Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Armaf, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Armaf Club De Nuit Maleka W EDP 105 ml
od 584 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Arabské
Armaf Club De Nuit Maleka W EDP 105 ml je dámská parfémovaná voda, která patří do kategorie květinově-ovocných vůní. Tento parfém je dílem renomovaného parfuméra Oliviera Crespa a je vhodný pro…
Armaf Club de Nuit Intense W EDP 105 ml
od 453 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Nenechte si už nikdy ujít příležitost stát se královnou večera. Dámská parfémovaná voda Armaf Club de Nuit Intense vás během pár vteřin povýší do role oslnivé bytosti, jejímuž kouzlu musí každý…
Armaf Delights Yum Yum W EDP 100 ml
od 623 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Arabské
**Armaf Delights Yum Yum W EDP 100 ml** Parfémovaná voda Armaf Delights Yum Yum je inspirována milkshakem, sladkým dezertem, který se rozpouští v ústech a stimuluje chuťové buňky. Tento…
Armaf Club De Nuit White Imperiale W EDP, 105 ml
od 803 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Club de Nuit White Imperiale od značky Armaf je parfémová voda pro ženy. Dodává se v perleťově bílém flakonu, který kombinuje ovoce, koření, květinové a dřevité tóny a výraznou vůni vanilky. …
Armaf Magnificent Jardin W EDP 100 ml
od 504 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Armaf Magnificent Jardin je květinově-zelená parfémovaná voda pro ženy, která dokonale spojuje svěží a smyslné esence. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kteří hledají parfém, jenž oslavuje…
Armaf Odyssey Candee W EDP 100 ml
od 335 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Armaf Odyssey Candee představuje sladký a podmanivý zážitek pro ženy, které si potrpí na hravé a ovocné vůně plné elegance. Tato vůně, vytvořená značkou Armaf, je ideálním…
Armaf Voyage Hawai Pink W EDP, 100 ml
od 297 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinově ovocná vůně přináší svěží a exotickou kompozici, která osloví ženy hledající radostnou a povznášející vůni. V úvodu se rozvíjí sladká a šťavnatá kombinace broskve, svěžího bergamotu a…
Armaf Vanity Femme Essence W EDP 100 ml
od 246 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
Okouzlující vůně lásky, romantického a smyslného elixíru pro ty, kteří mají rádi pobláznění a lásku. Květinové vrchní tóny otevřené se smyslnými esencemi jasmínu, hořkého pomeranče zabalené do…
Armaf Delights Island Breeze W EDP 100 ml
od 622 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda pro ženy představuje harmonické spojení ovocných, pižmových a pudrovitých tónů, které vytvářejí jemnou a zároveň osvěžující vůni. Tato vůně je navržena tak, aby vyvolala pocit…
Armaf Club de Nuit Women parfémový set
od 1 427 Kč
Luxusní vůně bude vždy tou pravou volbou, pokud chcete opravdu potěšit. Dámský parfémový set Armaf Club de Nuit Women, Milestone a Intense Woman v krásném balení radost obdarované ještě znásobí. …
Armaf High Street W EDP 100 ml
od 323 Kč
3,23 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Arabské
- 100 ml
Armaf High Street je květinová a dřevitá vůně určená pro ženy. Hlava se otevírá šťavnatými citrusovými tóny v kombinaci se sladkou malinou. Vůně pak přechází do květinových akordů, srdce se…
Armaf Tag-Her EDP 100 ml
od 355 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Armaf Tag-Her, která vám svými květinovými tóny hravě rozzáří každý den. Hlava -…
Armaf Connoisseur Women W EDP 100 ml
od 550 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Armaf Connoisseur Women je orientálně květinová vůně, která v sobě snoubí eleganci a sofistikovanost. Vznikla jako pocta blízkovýchodním tradicím a přináší podmanivou směs…
Armaf The Pride Of Armaf White W EDP 100 ml
od 527 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Armaf The Pride Of Armaf White je určena pro ženy, které hledají výraznou a dlouhotrvající vůni. Tato vůně pochází ze Spojených arabských emirátů, země s bohatou tradicí v…
Armaf Miss Armaf Voce Viva W EDP 100 ml
od 468 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Armaf Miss Armaf Voce Viva je parfémovaná voda pro ženy, která svým jemným květinovým akordem potěší především ty, které hledají vůni plnou elegance a romantiky. Květinová kompozice se vyznačuje…
Armaf Tres Nuit Valentina W EDP, 100 ml
od 335 Kč
3,35 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Arabské
- 100 ml
Tres Nuit Valentina je parfémovaná voda, která je výsledkem kombinace citrusových a květinových tónů. Její vůně je inspirována arabskými a orientálními vůněmi, což jí dodává exotický nádech. …
Armaf Club De Nuit White Imperiale W EDP, 200 ml
od 1 353 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Při hledání vhodné vůně pro sebe hraje klíčovou roli výběr podle složení, intenzity a osobnosti, kterou chcete vyjádřit. Parfémovaná voda Club de Nuit White Impériale od značky Armaf je…
Armaf The Pride Of Armaf For Women EDP 100 ml
od 543 Kč
5,43 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Arabské
- 100 ml
Láká vás pořídit si parfémovanou vodu, jejíž vůně se nebudete moct vy ani vaše okolí nabažit? Armaf The Pride Of Armaf For Women EdP nabízí vůni ideální pro ženy. V této parfémované vodě je…
Armaf Passion W EDP 100 ml
439 Kč
4,39 Kč/ml- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Arabské
- 100 ml
Láká vás pořídit si parfémovanou vodu, díky které obdržíte jeden kompliment za druhým? Armaf Passion nabízí dokonalou vůni pro ženy. V této parfémované vodě je hlavní složkou orientální příměs, …

