Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy GRÉS, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
GRÉS Madame Gres W EDP, 100 ml
od 279 Kč
2,79 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Orientálně-květinová vůně Gres Madame Gres perfektně doplní váš elegantní styl. Aroma parfému Madame Gres je dokonale propracované a dodá vám sebevědomí. S touto vůní budete sebejistě kráčet s…
GRÉS Cabotine Gold W EDT, 100 ml
od 197 Kč
1,97 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Gres Cabotine Gold je exklusivní, elegantní a atraktivní limitovaná edice, uvedená na trh v roce 2010. Stejně jako zlaté šperky, dělá Cabotine Gold svou nositelku krásnou, luxusní a delikátní.
GRÉS Cabotine Fleur W EDT, 100 ml
od 251 Kč
2,51 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Hlava: šeřík, mandarinka, rezeda Srdce: bílá lilie, divoká orchidej, pivoňka, květ kaktusu Základ: nektarinka, heliotropin, pižmo "Germaine Emilie Krebsová, zakladatelka značky Gres, byla…
GRÉS Cobotine Rosalie W EDT, 100 ml
od 249 Kč
2,49 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Květinově ovocná vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2014. Gres je jedno z nejproslulejších jmen světa vysoké módy. Značka pojmenovaná po své zakladatelce Madame Grès začala prodávat…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
