Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Banana Republic, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Banana Republic Modern Woman EDP 100 ml
od 315 Kč
3,15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Květinovo ovocná parfémovaná voda Modern Woman od značky Banana Republic byla vytvořená výhradně pro ženy. Toto balení obsahuje 100 ml vámi vybrané vůně. Originální parfém světoznámého výrobce.
Banana Republic Rosewood EDP, 100 ml
od 403 Kč
4,03 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Banana Republic Rosewood - parfémová voda 50 ml + tělový krém 50 ml. Milujete ji a chcete to vykřičet do celého světa? Nebo jí to jen nesměle pošeptáte do ucha? Pro podtrhnutí vašeho vyznání…
Banana Republic Wildbloom Rouge EDP 100 ml
od 396 Kč
3,96 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Dámská parfémovaná voda Wildbloom Rouge je lehká, ovocně-květinová vůně s pižmovým aroma, kterou americká módní značka Banana Republic uvedla na trh v roce 2013. Vůně v roztomilém flakonu s…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
