Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Alyssa Ashley, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Alyssa Ashley White Musk W EDT, 100 ml
od 341 Kč
3,41 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Alyssa Ashley Musk je vůní nové generace. Alyssa Ashley Musk je výrazná, sexy a zároveň luxusní a něžná. V Alyssa Ashley Musk se misí klid a energie. Sicilský bergamot, pomeranč a jasmín se…
Alyssa Ashley Fizzy W EDT, 100 ml
od 287 Kč
2,87 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Alyssa Ashley Fizzy je ovocně-květinová vůně pro ženy. Vůně Alyssa Ashley Fizzy byla uvedená na trh v roce 2005. Hlava je tvořena bergamotem, frezií, měsíčkem, pomerančovým květem a ylang-ylang. …
Alyssa Ashley White Musk W EDT, 25 ml
od 181 Kč
7,24 Kč/ml- Toaletní voda
- 25 ml
Alyssa Ashley Musk je vůní nové generace. Alyssa Ashley Musk je výrazná, sexy a zároveň luxusní a něžná. V Alyssa Ashley Musk se misí klid a energie. Sicilský bergamot, pomeranč a jasmín se…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
