Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Elizabeth Arden, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Elizabeth Arden 5th Avenue W EDP, 125 ml
od 377 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Parfém 5th Avenue od Elizabeth Arden je městská okouzlující vůně, inspirovaná dynamikou a vzrušením jedné z nejznámějších ulic New Yorku. Tato cool městská vůně vás ovane jemnými tóny šeříku a…
Elizabeth Arden Green Tea W EDT, 50 ml
od 213 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
Green Tea od Elizabeth Arden je vůně ženy stvořené pro bílý den a zároveň zářící při večeru. Green Tea evokuje čerstvost okamžiku noci pod širým nebem s hvězdami. Vzpomínky spojené s touto vůní…
Elizabeth Arden Green Tea W EDT, 100 ml
od 295 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Green Tea od Elizabeth Arden je vůně ženy stvořené pro bílý den a zároveň zářící při večeru. Green Tea evokuje čerstvost okamžiku noci pod širým nebem s hvězdami. Vzpomínky spojené s touto vůní…
Elizabeth Arden Green Tea W EDP, 30 ml
od 158 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
Elizabeth Arden Green Tea W EDP je parfémová voda, která představuje jedinečnou kombinaci svěžesti a elegance. Tento produkt amerického výrobce Elizabeth Arden je určen pro ženy, které hledají…
Elizabeth Arden 5th Avenue W EDP, 75 ml
od 349 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfém 5th Avenue od Elizabeth Arden je městská okouzlující vůně, inspirovaná dynamikou a vzrušením jedné z nejznámějších ulic New Yorku. Tato cool městská vůně vás ovane jemnými tóny šeříku a…
Elizabeth Arden White Tea W EDP, 50 ml
od 416 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
Elizabeth Arden White Tea Eau de Parfum je květinově-dřevitě-pižmový parfém pro ženy, který byl uveden na trh v roce 2022. Tento parfém je dílem parfuméra Rodriga Flores-Rouxe, který vytvořil…
Elizabeth Arden 5th Avenue NYC W EDP, 125 ml
od 307 Kč
2,46 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 125 ml
Elizabeth Arden představuje svůdnou novinku pro rok 2015 s názvem 5th Avenue NYC Premiere. Lákavé složení se otevírá směsí pomeranče a konvalinek, které jsou doplněny o tóny pikantního pepře. V…
Elizabeth Arden Sunflowers W EDT, 100 ml
od 221 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Oslavte nejkrásnější období roku vůní. Toaletní voda pro ženy Elizabeth Arden Sunflowers je stejně veselá jako pole rozkvetlých slunečnic, které se otáčejí za hřejivými slunečními paprsky. Její…
Elizabeth Arden Green Tea Lavender W EDT, 100 ml
od 205 Kč
2,05 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Green Tea Lavender od značky Elizabeth Arden je dámská, květinově-svěží vůně, která se otevírá citrusovými tóny citronu, mandarinky, heřmánku a máty. V srdci nalezneme levanduli, čaj a magnólii, …
Elizabeth Arden True Love W EDT, 100 ml
od 235 Kč
2,35 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
True Love je romantická, elegantní, květinová krémová vůně. Ze začátku voní True Love výrazně vodními květy a postupně se rozvoní pěkně do vůně květin. True Love je pro mladou slečnu, ale i…
Elizabeth Arden White Tea W EDT, 100 ml
od 462 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
White Tea ze stejnojmenné kolekce je pižmová, orientálně-květinová vůně pro ženy. Hlava obsahuje mandarinku, muškátovou šalvěj, kapradí a mořské akordy. V srdci ucítíte mate, bílý čaj a bílý…
Elizabeth Arden Red Door W EDT, 100 ml
od 544 Kč
5,44 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Tato bájná vůně Elizabeth Arden oslavuje dvě věci. Za prvé uvedení bohaté, květinové vůně pro mnoho různých žen. Za druhé uvádí Catherine Zeta-Jones jako novou tvář Elizabeth Arden. Jedná se o…
