Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
DKNY Be Delicious Ice Pop Citrus Splash W EDP 50 ml
od 538 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
**DKNY Ice Pop Citrus Splash EDP 50 ml** DKNY Ice Pop Citrus Splash je parfémovaná voda, která slibuje jedinečný zážitek inspirovaný osvěžujícími ovocnými nanuky. Tato vůně je součástí nové…
Narciso Rodriguez Narciso Ambrée W EDP, 90 ml
od 1 341 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Vnitřní záře a sebevědomí je i vaší přirozenou součástí. Dámská parfémovaná voda Narciso Rodriguez Narciso Ambrée se postará o to, že vystoupí na povrch v celé své kráse a smyslnosti. Její vůně…
Elizabeth Arden Green Tea Lavender W EDT, 100 ml
od 205 Kč
2,05 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Green Tea Lavender od značky Elizabeth Arden je dámská, květinově-svěží vůně, která se otevírá citrusovými tóny citronu, mandarinky, heřmánku a máty. V srdci nalezneme levanduli, čaj a magnólii, …
Versace Yellow Diamond W EDT, 200 ml
od 1 581 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Versace Yellow Diamond je čistá, jasná a květinově-ovocná vůně pro elegantní ženy. Parfémová voda představuje ryzí a drahocenný klenot v podobě svěží vůně plné vitality. Úchvatně smyslná…
Chloé Le Parfum W P, 30 ml
od 876 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Ambrová vůně
Chloé Le Parfum je parfém, který kombinuje moderní prvky s nadčasovými akcenty. Vytvořený renomovaným parfumérem Romainem Almairacem, tento parfém nabízí harmonii pečlivě vybraných vůní. Flakon, …
Calvin Klein Eternity W EDP, 50 ml
od 664 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Sladký parfém
- Americké
Nadčasové a luxusní složení květin, citrusů a měkkého dřeva je příslibem nekonečné lásky, stejně jako parfémovaná voda Calvin Klein Eternity. Eternity je oslňující květinová vůně, která vás…
Chloé Nomade Nuit D´Egypte W EDP, 30 ml
od 839 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Představte si teplý, narůžovělý písek, který protéká vašimi prsty jako hedvábí, zatímco slunce zapadá za mohutnými dunami a nebe se zbarvuje do nádhernou modří. Toto jsou barvy Egypta, které…
Giorgio Armani Sì Passione W EDP, 15 ml
od 475 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Giorgio Armani Sì Passione je květinově-ovocná vůně. Intenzivní a nekompromisní pro soběstačnou ženu, která se odváží říct ano. Výrazná parfémovaná voda Sì Passione přidává nový rozměr osobnosti…
Chanel Coco W EDP, 35 ml
od 2 090 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Vůně Coco značky Chanel vznikla v březnu 1984 a je určená pro noční nošení. Tato ženská vůně je vyváženou směsí koření a jantaru. Je to vůně plná smyslů inspirovaná východem. Tvar flakónu byl v…
Zimaya Fatima Velvet Love W P 100 ml
od 404 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Fatima Velvet Love od značky Zimaya je parfémový extrakt, který přináší elegantní květinovou vůni pro ženy. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají vůni s výraznými květinovými a sladkými tóny. …
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, plnitelný flakon 30 ml
od 685 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Light Blue je dalším ze série značky Dolce & Gabbana. Jedná se o velice oblíbenou letní vůni. Jednou z hlavních složek parfému Light Blue je sicilský citron. Již při prvním přivonění se…
Gucci Guilty Pour Femme Intense EDP, 90 ml
od 1 781 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
- 90 ml
Zapomeňte na lásku, jak ji definuje svět. Prožijte ji podle vlastních pravidel. Parfémovaná voda pro ženy Gucci Guilty Pour Femme Intense je odrazem moderního vyznání lásky a vyzývá k osvobození…
Jean Paul Gaultier Divine Elixir W P, plnitelný flakon 100 ml
od 2 528 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Opakovaně plnitelný
Jean Paul Gaultier přináší svěží pohled na ženskost a eleganci s novou vůní Divine Elixir. Tento parfém se pyšní plnitelným flakonem o objemu 100 ml a vyznačuje se svou schopností upoutat…
Jeanne Arthes Cassandra Rose Intense W EDP, 100 ml
od 133 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Každá žena si zaslouží pugét nádherných květin. Parfémovaná voda Jeanne Arthes Cassandra Rose Intense je jako kytice uvázaná z těch nejkrásnějších květinových tónů, které dohromady tvoří spojení…
Narciso Rodriguez For Her W EDP 100 ml
od 1 250 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Mladý a velmi moderní americký návrhář kubánského původu Narciso Rodriguez uvedl na trh své první vůně, které se okamžitě staly hitem nejenom v USA. Dámský parfém Narciso Rodriguez For Her je…
Burberry Goddess Intense W EDP, 50 ml
od 1 321 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
- Sladký parfém
