Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Al Haramain, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Al Haramain Junoon Noir W EDP 75 ml
od 749 Kč
9,99 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Arabské
- 75 ml
Junoon Noir z kolekce Junoon je orientálně-květinová vůně pro ženy. Úvodní svěží tóny patří bergamotu a citrusu kumkvat. V čistě květinovém srdci ucítíte kombinaci jasmínu, konvalinky, fialky a…
Al Haramain Junoon Rose W EDP 75 ml
od 846 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Kožená
Připravte se na kombinaci, které nelze odolat. Když se totiž spojí lahodné amaretto, něžné pudrové tóny a elegantní květinové akordy, vznikne parfémovaná voda pro ženy Junoon Rose, jenž je…
Al Haramain Musk Al Haramain Noir W olejový parfém 12 ml
od 232 Kč
- Olejový parfém
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Arabské
- Pižmová vůně
Parfémovaný olej Al Haramain Musk Noir je ideální volbou pro ženy, které hledají intenzivní a dlouhotrvající vůni s orientálním nádechem. Tento typ parfému je vhodný pro každodenní nošení, neboť…
Al Haramain Dazzle W EDP 100 ml
od 443 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Arabské
Al Haramain Dazzle vytvoří okolo své nositelky půvabnou auru. Tato excelentní vůně je jako stvořená pro ženy s romantickou duší, které pro sebe hledají něco výjimečného. Parfémovaná voda…
Al Haramain Urbanist Femme W EDP 100 ml
od 229 Kč
2,29 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda pro ženy Al Haramain Urbanist Femme je orientálním pohlazením na duši. Ovocné tóny prozrazující letní svěžest a zároveň noční eleganci. Kompozice, s níž se budete cítit v…
Al Haramain Azlan Oud Amber Edition W P 100 ml
od 1 130 Kč
- Parfém
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Al Haramain Azlan Oud Amber Edition, Extrait De Parfum, 100 ml Azlan Oud Amber Edition je sofistikovaný čistý parfém určený výhradně pro ženy, který byl uveden na trh v roce 2024. Díky své…
Al Haramain L´Aventure Femme W EDP 100 ml
od 546 Kč
5,46 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
L´Aventure Femme z kolekce L´Aventure je květinově-ovocná vůně pro ženy. Vůně je vhodná na běžné nošení, ale i na speciální příležitosti. Tato smyslná vůně byla uvedena na trh 2017. Hlava -…
Al Haramain Belle Rouge W EDP 75 ml
od 293 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Kombinace jemnosti a síly, která se v každé ženě ukrývá, má nyní svou podobu ve světě vůní. Parfémovaná voda Al Haramain Belle Rouge poodkryje všechny stránky vaší osobnosti a dokonale doplní…
Al Haramain Opposite Pink W EDP 100 ml
od 445 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Jak svůdná umí být vůně orientu, vám odhalí dámská parfémovaná voda Al Haramain Opposite Pink. Tajuplnost a špetka záhady, kterou vyzařuje, vás okamžitě zaujme a nenechá klidným ani vaše okolí. …

Al Haramain Portfolio Euphoric Roots Parfémovaná voda 75 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Niche
- Aromatická vůně
- Arabské
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 75 ml
Al Haramain Portfolio Euphoric Roots představuje unisex vůni, která zaujme originálním propojením květinové svěžesti a…
v 18 obchodech

Al Haramain Bon Cherie Violette parfémový extrakt pro ženy
- Parfém
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Arabské
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
Al Haramain Bon Cherie Violette je nová dřevitě-kořeněná vůně z roku 2024, určená pro ženy, které touží po parfému s…
v 18 obchodech

Al Haramain Loulou Love 2024 pro ženy parfémová voda květinovo-ovocná
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Pižmová vůně
- 100 ml
- Kořenitá vůně
- Svěží parfém
- Arabské
- Ambrová vůně
LOULOU Love by Al Haramain Perfumes je parfémová voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2024 jako smyslné a hravé…
v 14 obchodech