Elizabeth Arden White Tea W EDP, 30 ml
od 340 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 30 ml
Tato vůně je vhodná na každodenní nošení. Na trh byla uvedena v roce 2022. Flakón má čistě bílý design. Hlava - mandarinka, mořské tóny, šalvěj muškátová Srdce - bílý čaj, jasmín, růžová…
Elizabeth Arden Beauty W EDP, 100 ml
od 250 Kč
2,50 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Elizabeth Arden Beauty, tato bájná vůně Elizabeth Arden oslavuje dvě věci. Za prvé uvedení bohaté, květinové vůně pro mnoho různých žen. Za druhé uvádí Catherine Zeta-Jones jako novou tvář…
Elizabeth Arden Green Tea Pistachio Crunch W EDT, 100 ml
od 192 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Vůně, která spojuje svěžest zeleného čaje s jemně gurmánskými tóny, představuje moderní orientálně-květinovou kompozici pro ženy. Lehká intenzita vůně zaručuje její univerzálnost a vhodnost pro…
Elizabeth Arden White Tea Wild Rose W EDT, 100 ml
od 491 Kč
4,91 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Představte si, že se procházíte okolo šumícího moře a najednou spatříte nádhernou, divoce rostoucí růži. Její sladkost a smyslnost umocňuje čerstvý vánek. Nemůžete odolat, chcete tu vůni cítit…
Elizabeth Arden Sunflowers W EDT, 30 ml
od 123 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Oslavte nejkrásnější období roku vůní. Toaletní voda pro ženy Elizabeth Arden Sunflowers je stejně veselá jako pole rozkvetlých slunečnic, které se otáčejí za hřejivými slunečními paprsky. Její…
Elizabeth Arden Sunflowers W EDT, 50 ml
od 174 Kč
3,48 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Oslavte nejkrásnější období roku vůní. Toaletní voda pro ženy Elizabeth Arden Sunflowers je stejně veselá jako pole rozkvetlých slunečnic, které se otáčejí za hřejivými slunečními paprsky. Její…
Elizabeth Arden White Tea W EDT, 30 ml
od 294 Kč
9,80 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Elizabeth Arden White Tea je toaletní voda pro ženy. Hlava - mořské tóny, tangerinka, šalvěj muškátová, Fern Srdce - maté, bílý iris, bílý čaj Základ - ambrette, ambra, tonka fazole, …
Elizabeth Arden Provocative Woman EDP, 100 ml
od 407 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Úžasná nová vůně od Elizabeth Arden - Provocative Woman je plná fantazie. Provocative Woman oslavuje schopnost ženy fascinovat a přitahovat muže svojí krásou. Je impulzivní, vábivá a přináší…
Elizabeth Arden Red Door Revealed W EDP, 100 ml
od 347 Kč
3,47 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Red Door Revealed je romantičtější verze původní Red Door. Red Door Revealed voní silnou květinovou vůní orchidejí. Potom se rozplyne do směsi vůně růže a omamné lilie. Red Door Revealed je v…
Elizabeth Arden My Fifth Avenue W EDP, 50 ml
od 302 Kč
6,04 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 50 ml
My Fifth Avenue je dámská parfémová voda s květinově-dřevitou vůní s pižmovým základem. Hlavu tvoří citron, mandarinka, lístky fialky, ozónové a další květinové akordy. Srdce obsahuje lotus, …
Elizabeth Arden Mediterranean W EDP, 100 ml
od 404 Kč
4,04 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Mediterranean je oslnivý květinově-dřevitý parfém pro ženy od oblíbené značky Elizabeth Arden. Smyslné květiny v kombinaci s jemnými dřevy a svěžím ovocem evokují šeptající vlny a bohaté textury…
Elizabeth Arden White Tea Eau Florale W EDT 100 ml
od 495 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Elizabeth Arden White Tea Eau Florale je toaletní voda určená pro ženy, které preferují jemné a elegantní vůně, ideální pro jarní a letní období. Tato vůně je navržena tak, aby přinášela pocit…
