Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Franck Olivier, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Franck Olivier In Pink EDP 75 ml
od 315 Kč
4,20 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Parfémovaná voda Franck Olivier In Pink je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Květinově ovocná vůně pro…
Franck Olivier Passion Extreme W EDP, 75 ml
od 285 Kč
3,80 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 75 ml
Franck Olivier Passion Extreme 75 ml - Parfémovaná voda. Franck Olivier Passion Extreme - vůně pro ženy. Franck Olivier Passion Extreme - HLAVA: bergamot, broskev, černý rybíz SRDCE: frézie, …

Franck Olivier Sun Royal Oud parfémovaná voda unisex 75 ml
- 75 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Ambrová vůně
Franck Olivier Sun Royal Oud, 75 ml, Parfémované vody pro ženy, Objevte i vy vůni, která nezapadá do žádných škatulek, a…
od 351 Kč
od 4,68 Kč/ml
v 10 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtryKategorie
Dámské parfémy
Pánské parfémy
Unisex parfémy
Vzorky parfémů
Dětské parfémy
Rozprašovače parfémů