Burberry Goddess Intense je dámská parfémovaná voda, která přináší intenzivní a aromatickou vůni s výraznými vanilkovými tóny. Tato parfémovaná voda je ideální volbou pro ženy, které hledají…
Lattafa Hayaati Florence W EDP 100 ml
od 303 Kč
3,03 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Sladký parfém
- Arabské
- 100 ml
Hayaati Florence od značky Lattafa je citrusově-sladká parfémovaná voda. Podmanivý a sofistikovaný vonný elixír v úvodu okouzlí přívětivou, exotickou stopou liči a grapefruitu, který doprovází…
DKNY Be Delicious W EDP, 50 ml
od 615 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Be Delicious je svěží dámská parfémovaná voda. Ze začátku výrazně jablečná se zeleným tónem melounu nebo okurky. Ovoce rychle ustupuje a vystřídá ho jemná květinová směsice, která voní jako…
Giorgio Armani Sì Passione W EDP, 30 ml
od 1 063 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Giorgio Armani Sì Passione je květinově-ovocná vůně. Intenzivní a nekompromisní pro soběstačnou ženu, která se odváží říct ano. Výrazná parfémovaná voda Sì Passione přidává nový rozměr osobnosti…
Tom Ford Black Orchid W EDP , 100 ml
od 1 900 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Temně černá barva flakonu přímo volá po otevření a odhalení podstaty tajemství vůně v něm ukryté. Luxusní dámská parfémovaná voda Tom Ford Black Orchid je jedinečným a magickým spojením…
Cacharel Anais Anais W EDT, 30 ml
od 377 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Hlava bílá lilie, růže Srdce pomerančový květ Základ kosatec, jasmín Anais Anais symbolizuje věčnou mladost a romantismus. Vůně je pojmenovaná podle perské bohyně lásky Anaitis. Delikátní a…
Gabriela Sabatini Miss Gabriela EDT, 20 ml
od 209 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 20 ml
Gabriela Sabatini přichází s úžasnou vůní Gabriela Sabatini Miss Gabriela. Tato mladistvá, ženská vůně je stvořená pro zvýraznění přirozeného charizma ženy. „Živá, radostná a temperamentní vůně, …
Lattafa Atheeri W EDP 100 ml
od 726 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Lattafa Atheeri je parfémovaná voda, která byla uvedena na trh v roce 2025. Nabízí kombinaci květinových, sladkých a vanilkových tónů. Je charakteristická svou komplexní a bohatou kompozicí. V…
Lacoste Original Pour Femme EDP, 100 ml
od 999 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Parfémy inspirované moderní ženskostí se objevují v mnoha podobách, ale Lacoste Original Pour Femme W EDP přináší svěží interpretaci, která propojuje lehkost, energii a přirozený šarm. Tato…
Juliette Has A Gun Not A Perfume W EDP, 50 ml
od 924 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Niche
- 50 ml
Juliette Has A Gun Not A Perfume. Juliette Has A Gun Not A Perfume EDP 50ml W u Vás do 24 hodin. Parfémy Juliette Has A Gun Not A Perfume EDP 50ml W skladem. Parfém Juliette Has A Gun Not…
Guess 1981 tělový sprej 250 ml
od 176 Kč
0,70 Kč/ml- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- 250 ml
Guess 1981 se představuje jako moderní vůně pro sebevědomé ženy. Ovocno-květinové složení s vůní drsného dřeva a pižma vás přenese do přírody severní Kalifornie. Ucítíte jemné akordy fialek, …
Narciso Rodriguez For Her Musc Noir Rose EDP, 50 ml
od 1 040 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Jak svůdná umí být vůně orientu, vám odhalí dámská parfémovaná voda Narciso Rodriguez For Her Musc Noir Rose. Tajuplnost a špetka záhady, kterou vyzařuje, vás okamžitě zaujme a nenechá klidným…
Hermes Barénia W EDP, plnitelný flakon 60 ml
od 1 480 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Hermes Barénia je parfémová voda, která přináší elegantní a smyslnou vůni, jež se hodí pro ženy hledající něco výjimečného. Tato vůně je výsledkem práce parfumérky Christine Nagel, která…
Versace Crystal Noir W EDT, 30 ml
od 759 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Italské
Crystal Noir představuje ryzí magickou vůni, éterickou i smyslnou zároveň. Delikátně drahocenný, orientálně ženský charakter podtrhuje její do detailu propracovanou kompozici, která není…
Versace Bright Crystal W P, 50 ml
od 1 799 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Tato vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2024. Smyslná a ženská vůně symbolizuje ženu Versace, která si je jistá sama sebou a svým šarmem. Vůně odhaluje šťavnaté a jemné tóny, které potěší…
Christian Dior Joy by Dior W EDP, 90 ml
od 2 500 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Je koncipována jako vůně plná energie, živosti, jemnosti, štěstí a dobré nálady. Vůně která v sobě nese živý úsměv z květin a citrusových plodů, hladké pohlazení lesů a klid pižma. Vůně s tisící…
Cerruti 1881 pour Femme EDT, 30 ml
od 380 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Nechte se pohladit pocitem doteku jemného hedvábí na vaší kůži. Dámská toaletní voda Cerruti 1881 Pour Femme dokonale podtrhne váš vytříbený vkus a nezaměnitelnou eleganci. Klíčové…