Elizabeth Arden Red Door W EDT, 30 ml
od 397 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Tato bájná vůně Elizabeth Arden oslavuje dvě věci. Za prvé uvedení bohaté, květinové vůně pro mnoho různých žen. Za druhé uvádí Catherine Zeta-Jones jako novou tvář Elizabeth Arden. Jedná se o…
Elizabeth Arden Green Tea W EDP, 100 ml
od 295 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Elizabeth Arden Green Tea W EDP je parfémová voda, která představuje jedinečnou kombinaci svěžesti a elegance. Tento produkt amerického výrobce Elizabeth Arden je určen pro ženy, které hledají…
Elizabeth Arden Splendor W EDP, 125 ml
od 319 Kč
2,55 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 125 ml
První dojem vůně Splendor je květinově-svěží. Splendor je hravá, ženská vůně pro optimistickou ženu. Hned na začátku vnímáte svůdnou vůni lilie, frézie a bergamotu, který ji dodává nejvýraznější…
Elizabeth Arden White Tea Wild Rose W EDT, 50 ml
od 449 Kč
8,98 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Představte si, že se procházíte okolo šumícího moře a najednou spatříte nádhernou, divoce rostoucí růži. Její sladkost a smyslnost umocňuje čerstvý vánek. Nemůžete odolat, chcete tu vůni cítit…
Elizabeth Arden White Tea W EDT, 50 ml
od 453 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Elizabeth Arden White Tea toaletní voda pro ženy 50 ml.
Elizabeth Arden Green Tea Summer W EDT, 100 ml
od 225 Kč
2,25 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 100 ml
Známá vůně řady Green Tea obohacená o svěží vůně květů a citrusových plodů. Green Tea Summer je jemná, hravá, osvěžující, lahodná vůně s jiskřivými květinovými tóny a dávkou ovocné vůně. Na trh…
Elizabeth Arden Green Tea W EDP, 50 ml
od 211 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Elizabeth Arden Green Tea W EDP je parfémová voda, která představuje jedinečnou kombinaci svěžesti a elegance. Tento produkt amerického výrobce Elizabeth Arden je určen pro ženy, které hledají…
Elizabeth Arden Beauty W EDP, 50 ml
od 251 Kč
5,02 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Tato vůně Beauty vyjadřuje poslání značky Elizabeth Arden, která již téměř jedno století učí ženy vnímat a ocenit ty nejkrásnější věci v životě. Podmanivá, temperamentní a smyslná květinově…
Elizabeth Arden White Tea W EDT, Tester 100 ml
od 236 Kč
2,36 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Elizabeth Arden White Tea je toaletní voda pro ženy. Hlava - mořské tóny, tangerinka, šalvěj muškátová, Fern Srdce - maté, bílý iris, bílý čaj Základ - ambrette, ambra, tonka fazole, …
Elizabeth Arden Green Tea Coconut Breeze W EDT 100 ml
od 238 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Elizabeth Arden Green Tea Coconut Breeze je toaletní voda, která přináší svěží a energizující zážitek. Tato vůně je ideální volbou pro ženy, které hledají lehkou a osvěžující vůni s tropickým…
Elizabeth Arden Green Tea Coconut Breeze W EDT, Tester 100 ml
od 137 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tato toaletní voda přináší osvěžující a energizující zážitek, který evokuje atmosféru tropického pobřeží a lehkost letního vánku. Její kompozice spojuje ikonickou svěžest zeleného čaje s…
Elizabeth Arden 5th Avenue W EDP, 125 ml + tělové mléko 100 ml
665 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Parfém 5th Avenue od Elizabeth Arden je městská okouzlující vůně, inspirovaná dynamikou a vzrušením jedné z nejznámějších ulic New Yorku. Tato cool městská vůně vás ovane jemnými tóny šeříku a…
Elizabeth Arden Green Tea W EDT, 50 ml + krém na ruce 30 ml + tělový krém Honey…
