Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Calvin Klein, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Calvin Klein Eternity W EDP, 100 ml
od 685 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Nadčasové a luxusní složení květin, citrusů a měkkého dřeva je příslibem nekonečné lásky, stejně jako parfémovaná voda Calvin Klein Eternity. Eternity je oslňující květinová vůně, která vás…
Calvin Klein Euphoria W EDP, 160 ml
od 1 122 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Luxusní parfémovaná voda Calvin Klein Euphoria je už od roku 2005 favoritem na trhu dámských parfémů. Přináší návykovou květinově-ovocnou variaci s dřevitě-orientálním podtónem, která vám…
Calvin Klein Euphoria W EDP, 100 ml
od 804 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Luxusní parfémovaná voda Calvin Klein Euphoria je už od roku 2005 favoritem na trhu dámských parfémů. Přináší návykovou květinově-ovocnou variaci s dřevitě-orientálním podtónem, která vám…
Calvin Klein Women W EDP, 100 ml
od 752 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Americké
Parfémovaná voda Calvin Klein Women je oslavou ženskosti ve všech podobách. Každé ženě dodává sílu a odhodlání plnit si své sny a nikdy nezapomenout na své skutečné a jedinečné já. Hlava -…
Calvin Klein Eternity Air For Women EDP, 100 ml
od 425 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Americké
Dámská parfémovaná voda Calvin Klein Eternity Air je jako hluboké nadechnutí svěžího jarního vzduchu, kterého se nemůžete nabažit. Jiskřivá vonná kompozice vyjadřuje čirou radost ze života a…
Calvin Klein Eternity Flame For Women EDP, 100 ml
od 468 Kč
4,68 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
- 100 ml
Samotný úvod tvoří osvěžující akordy mandarinky, které se proplétají se srdcem tvořeným okvětními plátky hrachoru. Elegantní květinové noty smyslně doplňují kořenité podtóny, jež dodávají vůni…
Calvin Klein Truth For Women EDP, 100 ml
od 533 Kč
5,33 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- 100 ml
Calvin Klein Truth je velice unikátní parfemovaná voda, která je založena na dvou velice rozdílných akordech. Prvním z nich je tón svěžesti, druhým z nich je tón svůdnosti. Oba tyto akcenty se…
Calvin Klein Klein In2U W EDT, 150 ml
od 464 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Mladistvá a sexy dámská vůně Calvin Klein In2U for Her. Vůně In2U je osvěžující květinová vůně s dřevitým základem. Očaruje vás svěží vůně grapefruitu a listy červeného rybízu. V srdci vůně…
Calvin Klein Obsession W EDP, 100 ml
od 442 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Kdo neprožil pocit, jenž vychází mimo hranice rozumu? Ve spolupráci s významným designerem Pierre Dinandem stvořil Calvin Klein masivní oválný a smyslný flakon s charakteristickým uzávěrem, …
Calvin Klein Eternity W EDP, 30 ml
od 399 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Sladký parfém
- Americké
Nadčasové a luxusní složení květin, citrusů a měkkého dřeva je příslibem nekonečné lásky, stejně jako parfémovaná voda Calvin Klein Eternity. Eternity je oslňující květinová vůně, která vás…
Calvin Klein Eternity Eau Fresh W EDP, 100 ml
od 529 Kč
5,29 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Americké
- 100 ml
Speciálně pro romantickou ženu milující omamné květinové vůně je vytvořena řada Calvin Klein Eternity. Projděte se rozkvetlou zahradou, na niž dopadají teplé paprsky slunce, a zcela podlehněte…
Calvin Klein Euphoria W EDP, 50 ml
od 708 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Luxusní parfémovaná voda Calvin Klein Euphoria je už od roku 2005 favoritem na trhu dámských parfémů. Přináší návykovou květinově-ovocnou variaci s dřevitě-orientálním podtónem, která vám…