Armaf Le Parfait Femme Opus EDP 100 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Zažijte okouzlující vůni Armaf Ladies Le Parfait Femme Opus, luxusního Eau de Parfum spreje pro moderní ženu. Vytvořený…
v 14 obchodech

Armaf Odyssey Wild One Gold Edition EDP 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Ambrová vůně
Armaf Odyssey Wild One Gold Edition EDP 100 ml je výrazná a charismatická pánská parfémovaná voda, která osloví muže…
v 22 obchodech

Armaf Odyssey Mandarin Sky Vintage Edition EDP 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ambrová vůně
- 100 ml
- Aromatická vůně
Armaf Odyssey Mandarin Sky Vintage Edition Eau de Parfum 100 ml je elegantní unisex vůně, která propojuje svěží citrusový…
v 18 obchodech

Armaf Club de Nuit Intense Woman EDP 10 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Ambrová vůně
- 10 ml
ARMAF Club De Nuit Intense Woman Eau De Parfum 10 ml představuje bohatou a evokativní vůni, která začíná směsí hlavy, kde…
v 10 obchodech

Parfémovaná voda Armaf Signature Night 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ambrová vůně
Signature Night od Armaf představuje koženou vůni pro muže s výraznou a smyslně laděnou kompozicí. Úvod parfému patří…
v 17 obchodech

Armaf Club de Nuit Intense 30 ml
- Parfémová voda
- 30 ml
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Sladký parfém
- Ambrová vůně
Armaf Club de Nuit Intense ve 30ml lahvi je parfémovaná voda s ovocně-orientálním charakterem a výdrží 6–8 hodin. Jde o…
v 12 obchodech

Armaf Odyssey Aoud Parfémovaná voda pro muže 100 ml
- Parfémová voda
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Odyssey Aoud by Armaf představuje toaletní voda s dřevitě-kořenitým vyzněním, uvedená v roce 2023. Vůně je určena mužům,…
v 22 obchodech

Armaf Tag Her Donna Colorata Woman Eau de Parfum 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Tag Her Donna Colorata by Armaf je parfémovaná voda s orientálně-květinovým charakterem, která byla uvedena na trh v roce…
v 17 obchodech

Armaf Miss Grandeur Dámská Eau de Parfum 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Armaf Miss Armaf Grandeur Eau de Parfum 100 ml je dámská parfémovaná voda. Patří do rodiny květinově ovocných vůní a…
v 18 obchodech
Pokles cenyArmaf Club De Nuit Intense Woman parfémový olej 18 ml
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Sladký parfém
- Ambrová vůně
- Intenzita vůně intenzivní
- 18 ml
Armaf Club De Nuit Intense Woman parfémový olej 18 ml je luxusní koncentrovaný parfémový olej pro ženy, který nabízí…
v 12 obchodech