282 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
Green Tea od Elizabeth Arden je vůně ženy stvořené pro bílý den a zároveň zářící při večeru. Green Tea evokuje čerstvost okamžiku noci pod širým nebem s hvězdami. Vzpomínky spojené s touto vůní…
Elizabeth Arden Always Red W EDT, 100 ml
od 363 Kč
3,63 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Elegantní a orientální vůně Elizabeth Arden Always Red byla uvedena na trh v roce 2015. Parfém Always Red je určen všem ženám, které se chtějí cítit svůdně a elegantně každý den. Vytříbené…
Elizabeth Arden Untold W EDP, 100 ml
od 474 Kč
4,74 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Ovocno-květinová vůně Elizabeth Arden Untold byla představena v roce 2013. Parfém Untold je určen pro moderní ženy, které se chtějí cítit krásně a přirozeně každý den. Okouzlující kompozice…
Elizabeth Arden 5th Avenue NYC W EDP, 75 ml
od 261 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Ovocno-květinová s dotekem hřejivého dřevo - to je dámská vůně Elizabeth Arden 5th Avenue Only NYC. Tento svůdný koktejl, plný elegance a svůdnosti skvěle doplní Váš styl. Jemné tóny se pozvolna…
Elizabeth Arden Pretty EDP, 100 ml
od 153 Kč
1,53 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Parfém Elizabeth Arden Pretty vás obklopí a donutí se usmívat. Dokonalá tečka, neviditelný doplněk, se kterým se budete vždy cítit krásná. Pretty je energická květinová vůně s výjimečným šarmem.
Elizabeth Arden Red Door W EDT, 100 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml
od 854 Kč
8,54 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Tato bájná vůně Elizabeth Arden oslavuje dvě věci. Za prvé uvedení bohaté, květinové vůně pro mnoho různých žen. Za druhé uvádí Catherine Zeta-Jones jako novou tvář Elizabeth Arden. Jedná se o…
Elizabeth Arden Green Tea Pistachio Crunch W EDT, 50 ml
od 343 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Elizabeth Arden Green Tea Pistachio Crunch je dámskou toaletní vodou, která nabízí nevšední kombinaci vůní a je určena těm, kdo hledají osvěžující a hravou esenci. Tento parfém je ideální volbou…
Elizabeth Arden Green Tea Exotic W EDT, 100 ml
534 Kč
5,34 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Green Tea Exotic je harmonickou směsí povzbuzujících čajových nót a svěžích citrusů v kontrastu s bohatými exotickými květy. Vše je navíc završené smyslnými tóny dřevin. Charakteristicky…

Elizabeth Arden White Tea Eau Fraiche EdT 100 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Španělské
- Ambrová vůně
- 100 ml
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Vodní vůně
- Pižmová vůně
Elizabeth Arden White Tea Eau Fraiche je svěží toaletní voda pro ženy, která představuje čistou, veganskou a smyslně…
v 12 obchodech

Elizabeth Arden Beauty EdP 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Ardenbeauty je podmanivá, temperamentní a smyslná, květinově zelená, křišťálová vůně. Začne Vás vábit tóny květu rýže a…
Bezvavlasy.cz

Elizabeth Arden Green Tea Dárková sada EDP 100 ml a tělový krém Green Tea 100 ml
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Dárková sada
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Green Tea Dárková sada obsahuje - parfémovou vodu Green Tea EDP 100 ml - tělový krém s medovými kapkami Green Tea 100 ml,…
v 5 obchodech

Elizabeth Arden White Tea Eau Florale EDT 30 ml W
- 30 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
White Tea Eau Florale je toaletní voda navržená speciálně pro ženy, které hledají jemnou a elegantní vůni na jarní a letní…
v 8 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?