Calvin Klein Klein In2U W EDT, 50 ml
od 270 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Mladistvá a sexy dámská vůně Calvin Klein In2U for Her. Vůně In2U je osvěžující květinová vůně s dřevitým základem. Očaruje vás svěží vůně grapefruitu a listy červeného rybízu. V srdci vůně…
Calvin Klein Obsession Night W EDP, 100 ml
od 469 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Calvin Klein Obsession Night je smyslná, intenzivní vůně, která připomíná tajemno noci. Parfém vás nejdříve vtáhne do ovocných tónů mandarinky, které připomínají kvetoucí zahradu. Obsession…
Calvin Klein Euphoria Magnetic Elixir W P, 100 ml
od 1 441 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Parfém Calvin Klein Euphoria Magnetic Elixir je určen pro ženy, které chtějí vyjádřit svou osobnost prostřednictvím výrazné a romantické vůně. Kombinace ambrových, květinových a pižmových tónů…
Calvin Klein Euphoria Magnetic Elixir W P, 30 ml
od 778 Kč
- Parfém
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfém Calvin Klein Euphoria Magnetic Elixir je určen pro ženy, které chtějí vyjádřit svou osobnost prostřednictvím výrazné a romantické vůně. Kombinace ambrových, květinových a pižmových tónů…
Calvin Klein Euphoria Magnetic Elixir W P, 50 ml
od 979 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Parfém Calvin Klein Euphoria Magnetic Elixir je určen pro ženy, které chtějí vyjádřit svou osobnost prostřednictvím výrazné a romantické vůně. Kombinace ambrových, květinových a pižmových tónů…
Calvin Klein Escape For Women EDP, 100 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Calvin Klein Escape sugeruje filozofii intenzivního života takovým způsobem, aby měl význam každý okamžik. Zdůrazní vaši ženskost, používejte dámský parfém s jedinečnou a osobitou vůní. Srdce…
Calvin Klein Eternity W EDP, 50 ml
od 664 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Sladký parfém
- Americké
Nadčasové a luxusní složení květin, citrusů a měkkého dřeva je příslibem nekonečné lásky, stejně jako parfémovaná voda Calvin Klein Eternity. Eternity je oslňující květinová vůně, která vás…
Calvin Klein Eternity Amber Essence W P, 30 ml
od 730 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Calvin Klein Eternity Amber Essence je parfém určený pro ženy, které hledají vyváženou kombinaci svěžích a teplých tónů. Otevírá se svěžími květinovými tóny angeliky a ylang ylang. Tyto vrchní…
Calvin Klein Euphoria Solar Elixir W EDP, 100 ml
od 1 290 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Calvin Klein Euphoria Solar Elixir přináší zářivou a energickou vůni, která oslavuje radost a vitalitu. Její složení je inspirováno vzácným stadiem rozkvětu vanilky, kdy se…
Calvin Klein My Euphoria W EDP, 50 ml
od 828 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Žijte naplno a užívejte si všechny emoce, které k tomu patří! Pocit sebedůvěry a emoční svobody vám navodí dámská parfémovaná voda Calvin Klein My Euphoria se svůdnou a návykovou kompozicí, …
Calvin Klein Klein In2U W EDT, 100 ml
od 364 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Mladistvá a sexy dámská vůně Calvin Klein In2U for Her. Vůně In2U je osvěžující květinová vůně s dřevitým základem. Očaruje vás svěží vůně grapefruitu a listy červeného rybízu. V srdci vůně…
Calvin Klein Obsession W EDP, 30 ml
od 356 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Americké
- 30 ml
Kdo neprožil pocit, jenž vychází mimo hranice rozumu? Ve spolupráci s významným designerem Pierre Dinandem stvořil Calvin Klein masivní oválný a smyslný flakon s charakteristickým uzávěrem, …
Calvin Klein Euphoria Solar Elixir W EDP, 30 ml
