voda. Svými květinovými tóny hravě rozzáří každý den. Hlava - zelené…
Karl Lagerfeld Rouge W EDP, Tester 85 ml
od 378 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Karl Lagerfeld Rouge W EDP Karl Lagerfeld Rouge W EDP je dámská parfémovaná voda, která zaujme svou jedinečnou kompozicí vůní. Tato parfémovaná voda je produktem francouzského módního domu…

Karl Lagerfeld Jeans Urban Coral parfémovaná voda pro ženy 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ambrová vůně
- 100 ml
Karl Lagerfeld Jeans Urban Coral parfémovaná voda pro ženy 100 ml, Květinová vůně byla uvedena na trh v roce 2025 Dámská…
v 3 obchodech

Parfémovaná voda Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld For Her 85 ml Tester
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Tester
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 85 ml
Karl Lagerfeld for Her představuje parfém, který byl uveden v roce 2014 a patří mezi květinově-ovocné dámské vůně. O tuto…
v 4 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?