Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Ajmal, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Ajmal Sacrifice W EDP 50 ml
od 270 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Dámský parfém Ajmal Sacrifice je příjemná květinově-vodní vůně pro moderní, dynamické a sebevědomé ženy, které vědí, co chtějí. Parfém od značky Ajmal představuje přirozenou eleganci, půvab a…
Ajmal Raindrops W EDP, 50 ml
od 162 Kč
3,24 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
- 50 ml
Ajmal Raindrops je kombinací povznášejících ovocných a smyslných květinových tónů pro ultramoderní ženu dneška. Vůně vyzařuje jednoduchou eleganci, která obklopuje nositele v jemné vazbě…
Ajmal Aurum W EDP, 75 ml
od 502 Kč
6,69 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
- 75 ml
Aurum, neboli zlato, se představuje v celozlatém flakonu a nabízí nám exkluzivní, zvláštně opojnou, a přitom jemně se linoucí vůni, která mluví řečí luxusu. Hladivý úvod nám předkládá hedvábně…
Ajmal Evoke Midnight Edition For Her EDP 75 ml
od 514 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Evoke Midnight Edition For Her od značky Ajmal je určena pro ženy, které hledají výraznou a komplexní vůni. Tato parfémovaná voda kombinuje citrusové a květinové tóny, což ji…
Ajmal Love Addict W EDP 100 ml
od 250 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Ajmal Love Addict je svěží a květinově laděná vůně, která osloví ženy hledající romantický a zároveň živý parfém pro každodenní nošení. Její složení spojuje ovocné, květinové a…
Ajmal Ruby Blossom EDP W 50 ml
od 222 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Ruby Blossom od značky Ajmal je ovocná parfémovaná voda navržená speciálně pro ženy. Tato vůně přináší svěží a sladké esence, které se hodí pro každodenní nošení. S ohledem na vaše potřeby při…
Ajmal Shadow For Her EDP 75 ml
od 276 Kč
3,68 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 75 ml
Jak svůdná umí být vůně orientu, vám odhalí dámská parfémovaná voda Ajmal Shadow For Her. Tajuplnost a špetka záhady, kterou vyzařuje, vás okamžitě zaujme a nenechá klidným ani vaše okolí. Tato…
Ajmal Sacred Love W EDP 50 ml
od 164 Kč
3,28 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 50 ml
Posvátná láska ukrytá ve vůni parfumérů firmy Ajmal, vábí svým sladce hebkým pohlazením s něžně se linoucím objetím a smyslností. Nechte své smysly prostoupit květinovou vlnou svůdně znějících…
Ajmal Hatkora Wood W EDP 100 ml
od 1 717 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Orientálně-kořeněná vůně Hatkora Wood je unikátní kompozice, která osloví ty, kdo hledají výraznou a neotřelou vůni. Její základ tvoří vzácný citrus hatkora, který dodává vůni nezaměnitelný…
Ajmal Aristocrat For Her EDP 75 ml
od 732 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Arabské
- Pižmová vůně
Svádění je hra a neodolatelná vůně je ženskou zbraní, se kterou budete mít vždy navrch. Parfémovaná voda Ajmal Aristocrat vás zahalí do smyslné sofistikované vůně kdykoliv, kdy budete chtít…
Ajmal My Wonder W EDP, 85 ml
od 621 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Ajmal My Wonder je navržena tak, aby oslovila moderní ženy, které chtějí ve svém životě kombinovat svěžest, ovocné tóny a teplé akcenty. Tento produkt přináší harmonii, která je…
Ajmal Qasida Dahabia W EDP 60 ml
od 878 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- 60 ml
Ajmal Qasida Dahabia je orientální parfémovaná voda určená ženám, které hledají vůni s výrazným charakterem a hloubkou. Tato vůně nabízí komplexní zážitek, který se proměňuje v různých fázích…
Ajmal Sonnet W EDP 100 ml
739 Kč
7,39 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
- 100 ml
Sonnet od Ajmal je květinová vůně pro jemné ženy. V čele této vůně nalezneme mandle a bergamot, který dodá parfemované vodě jiskru. Pomerančový květ a tuberóza stojí v srdci a ukončující…

Ajmal Aurum Winter 75 ml
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 75 ml
Aurum Winter od značky Ajmal představuje exkluzivní ambrově-květinový parfém, který v sobě harmonicky spojuje eleganci a…
v 18 obchodech

Ajmal Electron 100 ml
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
- Arabské
Electron by Ajmal je energická parfémovaná voda z roku 2023, navržená speciálně pro sebevědomé muže, kteří se nebojí vybočit…
v 12 obchodech

Ajmal Ambre Pimente 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ambrová vůně
Ambre Pimente by Ajmal je exkluzivní parfémová kompozice z roku 2012, která patří do řady Ambre Pimente a vyniká svým unisex…
v 18 obchodech

Ajmal Eau d'Oud parfémovaná voda unisex
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Svěží parfém
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Eau d'Oud by Ajmal je parfém z roku 2024, který oslovuje ženy i muže svou nečekanou kombinací svěžesti a hloubky. Vůně…
v 15 obchodech

Ajmal Gray EDP 100 ml
- Parfémová voda
- 100 ml
- Kožená
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Arabské
- Ambrová vůně
Ajmal Gray ve 100 ml lahvi je parfémovaná voda s dřevito-kořeněným charakterem, zemitou bází a výdrží 8 až 10 hodin. Sedí na…
v 15 obchodech

Ajmal Chapter 4 50 ml
- 50 ml
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ambrová vůně
Ajmal Chapter 4 v 50 ml lahvi je parfémovaná voda s ambrovo-oudovým charakterem a výdrží 6 až 8 hodin. Unisex vůně pro…
v 14 obchodech
Pokles cenyAjmal Amber Santal 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ambrová vůně
Amber Santal od značky Ajmal je luxusní parfémový klenot z kolekce Amber Santal, který byl představen v roce 2019. Jde o…
v 17 obchodech

Ajmal Amber Leather 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ambrová vůně
Amber Leather od značky Ajmal je parfémová kompozice z roku 2024, vytvořená pro ženy i muže, kteří vyhledávají jedinečné…
v 15 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?