Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Chopard, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Chopard Wish W EDP, 75 ml
od 426 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Voňavý klenot mezi parfémy Chopard Wish. Neotřelá vůně s romantickou duší z vás udělá tajemnou a smyslnou ženu. Diamantové pokušení v podobě parfému Chopard Wish je neobvyklá vůně, která voní…
Chopard Cašmir W EDP, 100 ml
od 446 Kč
4,46 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- 100 ml
Chopard Cašmir je ovocno - orientální vůně s kořeněnými tóny pro ženy. Počáteční dojem vytvářejí sťavnaté plody, které přecházejí do květinového podkladu. V základu pak vládne vanilka spolu se…
Chopard Wish W EDP, 30 ml
od 332 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- 30 ml
Voňavý klenot mezi parfémy Chopard Wish. Neotřelá vůně s romantickou duší z vás udělá tajemnou a smyslnou ženu. Diamantové pokušení v podobě parfému Chopard Wish je neobvyklá vůně, která voní…
Chopard Wish Pink Diamond W EDT, 75 ml
od 320 Kč
4,27 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 75 ml
Poznejte opravdový diamant mezi dámskými vůněmi. Chopard Wish Pink Diamond je květinově-ovocná vůně, mezi jejíž složky patří meruňka, santalové dřevo, ambra, mandarinka, pižmo, frézie, …
Chopard Cašmir W EDP, 30 ml
od 340 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- 30 ml
Od značky Chopard přichází Cašmir, ovocná, orientální vůně s kořeněnými přísadami. Počáteční dojem vytvářejí sťavnaté plody a přechází do květinového podkladu. V základu převažuje vanilka spolu…
Chopard Wish Pink Diamond W EDT, 30 ml
od 320 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Poznejte opravdový diamant mezi dámskými vůněmi. Chopard Wish Pink Diamond je květinově-ovocná vůně, mezi jejíž složky patří meruňka, santalové dřevo, ambra, mandarinka, pižmo, frézie, …
Chopard Happy Spirit Forever W EDP 75 ml
od 892 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 75 ml
Květinová, citrusová, pikatní vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Složení: hlava - žlutá mandarinka, růžový pepř. Srdce - jalovec, jasmín, pomerančový květ. Základ - pačuli, …
Chopard Imperiale Iris Malika W EDP 100 ml
od 1 116 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Chopard Imperiale Iris Malika W EDP 100 ml Chopard Iris Malika je parfémovaná voda určená výhradně pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2022. Tvůrcem této vůně je renomovaná parfumérka…
Chopard Brilliant Wish W EDP, 75 ml
od 361 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Chopard Wish Brilliant je květinová, orientálně-sladká vůně pro ženy, která se otevírá ovocnými tóny a jasmínem. V srdci vůně se ukrývá červený pepř a ambra. Základ vůně tvoří dřevité tóny. Tato…
Chopard Brilliant Wish W EDP, 30 ml
od 295 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Chopard Wish Brilliant je květinová, orientálně-sladká vůně pro ženy, která se otevírá ovocnými tóny a jasmínem. V srdci vůně se ukrývá červený pepř a ambra. Základ vůně tvoří dřevité tóny. Tato…
Chopard Imperiale Vanille Malika W EDP 100 ml
od 1 275 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Chopard Imperiale Vanille Malika je navržena speciálně pro ženy, které hledají originální a nezapomenutelnou vůni. Tento produkt o objemu 100 ml nabízí propojení exotických a…
Chopard Happy Spirit Amira d’amour W EDP 75 ml
od 896 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- 75 ml
Orientální, květinová vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015. Složení Hlava - růžový pepř Srdce - jasmín, pomerančový květ Základ - fazole Tonka, med
Chopard Bigaradia W EDP, 100 ml
od 441 Kč
4,41 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ambrová vůně
- 100 ml
Dopřejte si osvěžení nejen v horký letní den. Tato vůně vás zahalí do vůně plné citrusových tónů a povzbudí vaše smysly. Vůně je ideální volba pro svobodomyslnou ženu. Hlava - hořký…
Chopard Bigaradia W EDP, 40 ml
od 302 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Dopřejte si osvěžení nejen v horký letní den. Tato vůně vás zahalí do vůně plné citrusových tónů a povzbudí vaše smysly. Vůně je ideální volba pro svobodomyslnou ženu. Hlava - hořký…
Chopard Wish Pink Diamond W EDT, Tester 75 ml
403 Kč
5,37 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 75 ml
Poznejte opravdový diamant mezi dámskými vůněmi. Chopard Wish Pink Diamond je květinově-ovocná vůně, mezi jejíž složky patří meruňka, santalové dřevo, ambra, mandarinka, pižmo, frézie, …
Chopard Brilliant Wish W EDP, Tester 30 ml
390 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Chopard Wish Brilliant je květinová, orientálně-sladká vůně pro ženy, která se otevírá ovocnými tóny a jasmínem. V srdci vůně se ukrývá červený pepř a ambra. Základ vůně tvoří dřevité tóny. Tato…

Chopard Jasmin Malika parfémovaná voda pro ženy 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ambrová vůně
- 100 ml
Chopard Jasmin Malika, 100 ml, Parfémované vody pro ženy, Kombinace jemnosti a síly, která se v každé ženě ukrývá, má nyní…
v 6 obchodech

Chopard Malaki Tobacco pro muže parfémová voda 80 ml
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Intenzita vůně intenzivní
- 80 ml
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Ambrová vůně
Kolekce Malaki značky Chopard je oslavou spojení orientální a západní parfémové kultury s mnohotvárnými a jedinečnými…
v 2 obchodech

Chopard Malaki Cedar Parfémovaná voda
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 80 ml
- Aromatická vůně
- Ambrová vůně
Kolekce Malaki od značky Chopard oslavuje spojení orientální a západní parfémové kultury prostřednictvím mnohostranných a…
v 6 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?