Parfémovaná voda Armaf Odyssey Aqua Edition 60 ml
- 60 ml
- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Arabské
- Ambrová vůně
Odyssey Aqua Edition by Armaf představuje parfém pro muže z roku 2023, zařazený do rodiny dřevitě-aromatických vůní. Svěží,…
v 19 obchodech

Armaf Cloud 9 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Ambrová vůně
Armaf Cloud 9 v 100 ml lahvi je svěží vodně-dřevitá parfémovaná voda s výdrží kolem 8 hodin. Sillage střední, unisex…
v 16 obchodech

Armaf Scentasy Matcha Magix Unisex EDP 100 ml
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- 100 ml
- Arabské
- Ambrová vůně
Armaf Scentasy Matcha Magix Eau de Parfum 100 ml je moderní unisex vůně z aromaticko-zelené rodiny, která staví na čistém…
v 20 obchodech

Armaf Dubai Nights Umbra 100 ml
- Parfémová voda
- 100 ml
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Arabské
- Ambrová vůně
Armaf Dubai Nights Umbra ve 100ml lahvi je svěží, dřevito-vodní parfémovaná voda z roku 2024. Otevírá se ostře citrusově a…
v 21 obchodech

Armaf Bucephalus XI 100 ml
- Parfémová voda
- 100 ml
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Armaf Bucephalus XI v 100 ml lahvi je kořeněná orientální parfémovaná voda s oudem a růží, výdrž kolem 8 hodin. Bucephalus…
v 20 obchodech

Parfémovaná voda Armaf Perle d'Or 75 ml
- 75 ml
- Parfémová voda
- Ambrová vůně
Armaf Perle d'Or parfém představuje podmanivou orientálně-vanilkovou vůni pro ženy i muže, která byla uvedena na trh v roce…
v 16 obchodech

Armaf Odyssey Pink Pop EDP 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Armaf Odyssey Pink Pop Eau de Parfum 100 ml je hravá dámská parfémovaná voda, která stojí na moderním sladkém ovocném stylu…
v 13 obchodech

Armaf Odyssey Soda Pop U 2026 Unisex Parfémová Voda 100 ml
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
- Orientální vůně
Armaf Odyssey Soda Pop Eau de Parfum 100 ml je živá unisex vůně uvedená v roce 2026, která zachycuje vzrušení z perlivých…
v 13 obchodech

Armaf Le Parfait Azure Parfémovaná voda pro ženy 200 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ambrová vůně
- 200 ml
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Le Parfait Azure Pour Femme od Armaf představuje orientálně květinovou vůni pro ženy s bohatě vystavěnou a smyslnou…
v 15 obchodech

Parfémovaná voda Armaf Club de Nuit Blue Iconic 30 ml
- 30 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Ambrová vůně
Club de Nuit Blue Iconic od Armaf představuje novou vůni pro muže, která byla uvedena na trh v roce 2022. Kompozice se…
v 12 obchodech

Parfém Armaf X Christian Provenzano IV 100 ml
- Parfém
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
- 100 ml
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
- Ambrová vůně
- Luxusní
- Sladký parfém
ARMAF X Christian Provenzano IV Armaf je okouzlující parfémová kompozice v orientálně-květinová vůně ladění pro ženy i muže,…
v 12 obchodech

Armaf Mirage Woman 100 ml
- Parfémová voda
- 100 ml
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
- Sladký parfém
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Armaf Mirage Woman v 100 ml lahvi je kvetoucí ovocná parfémovaná voda s výdrží kolem 8 hodin. Svěží, sladší úvod přechází do…
v 12 obchodech

Armaf Éter Desert Rose parfémovaná voda unisex
- 100 ml
- Parfémová voda
- Kožená
- Ambrová vůně
Desert Rose by Armaf je orientálně-květinový parfém pro ženy i muže, uvedený na trh v roce 2024. Tato smyslná a…
v 17 obchodech

Armaf Ombre d'Or parfémovaná voda unisex
- 75 ml
- Parfémová voda
- Ambrová vůně
Ombre d'Or by Armaf je orientálně-kořeněná parfémová voda pro ženy i muže, která debutovala v roce 2025 jako odvážná a…
v 21 obchodech

Parfém Armaf X Christian Provenzano II 100 ml
- 100 ml
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Ambrová vůně
ARMAF X Christian Provenzano II Armaf parfém představuje podmanivou orientálně-dřevitou vůni pro ženy i muže, která byla…
v 13 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?