Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Hugo Boss, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Hugo Boss The Scent For Her EDP, 100 ml
od 1 040 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Květinová, ovocná vůně pro ženy se sladkými tóny. Dámská parfémová voda Hugo Boss The Scent obsahuje šťavnaté a sametové odstíny broskví v kombinaci s frézií. V srdci je Osmanthus, který je…
Hugo Boss XX Woman EDT, 100 ml
od 544 Kč
5,44 Kč/ml- Toaletní voda
- Německé
- 100 ml
Moderní tvář vůně Hugo XX úzce souvisí s její hlavní ingrediencí - ve vůních ne tak často používanou - čistou rýží Basmati. Díky ní je celkové vyznění Hugo XX ryze ženské a vyzrálejší. "Naším…
Hugo Boss Boss Bottled Beyond W EDP, 30 ml
od 1 580 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Hugo Boss Bottled Beyond W EDP 30 ml je lehká a svěží vůně, která se hodí pro každodenní nošení. Její jemná a sofistikovaná vonná kompozice je ideální pro ženy, které hledají…
Hugo Boss Boss Bottled Beyond W EDP, 50 ml
od 1 841 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Hugo Boss Bottled Beyond W EDP je orientální květinová vůně, která oslavuje moderní ženskost a sílu vzájemné podpory. Vůně je navržena pro ženy, které vyzařují sebevědomí, …
Hugo Boss The Scent W P 50 ml
od 1 334 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Hugo Boss The Scent je určen ženám, které hledají vůni kombinující květinové a dřevité tóny. Tento parfém, který byl uveden na trh v roce 2022, zaujme elegantním a klasickým flakonem…
Hugo Boss Boss Bottled Beyond W EDP, 100 ml
od 2 799 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémová voda Boss Bottled Beyond W EDP je orientálně květinová vůně, která spojuje svěžest a hřejivost v harmonické kompozici. Vytvořená pro ženy, které chtějí vyjádřit svou individualitu a…
Hugo Boss Boss The Scent Magnetic For Her EDP, 50 ml
od 999 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Německé
- Aromatická vůně
Hledáte parfém, s nímž ve společnosti zaručeně zabodujete? Až magnetické přitažlivosti dosahuje parfémovaná voda Boss The Scent Magnetic z roku 2022. Navazuje na legendární dámskou vůni Boss The…
Hugo Boss Ma Vie Pour Femme Intense W EDP, 30 ml
od 401 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
V lednu 2016 představila značka Hugo Boss vůni Ma Vie Pour Femme Intense pro ženy. Ta vychází z klasické vůně Ma Vie Pour Femme z roku 2014, je však více intezivnější a i flakon parfému má…
Hugo Boss Boss The Scent Elixir Intense W P, 50 ml
od 1 463 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámský parfém Hugo Boss Boss The Scent Elixir Intense je určen pro ženy, které hledají výraznou a smyslnou vůni pro speciální příležitosti. Parfém je vysoce koncentrovaný a nabízí intenzivní…
Hugo Boss Alive Absolu W EDP, 30 ml
od 445 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kožená
Hugo Boss Alive Absolu je intenzivní a sofistikovaná parfémová voda. Vyznačuje se dřevitými a koženými tóny, které přinášejí hloubku a charakter. Je ideální pro ženy, které preferují výrazné a…
Hugo Boss Boss The Scent Magnetic For Her EDP, 30 ml
od 790 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Hledáte parfém, s nímž ve společnosti zaručeně zabodujete? Až magnetické přitažlivosti dosahuje parfémovaná voda Boss The Scent Magnetic z roku 2022. Navazuje na legendární dámskou vůni Boss The…
Hugo Boss Alive W P, 50 ml
od 1 197 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Podmanivý parfém Hugo Boss Alive oslavuje pozitivní energii a sílu ženy. Dámská vůně Alive vás povzbuzuje k tomu, abyste vždy žila naplno. Hřejivé, svěží květinové tóny vyzařují pozitivní…
Hugo Boss Boss The Scent Elixir Intense W P, 30 ml
od 1 073 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámský parfém Hugo Boss Boss The Scent Elixir Intense je určen pro ženy, které hledají výraznou a smyslnou vůni pro speciální příležitosti. Parfém je vysoce koncentrovaný a nabízí intenzivní…
Hugo Boss Alive W P, 80 ml
od 1 623 Kč
- Parfém
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Podmanivý parfém Hugo Boss Alive oslavuje pozitivní energii a sílu ženy. Dámská vůně Alive vás povzbuzuje k tomu, abyste vždy žila naplno. Hřejivé, svěží květinové tóny vyzařují pozitivní…
Hugo Boss Boss The Scent For Her Le Parfum P 30 ml
od 949 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Hledáte parfém, který se dokonale snoubí s ležérní elegancí a jemnou ženskostí? Květinově-ovocná vůně Hugo Boss Boss The Scent For Her Le Parfum vás okouzlí svou návykovou harmonií a působivou…
Hugo Boss Alive Intense W EDP, 30 ml
od 580 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Silná vůně symbolizující intenzivní touhu po životě a odvahu ženy. Parfémovaná voda Hugo Boss Alive Intense, vytvořená pro ženy, které rády riskují a vystupují ze své komfortní zóny, vás vyzývá…
