Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Jesus Del Pozo, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Jesus Del Pozo Halloween Blue Drop W EDT, 100 ml
od 659 Kč
6,59 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
V roce 2012 uvedla na trh značka Jesus Del Pozo vůni pro ženy Halloween Blue Drop. Tato květinově-orientální vůně v sobě kombinuje citrusově-ovocné tóny v úvodu, v srdci se nachází květiny a v…
Jesus Del Pozo Halloween Blue Drop W EDT, Tester 100 ml
od 622 Kč
6,22 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Květinová vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2012. Složení Hlava - citrusy, zelené jablko, levandule Srdce - jasmín, fialové a bílé květy Základ - pižmo, jantar,...
Jesus Del Pozo Ambar W EDT, 100 ml
931 Kč
9,31 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Ambar od Jesus Del Pozo je orientálně-květinová vůně pro ženy. V první fázi se rozvoní mandarinka v kombinaci s kardamonem a bergamotem. Srdce má tato vůně květinové v podobě kosatce, pivoňky a…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtryKategorie
Dámské parfémy
Pánské parfémy
Unisex parfémy
Vzorky parfémů
Dětské parfémy
Rozprašovače parfémů
