Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Escada, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Escada Magnetism W EDP, 75 ml
od 489 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Escada Magnetism zahalí kůži svěže-orientálním akordem zelených lístků, lahodné frézie, romantického jasmínu a mandlového květu. Magnetism přináší pocit jedinečné krásy a přirozené sexy…
Escada Especially W EDP, 30 ml
od 463 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Obklopte se ryze ženskou vůní parfémované vody Escada Especially, která vám vykouzlí úsměv na rtech v jakékoliv situaci. Especially je ztělesněním radostných okamžiků plných neskrývaného…
Escada Chiffon Sorbet W EDT , 100 ml
od 539 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Americké
Pamatujete si na bezstarostné letní dny strávené s přáteli? Dámská toaletní voda Escada Chiffon Sorbet je oslavou léta, slunce a moře. Ponořte se do vzpomínek a znovu prožijte to nejlepší z…
Escada Especially W EDP, 75 ml
od 543 Kč
7,24 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Obklopte se ryze ženskou vůní parfémované vody Escada Especially, která vám vykouzlí úsměv na rtech v jakékoliv situaci. Especially je ztělesněním radostných okamžiků plných neskrývaného…
Escada Especially W EDP, 50 ml
od 479 Kč
9,58 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Obklopte se ryze ženskou vůní parfémované vody Escada Especially, která vám vykouzlí úsměv na rtech v jakékoliv situaci. Especially je ztělesněním radostných okamžiků plných neskrývaného…
Escada Magnetism W EDP, 50 ml
od 625 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Escada Magnetism zahalí Vaši kůži svěžeorientálním akordem zelených lístků, lahodné frézie, romantického jasmínu či mandlového květu. Magnetism přináší ženám pocit jedinečné krásy a přirozené…
Escada Sentiment W EDT, 75 ml
od 768 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Escada Sentiment je svěží, mladistvá, elegantní a svůdná vůně s mírným orientálním nádechem.
Escada Party Love Limited Edition W EDP, 100 ml
od 496 Kč
- Parfémová voda
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Americké
- Ambrová vůně
Escada Party Love Limited Edition W EDP Parfémovaná voda Escada Party Love Limited Edition je určena pro ženy, které si užívají každý okamžik a rády jsou středem pozornosti. Tato vůně je…
Escada Sorbetto Rosso W EDT, 100 ml
od 489 Kč
4,89 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Vůně **Escada Sorbetto Rosso** - novinka pro rok 2018. Představte si moře, slunné italské pobřeží, vítr ve vlasech, letní ovocné drinky a přesně taková je dámská vůně Sorbetto Rosso. Je určena…
Escada Chiffon Sorbet W EDT, 30 ml
374 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Vůně, která přináší pocit lehkosti a radosti, je ideální pro ženy, které hledají osvěžující a hravý doplněk do teplých dní. Jedná se o toaletní vodu, která kombinuje svěží ovocné tóny s jemnými…
Escada Sorbetto Rosso Limited Edition W EDT 100 ml
716 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Escada Sorbetto Rosso Limited Edition W EDT 100 ml Toaletní voda Sorbetto Rosso od výrobce Escada je aromatická ovocná vůně vytvořená speciálně pro ženy. Tato limitovaná edice byla uvedena na…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
