Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Juicy Couture, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Juicy Couture Viva La Juicy W EDP, 50 ml
od 624 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Parfémová voda s rozprašovačem Viva La Juicy od značky Juicy Couture je květinově-ovocná vůně pro dívky a ženy, které milují odvážné a sexy parfémy. Poprvé spatřila světlo světa v roce 2008 a od…
Juicy Couture Majestic Woods W EDP 100 ml
od 788 Kč
7,88 Kč/ml- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Juicy Couture Majestic Woods je tajuplná parfémovaná voda nabitá vzrušením, touhou a provokací. Sladce kořenitá vůně pro optimistickou ženu, především do chladného počasí.
Juicy Couture Viva La Juicy Noir W EDP, 50 ml
od 490 Kč
9,80 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 50 ml
Parfemovaná voda pro ženy Juicy Couture Viva La Juicy Noir zapříčiní, že propadnete módním trendům vznešené elegance a maximální svůdnosti. Takové jsou totiž příznaky unikátní vonné esence, …
Juicy Couture I Am Juicy Couture W EDP, 30 ml
od 384 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- 30 ml
I Am Juicy Couture od značky Juicy Couture je květinově-ovocná vůně pro dívky a ženy, která byla představena veřejnosti v roce 2015. Nechte se strhnout jejími podmanivými složkami!
Juicy Couture Viva La Juicy Gold Couture W EDP, 50 ml
od 1 025 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- 50 ml
Okouzlující, podmanivá a velmi ženská. To je dámský parfém Viva la Juicy Gold Couture od značky Juicy Couture. Originální kompozice propojuje ovocné a dřevité tóny. Voní po šťavnatém lesním…
Juicy Couture Oui W EDP 100 ml
od 775 Kč
7,75 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Ve světe Juicy Couture je vše o tom říkat ano věcem, ve které věříte: v lásku, dobrodružství a vaší vlastní duši. Parfém Juicy Couture Oui je květinová, ovocná vůně představená v roce 2018. …
Juicy Couture Rock The Rainbow Bye Bye Blues W EDT 75 ml
od 302 Kč
4,03 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 75 ml
Citrusová, ambrová, vodní vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019. Hlava - vodní tóny, vodní ovoce, citron Srdce - květinové tóny Základ - ambra, naplavené dřevo, pižmo
Juicy Couture Couture Couture W EDP, 50 ml
od 435 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
V roce 2009 představila značka Juicy Couture parfém s názvem Couture Couture. Tato vůně je určena pro všechny ženy a dívky, které mají rády orientálně-květinové vůně. Mistrně v sobě kombinuje…
Juicy Couture Viva La Juicy Noir W EDP, 30 ml
od 496 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Parfemovaná voda pro ženy Juicy Couture Viva La Juicy Noir zapříčiní, že propadnete módním trendům vznešené elegance a maximální svůdnosti. Takové jsou totiž příznaky unikátní vonné esence, …
Juicy Couture Viva La Juicy Noir W EDP, 100 ml
od 723 Kč
7,23 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Parfemovaná voda pro ženy Juicy Couture Viva La Juicy Noir zapříčiní, že propadnete módním trendům vznešené elegance a maximální svůdnosti. Takové jsou totiž příznaky unikátní vonné esence, …
Juicy Couture Viva La Juicy W EDP, 100 ml
od 1 018 Kč
10 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Juicy Couture Viva La Juicy je nová vůně pro ženy. Vůně se otevírá tóny šťavnatého ovoce. Srdce vůně zjemňuje zimolez, jasmín a gardenie. Vůni uzavírají teplé nóty santalového dřeva, ambry, …
Juicy Couture Viva La Juicy Noir W EDP, Tester 100 ml
od 643 Kč
6,43 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
**Dámský parfém Juicy Couture Viva La Juicy Noir** symbolizuje moderní ženu, která je sama sebou. Originální kompozice kombinuje svěží vůni ovoce, květin a hřejivého dřeva. Tento jedinečný mix…
Juicy Couture Couture Couture W EDP, Tester 100 ml
809 Kč
8,09 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
V roce 2009 představila značka Juicy Couture parfém s názvem Couture Couture. Tato vůně je určena pro všechny ženy a dívky, které mají rády orientálně-květinové vůně. Mistrně v sobě kombinuje…
Juicy Couture Couture Couture W EDP, 100 ml
693 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
V roce 2009 představila značka Juicy Couture parfém s názvem Couture Couture. Tato vůně je určena pro všechny ženy a dívky, které mají rády orientálně-květinové vůně. Mistrně v sobě kombinuje…

Juicy Couture Damske vune Just Moi Eau de Parfum Spray 50 ml
- 50 ml
- Parfémová voda
- Ambrová vůně
S parfémem Juicy Couture just moi Eau de Parfum lze ovocně-květinovou vůni snadno začlenit do každodenního života. Hlavní…
v 8 obchodech

Juicy Couture Damske vune Viva La Le Bubbly Eau de Parfum Spray 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Ambrová vůně
Parfémová voda ve spreji Le Bubbly od Juicy Couture je již ikonickou reinterpretací vůně Viva La Juicy, která má nespočet…
v 4 obchodech

Juicy Couture Viva la Juicy Parfemovaná voda 50ml, dámske
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Tester
- Ambrová vůně
- 50 ml
Juicy Couture Viva La Juicy je mladistvá ovocně-květinová vůně pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2008. Nechte své…
KOKU.cz
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?