Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Boucheron, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Boucheron Quatre Iconic W EDP, 50 ml
od 430 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Ústředním prvkem kompozice Boucheron Quatre Iconic je tuberóza, což je ikonická parfumérská květina a mnohostranná ingredience známá tím, že je obtížné ji zvládnout. Pro tento parfém ji zkrotili…
Boucheron Jaipur Bracelet W EDP, 100 ml
od 491 Kč
4,91 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Jaipur Bracelet od značky Boucheron ukrývá impozantní orientální, květinovou vůni, která za sebou zanechává nesmazatelnou stopu. Vůně se otevírá šumivými citrusy, lískty fialky, bazalkou a…
Boucheron Pour Femme W EDP, 100 ml
od 710 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Květinově-ovocná dámská vůně Boucheron Pour Femme je moderní a harmonická. Bohatá vůně se sladkým a jiskřivě-ovocným nádechem, zdůrazňující harmonii květinové rozkoše. Určena elegantním ženám, …
Boucheron Quatre Iconic W EDP, 100 ml
od 822 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Ústředním prvkem kompozice Boucheron Quatre Iconic je tuberóza, což je ikonická parfumérská květina a mnohostranná ingredience známá tím, že je obtížné ji zvládnout. Pro tento parfém ji zkrotili…
Boucheron Quatre Iconic W EDP, 30 ml
od 462 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Ústředním prvkem kompozice Boucheron Quatre Iconic je tuberóza, což je ikonická parfumérská květina a mnohostranná ingredience známá tím, že je obtížné ji zvládnout. Pro tento parfém ji zkrotili…
Boucheron Pour Femme EDT, 100 ml
od 634 Kč
6,34 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Boucheron Pour Femme je sladký orientální parfém. Zahalí vás do citrusových plodů, rozvoní se do jasmínu a vanilky. Usadí se a zahřeje vás do teplých tónů ambry. Parfém Boucheron Pour Femme…
Boucheron Pour Femme EDT, Tester 100 ml
od 502 Kč
5,02 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Boucheron Pour Femme je sladký orientální parfém. Zahalí vás do citrusových plodů, rozvoní se do jasmínu a vanilky. Usadí se a zahřeje vás do teplých tónů ambry. Parfém Boucheron Pour Femme je…
Boucheron Pour Femme W EDP, Tester 100 ml
od 609 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Boucheron Pour Femme je sladký orientální parfém. Zahalí vás do citrusových plodů, rozvoní se do jasmínu a vanilky. Usadí se a zahřeje vás do teplých tónů ambry. Parfém Boucheron Pour Femme je…
Boucheron Boucheron W EDT 100 ml
955 Kč
9,55 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Boucheron Boucheron je bohatá květinově-orientální vůně pro ženy. Luxusní parfém od značky Boucheron je spojením svěžího ovoce, svůdného koření, květin a dřevitých tónů v závěru. Naprosto…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