Calvin Klein Eternity Amber Essence W P, 30 ml
od 730 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Calvin Klein Eternity Amber Essence je parfém určený pro ženy, které hledají vyváženou kombinaci svěžích a teplých tónů. Otevírá se svěžími květinovými tóny angeliky a ylang ylang. Tyto vrchní…
Jimmy Choo I Want Choo Forever W EDP, 40 ml
od 270 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
I Want Choo Forever je smyslná a gurmánská kompozice s chyprovým a jantarovým nádechem, která je plná energie. Přitažlivou hlavu tvoří intenzivní růže v kombinaci s kořeněnými akordy růžových…
Yves Saint Laurent Mon Paris W EDP, 50 ml
od 1 580 Kč
32 Kč/ml- Parfémová voda
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 50 ml
Oslňující dámská vůně Yves Saint Laurent Mon Paris v sobě ukrývá kouzlo šťavnatého ovoce a křehkých květin. Flakon dámské parfémované vody Yves Saint Laurent Mon Paris má okouzlující design. …
Burberry Her Elixir EDP, 50 ml
od 1 422 Kč
28 Kč/ml- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Odvážný a smyslný parfém Her Elixir se nese ve stejném dobrodružném duchu jako parfémovaná voda Burberry Her. Parfém byl vytvořen pro ženy, které se odvažují objevovat neznámé, a je určen pro…
Cacharel Anais Anais W EDT, 50 ml
od 505 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Cacharel Anais Anais je dámská vůně, která se stala symbolem věčné mladosti a romantismu. Vůně byla pojmenována podle perzské bohyně lásky Anaitis. Delikátní a něžná, záhadná a romantická. Anais…
Cacharel Amor Amor W EDT, 50 ml
od 467 Kč
9,34 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 50 ml
Lásku na první přivonění vám umožní prožít toaletní voda pro ženy Cacharel Amor Amor. Tato vůně je oslavou toho nejvřelejšího citu. Odráží v sobě představu svých tvůrců o pravé lásce a jako…
Women´secret Eau My Secret W EDT 100 ml
od 89 Kč
0,89 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Toaletní voda pro podnikavé dívky a ženy, které neustále hýří nápady a baví je flirtování. Podporuje prestiž, ženskost a modernost. Je vhodná k dennímu nošení. Hlava – citron, hruška, italská…
Dolce & Gabbana The One W EDP, 30 ml
od 815 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nová, orientálně květinová kompozice Dolce & Gabbana The One je stejně unikátní a svá jako žena, pro niž je určena. Okouzlující úvod vůně Dolce & Gabbana The One pojatý coby svěží ovocný akord…
Hugo Boss Alive W P, 50 ml
od 1 197 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Podmanivý parfém Hugo Boss Alive oslavuje pozitivní energii a sílu ženy. Dámská vůně Alive vás povzbuzuje k tomu, abyste vždy žila naplno. Hřejivé, svěží květinové tóny vyzařují pozitivní…
Lalique le Parfum W EDP, 100 ml
od 553 Kč
5,53 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Chcete objevit rozkošnicky smyslný orient? Najdete jej v nové dámské vůni Lalique Le Parfum EDP obdařené maximální svůdností. V pozoruhodné flakonu je skryt opojný koktejl záhadných a…
Dsquared2 Wood Pour Femme EDT, 30 ml
od 388 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Dsquared2 Wood Pour Femme je určena ženám, které se nebojí vydat nebezpečnější cestou. Jsou sebevědomé, smyslné a neváhají se rozhodovat impulzivně. Jejich nespoutanou…
La Rive Charisme W EDP, 90 ml
od 192 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
La Rive Charisme W EDP 90 ml je parfémovaná voda z květinově-jantarové vonné rodiny, ideální pro ženu, která hledá vůni s hřejivým základem a elegantním stylem. Svými složkami a strukturou vůně…
Hugo Boss Boss The Scent Magnetic For Her EDP, 30 ml
od 790 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Hledáte parfém, s nímž ve společnosti zaručeně zabodujete? Až magnetické přitažlivosti dosahuje parfémovaná voda Boss The Scent Magnetic z roku 2022. Navazuje na legendární dámskou vůni Boss The…
Sabrina Carpenter Sweet Tooth Caramel Dream W EDP, 30 ml
od 406 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Sabrina Carpenter Sweet Tooth Caramel Dream W EDP je parfémovaná voda určená pro ženy, které vyhledávají sladké a orientálně-vanilkové vůně. Tato vůně, navržená v roce 2023 parfémářem Gilem…
Lancôme Idôle Now W EDP, 100 ml
od 1 852 Kč
19 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Lancôme Idôle Now je parfémovaná voda pro ženy. Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Lancôme Idôle Now, která…
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Le Parfum W EDP, plnitelný flakon 30 ml
od 1 257 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Sladký parfém
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Le Parfum je intenzivní parfémová voda, která je určena pro ženy, které hledají výraznou a charismatickou vůni. Květinová vůně s jantarovými tóny vzdává…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