Al Haramain Khulasat Al Oudh Parfémovaná voda pro muže 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Ambrová vůně
Khulasat Al Oudh od Al Haramain představuje luxusní parfém, který vašim smyslům dopřeje mimořádný zážitek. Tato jedinečná…
v 14 obchodech

Parfémovaná voda Al Haramain Détour Rouge 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
- Svěží parfém
- Ambrová vůně
Détour Rouge by Al Haramain Perfumes je vytříbená a neotřelá citrusová vůně pro ženy i muže, která byla uvedena na trh v…
v 17 obchodech

Al Haramain - Amber Oud White Edition EDP (60 ml)
- 60 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Citrusové vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Vůně: Hlava: Pomeranč, bergamot; Srdce: Jasmín, růže, frézie; Základ: Pačuli, pižmo, vanilka, vetiver. Al Haramain Amber Oud…
v 20 obchodech

Al Haramain Haramain Le Rêve D'Ève White Orchid parfémový extrakt pro ženy
- Květinové vůně
- Parfém
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Al Haramain Le Rêve D’Eve White Orchid je dámský parfém, který ztělesňuje květinovou eleganci, čistotu a jemnou ženskou…
v 15 obchodech

Parfémová voda Al Haramain Portfolio Imperial Oud 75 ml
- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Dřevitá vůně
- Niche
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně intenzivní
- 75 ml
- Arabské
Al Haramain Imperial Oud je orientální vůně z kolekce Portfolio, vytvořená pro muže i ženy. Úvod Imperial Oud vás osloví…
v 20 obchodech

Parfémová voda Al Haramain Haramain Azure French Collection 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
- Ambrová vůně
Amber Oud Aqua Dubai by Al Haramain Perfumes je parfémová kompozice s aromaticko-ovocným charakterem pro ženy i muže,…
v 16 obchodech

Al Haramain L'Aventure Blanche 2017 pro ženy parfémová voda 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Ambrová vůně
- Aromatická vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
- 100 ml
- Niche
- Tester
Utečte kdykoli během dne nebo noci do bohaté přírody venkova s parfémovanou vodou L'Aventure Blanche, revitalizující dámskou…
v 16 obchodech

Al Haramain - Amber Musk EDP (100 ml)
- 100 ml
- Pižmová vůně
- Parfémová voda
- Niche
- Ambrová vůně
Vůně: Hlava: Oud, bílé pižmo, ambra; Srdce: Růže, šafrán; Základ: Santalové dřevo, pelargónie, benzoin. Al Haramain Amber…
v 20 obchodech

Al Haramain L'Aventure Femme EDP 200 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 200 ml
- Orientální vůně
- Niche
- Arabské
- Tester
Dopřejte si okouzlující vůni Al Haramain L'Aventure Femme, jedinečnou kombinaci chypre ovocné vůně vytvořenou exkluzivně pro…
v 17 obchodech

Parfémová voda Al Haramain Portfolio Oriental Forest 75 ml
- 75 ml
- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Ambrová vůně
Portfolio Oriental Forest by Al Haramain Perfumes je parfém s orientálně-kořenitým vyzněním pro ženy i muže, uvedený na trh…
v 15 obchodech

Al Haramain Amber Oud Gold 999.9 Dubai Edition Extrait de Parfum 75 ml
- 75 ml
- Parfém
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
- Ambrová vůně
Amber Oud Gold 999.9 Dubai Edition by Al Haramain Perfumes je květinově-ovocný gurmánský parfém pro ženy i muže, představený…
v 10 obchodech

Parfémovaná voda Al Haramain Amber Oud White Edition 200 ml
- Parfémová voda
- 200 ml
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Citrusové vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Al Haramain Amber Oud White Edition představuje parfém, který vytříbeně propojuje svěží květinové tóny s hřejivým a…
v 12 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?