od 845 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Calvin Klein Euphoria Solar Elixir je parfémovaná voda, která přináší zářivou a energickou vůni inspirovanou rozkvětem vanilky. Její složení kombinuje svěží a ovocné tóny, které evokují pocit…
Calvin Klein Euphoria Signature Elixir W P, 50 ml
od 1 850 Kč
- Parfém
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfém intense pro ženy, který vyniká svou intenzivní a smyslnou kompozicí, je ideální volbou pro ty, kdo hledají výraznou a dlouhotrvající vůni. V jeho srdci se prolíná elegantní květinový…
Calvin Klein CK One Shock For Her EDT, 200 ml
od 411 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Americké
Přestože je Calvin Klein CK One Shock for Her poměrně nová vůně představená roku 2011, našla si již řadu oblíbenkyň. Parfém je založen na okázale orientálních, květinových vůních navozujících…
Calvin Klein Euphoria Solar Elixir W EDP, 50 ml
od 1 058 Kč
- Parfém
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Calvin Klein Euphoria Solar Elixir je parfémovaná voda, která přináší zářivou a energickou vůni inspirovanou rozkvětem vanilky. Její kompozice je navržena tak, aby evokovala pocit sluncem…
Calvin Klein Eternity Amber Essence W P, 100 ml
od 1 137 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Calvin Klein Eternity Amber Essence je parfém určený pro ženy, které hledají vyváženou kombinaci svěžích a teplých tónů. Otevírá se svěžími květinovými tóny angeliky a ylang ylang. Tyto vrchní…
Calvin Klein Women W EDP, 50 ml
od 632 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Americké
Parfémovaná voda Calvin Klein Women je oslavou ženskosti ve všech podobách. Každé ženě dodává sílu a odhodlání plnit si své sny a nikdy nezapomenout na své skutečné a jedinečné já. Hlava -…
Calvin Klein Euphoria W EDP, 30 ml
od 789 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Luxusní parfémovaná voda Calvin Klein Euphoria je už od roku 2005 favoritem na trhu dámských parfémů. Přináší návykovou květinově-ovocnou variaci s dřevitě-orientálním podtónem, která vám…
Calvin Klein Obsession W EDP, 50 ml
od 362 Kč
7,24 Kč/ml- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Americké
- 50 ml
Kdo neprožil pocit, jenž vychází mimo hranice rozumu? Ve spolupráci s významným designerem Pierre Dinandem stvořil Calvin Klein masivní oválný a smyslný flakon s charakteristickým uzávěrem, …
Calvin Klein Euphoria Signature Elixir W P, 30 ml
od 1 390 Kč
- Parfém
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfém intense pro ženy, který vyniká svou intenzivní a smyslnou kompozicí, je ideální volbou pro ty, kdo hledají výraznou a elegantní vůni. V jeho srdci se prolínají květinové tóny s hřejivým…
Calvin Klein Eternity Eau de Parfum Intense W EDP, 50 ml
od 600 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Calvin Klein Eternity Eau de Parfum Intense For Women je navržena pro ženy, které si oblíbily intenzivní a hluboké vůně s výraznými květinovými a kořeněnými tóny. Tato vůně byla uvedena na trh v…
Calvin Klein Euphoria 2023 W EDT, 100 ml
od 1 674 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- Přírodní
Milovnice ryze ženských parfémů s příběhem zpozorněte: parfémovou vodu Euphoria z roku 2005 následuje toaletní voda Calvin Klein Euphoria 2023. Tento vzrušující, mladistvý, svěží vonný doplněk…
Calvin Klein Eternity Eau de Parfum Intense W EDP, 100 ml
od 989 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Calvin Klein Eternity Eau de Parfum Intense W EDP Calvin Klein Eternity Eau de Parfum Intense W EDP je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2022. Tento parfém je…
Calvin Klein Euphoria W EDP, 100 ml + EDP 30 ml + tělové mléko 100 ml