Hugo Boss Alive Intense W EDP, 80 ml
od 917 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Silná vůně symbolizující intenzivní touhu po životě a odvahu ženy. Parfémovaná voda Hugo Boss Alive Intense, vytvořená pro ženy, které rády riskují a vystupují ze své komfortní zóny, vás vyzývá…
Hugo Boss The Scent For Her EDP, 30 ml
od 826 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Květinová, ovocná vůně pro ženy se sladkými tóny. Dámská parfémová voda Hugo Boss The Scent obsahuje šťavnaté a sametové odstíny broskví v kombinaci s frézií. V srdci je Osmanthus, který je…
Hugo Boss Hugo Woman EDP, 75 ml
od 741 Kč
9,88 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 75 ml
Hugo Woman od značky Hugo Boss je květinovo-ovocná vůně, která kombinuje neočekávané přírodní ingredience. Je to fúze tradičních ženských tónů a neočekávaných mužských tónů. Vrchní tóny se…
Hugo Boss Alive W P, 30 ml
od 621 Kč
- Parfém
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kožená
- Svěží parfém
Podmanivý parfém Hugo Boss Alive oslavuje pozitivní energii a sílu ženy. Dámská vůně Alive vás povzbuzuje k tomu, abyste vždy žila naplno. Hřejivé, svěží květinové tóny vyzařují pozitivní…
Hugo Boss Boss The Scent For Her Intense EDP 50 ml
od 1 269 Kč
25 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Boss The Scent For Her Intense od Hugo Boss je květinově-ovocná vůně pro ženy. Krémová vůně pro něžné pohlaví s nebeskou krásou. Skládá se z broskví a medu. Dále z osmanthusu, kakaa a vanilky. …
Hugo Boss Boss The Scent For Her Intense EDP 30 ml
od 925 Kč
31 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Ještě intenzivnější zážitek skrývá vůně Boss The Scent Intense for her. Dokonalá květinovo-ovocná vůně pro ženy. Ve spodních tónech se ukrývá pražené kakao a přitažlivá vanilka. V srdci najdeme…
Hugo Boss Alive Intense W EDP, 50 ml
od 776 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Silná vůně symbolizující intenzivní touhu po životě a odvahu ženy. Parfémovaná voda Hugo Boss Alive Intense, vytvořená pro ženy, které rády riskují a vystupují ze své komfortní zóny, vás vyzývá…
Hugo Boss The Scent For Her EDP, 30 ml + tělové mléko 50 ml
od 1 085 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Květinová, ovocná vůně pro ženy se sladkými tóny. Dámská parfémová voda Hugo Boss The Scent obsahuje šťavnaté a sametové odstíny broskví v kombinaci s frézií. V srdci je Osmanthus, který je…
Hugo Boss Boss The Scent For Her Le Parfum EDP, 30 ml
od 790 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Dámská vůně Boss The Scent For Her v sobě snoubí elegantní tóny, které jsou doplněny dotekem šťavnatého ovoce. Svrchní tóny medové broskve a frézie vytvářejí kombinaci, která neomylně upoutá…
Hugo Boss Boss The Scent Elixir W P, 30 ml
od 1 447 Kč
48 Kč/ml- Parfém
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Německé
- 30 ml
Rozpalte své smysly touto lákavou vůní. Tento jantarový dřevitý elixír okamžitě zaujme svěžím květem růžového pepře spolu s ohnivými aspekty, které umocňují kouzlo vůně. Květinové podtóny…
Hugo Boss Alive Intense W EDP, Tester 80 ml
od 849 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Silná vůně symbolizující intenzivní touhu po životě a odvahu ženy. Parfémovaná voda Hugo Boss Alive Intense, vytvořená pro ženy, které rády riskují a vystupují ze své komfortní zóny, vás vyzývá…

Hugo Boss The Scent Eau de Parfum for Her Refill parfémová voda dámská - náhradní…
- 150 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Náhradní náplň
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- Opakovaně plnitelný
Uvolněte sílu přitažlivosti s BOSS The Scent for Her, ikonickou Eau de Parfum, která zachycuje silnou, nepopiratelnou chemii…
v 4 obchodech

Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda dámská Velikost: 50 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Ambrová vůně
Hugo Boss BOSS Bottled Beyond for Her Eau de Parfum Dámský parfém s pivoňkou, sladkým javorovým sirupem a ambrovými dřevy…
Kosmetickysvet.cz

Hugo Boss The Scent Magnetic Eau de Parfum for Her parfémová voda dámská 30 ml
- 30 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Vyzkoušejte sílu přitažlivosti s parfémovanou vodou BOSS The Scent Magnetic for Her, která zachycuje silnou a nepopiratelnou…
v 6 obchodech

Hugo Boss The Scent Magnetic For Her parfémová voda dámská 50 ml
- 50 ml
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Zažijte sílu přitažlivosti a svádění s parfémovanou vodou pro ženy BOSS The Scent Magnetic, intenzivní interpretací původní…
v 3 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?