Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Christian Audigier, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Ed Hardy Hearts & Daggers W EDP, 100 ml
od 425 Kč
4,25 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Ed Hardy Hearts a dýky 30ml eau de parfum spray na dámské . vzrušující abstrat květinovými koktejl . Glitering ovoce a florals, sálavé lesy a smyslné pižma jsou kombinovány krásně . Blood orange…
Christian Audigier Ed Hardy for Women EDP, 100 ml
od 447 Kč
4,47 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Ovocná vůně pro ženy.
Christian Audigier Ed Hardy for Women EDP, 50 ml
od 440 Kč
8,80 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Květinovo-ovocná vůně pro ženy uvedena v roce 2008.
Christian Audigier Ed Hardy for Women EDP, Tester 100 ml
od 369 Kč
3,69 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Vzrušující složení této vůně Ed Hardy Woman se otevírá výbušnými tóny tropického manga a červeného grapefruitu. Srdci vévodí černá frézie, zatímco základnu tvoří kůže a ambra. Ed Hardy Woman je…
Christian Audigier Ed Hardy Hearts & Daggers W EDP, 100 ml
530 Kč
5,30 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Parfémovaná voda Christian Audigier Ed Hardy Hearts & Daggers for Her je mladistvá vůně stvořená pro nespoutané sebevědomé ženy. Osvěžující vůně letního ovoce vás dokonale posílí a nabije…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