od 1 499 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Luxusní parfémovaná voda Calvin Klein Euphoria je už od roku 2005 favoritem na trhu dámských parfémů. Přináší návykovou květinově-ovocnou variaci s dřevitě-orientálním podtónem, která vám…
Calvin Klein Eternity Amber Essence W P, 50 ml
od 1 041 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Calvin Klein Eternity Amber Essence je parfém určený pro ženy, které hledají vyváženou kombinaci svěžích a teplých tónů. Otevírá se svěžími květinovými tóny angeliky a ylang ylang. Tyto vrchní…
Calvin Klein My Euphoria W EDP, 100 ml
od 1 045 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Žijte naplno a užívejte si všechny emoce, které k tomu patří! Pocit sebedůvěry a emoční svobody vám navodí dámská parfémovaná voda Calvin Klein My Euphoria se svůdnou a návykovou kompozicí, …
Calvin Klein CK One Shock For Her EDT, 100 ml
od 392 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Americké
Přestože je Calvin Klein CK One Shock for Her poměrně nová vůně představená roku 2011, našla si již řadu oblíbenkyň. Parfém je založen na okázale orientálních, květinových vůních navozujících…
Calvin Klein Eternity Suede Essence W EDP, 30 ml
od 1 081 Kč
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Calvin Klein Eternity Suede Essence W EDP představuje bohatou a smyslnou vůni, která kombinuje intenzivní a jemné tóny. V úvodu se rozvíjí svěží a kořenitá vůně levandule, která…
Calvin Klein CK One U EDT, 15 ml
od 274 Kč
18 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 15 ml
Calvin Klein One je lehká, osvěžující vůně, určená pro ženy i muže. Je to přirozeně čistá vůně odpovídající novým trendům. One podtrhuje osobnost a současně se obrací na skupinu, která se s…
Calvin Klein Euphoria W EDP, 50 ml + tělové mléko 100 ml
od 1 322 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Luxusní parfémovaná voda Calvin Klein Euphoria je už od roku 2005 favoritem na trhu dámských parfémů. Přináší návykovou květinově-ovocnou variaci s dřevitě-orientálním podtónem, která vám…
Calvin Klein My Euphoria W EDP, 30 ml
od 693 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Žijte naplno a užívejte si všechny emoce, které k tomu patří! Pocit sebedůvěry a emoční svobody vám navodí dámská parfémovaná voda Calvin Klein My Euphoria se svůdnou a návykovou kompozicí, …
Calvin Klein Euphoria Solar Elixir W EDP, 10 ml
od 473 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Calvin Klein Euphoria Solar Elixir přináší zářivou a energickou vůni, která oslavuje vitalitu a přirozenou krásu. Její složení je inspirováno rozkvetlou vanilkou, vzácným…
Calvin Klein Eternity W EDP, růžová sada 100 ml + EDP 10 ml + tělové mléko 100 ml
1 297 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Sladký parfém
- Americké
Calvin Klein Eternity pro ženy je parfémovaná voda, která z personální sféry okouzlí svou harmonickou a vyváženou vůní. Tato sada je ideální pro každou ženu, která hledá něco víc než jen běžný…
Calvin Klein Reveal W EDP, 100 ml
2 179 Kč
22 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Americké
- 100 ml
Parfémová voda Reveal je nová vůně od Calvin Klein. Je to vůně smyslně-orientální. Vůně sluncem políbená kůže, kterou omývají vlny s mořskou solí. Letní západ slunce, ramena schovávající se v…
Calvin Klein Euphoria 2023 W EDT, 30 ml
od 1 720 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- Přírodní
Milovnice ryze ženských parfémů s příběhem zpozorněte: parfémovou vodu Euphoria z roku 2005 následuje toaletní voda Calvin Klein Euphoria 2023. Tento vzrušující, mladistvý, svěží vonný doplněk…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
