Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Britney Spears, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Britney Spears Midnight Fantasy W EDP, 100 ml
od 357 Kč
3,57 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Britney Spears Midnight Fantasy je podmanivá vůně od Britney Spears. Je to šťavňatá, květinově ovocná kompozice se smyslným, vanilkovým nádechem, která si získá skutečně každou dívku či ženu. …
Britney Spears Believe W EDP, 30 ml
od 190 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Fougerové vůně
Dámská parfémová voda. Parfém Britney Spears Believe je smyslná vůně pro ženy představená v roce 2007. Jiskřivé spojení exotického ovoce, lehkých květů a svůdné ambry dělají z parfému Britney…
Britney Spears Believe W EDP, 100 ml
od 350 Kč
3,50 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Britney Spears Believe je jemná, květinová vůně pro ženy a dívky. Něžné bosé víly tančí v lese a vy se bojíte dýchat, aby se nerozplynuly. Vůně Britney Spears Believe je právě taková - jemná a…
Britney Spears Midnight Fantasy W EDP, 50 ml
od 365 Kč
7,30 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Vůně Britney Spears Fantasy Midnight vypadá v tmavomodrém flakonu s malými krystaly jako skutečná hvězda na noční obloze. Parfém se otevírá vůní černé třešně a švestky. Srdce parfému patří…
Britney Spears Hidden Fantasy W EDP, 100 ml
od 306 Kč
3,06 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Britney Spears Hidden Fantasy vyvolává silné emoce, které nelze skrýt. Britney Spears Hidden Fantasy je výbuch sladkých pomerančů a mandarinek, které hasí tóny francouzské verbeny, lilie a…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
