Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Jean Paul Gaultier La Belle Flower Edition W EDP 100 ml
od 1 922 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Jean Paul Gaultier La Belle Flower Edition Parfémovaná voda pro ženy 100 ml Jean Paul Gaultier La Belle Flower Edition je dámská parfémovaná voda, která se vyznačuje květinovou a ovocnou vůní. …
Karl Lagerfeld Jeans Urban Pink W EDP, 100 ml
od 417 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Karl Lagerfeld Jeans Urban Pink je dámská parfémová voda, navržená jako oslava moderní ženskosti, individuality a městské elegance. Tato vůně je součástí kolekce Jeans, která přináší energický, …
Versace Bright Crystal Absolu W EDP, 30 ml
od 899 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda pro ženy Versace Bright Crystal Absolu je silně aromatická vůně se složkami lahodných květin a chutného ovoce. Intenzivní vůně s dlouhou životností, která je opředena vyjádřením…
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum W EDP, 80 ml
od 1 891 Kč
24 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 80 ml
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum je skandální vůně podtrhující ženskou smyslnost. Ve vonné kompozici ucítíte vanilku, karamel, bílé květiny, bonbony a v dráždivém kontrastu i sůl. Vůně je…
Lattafa Angham Second Song W EDP 100 ml
od 516 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Lattafa Angham Second Song je unisex vůně, která spojuje sladké orientální a gurmánské tóny do elegantní a přitažlivé kompozice. Je vhodná pro ty, kdo hledají vůni s výrazným…
Lattafa Washwashah W EDP, 100 ml + deodorant ve spreji 75 ml
od 238 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Washwashah od značky Lattafa je jantarově květinová vůně pro ženy. Pikantní tóny růžového pepře se prolínají s malinou a hořkým pomerančem, aby v srdci vůně rozkvetlo magické spojení tuberózy, …
Yodeyma Vália W EDP, 50 ml
od 433 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tato rafinovaná vůně staví svou osobnost na jemných kontrastech a nezaměnitelné jemnosti. Okouzlí vás prostřednictvím tónů evokujících hebkost. Nejprve se setká bergamot s mandarinkou a jemnou…
Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense W EDP, 25 ml
od 649 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Light Blue Eau Intense je vůně od Dolce & Gabbana. Intensita vůně se v této podobě více zaměřuje na květinové tóny než ty citrusové, a tak perfektně padne těm, kteří milují vůni měsíčku a…
Thierry Mugler Alien W EDP, 30 ml plnitelný flakon
od 1 028 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Thierry Mugler Alien přináší jedinečný zážitek díky své sluneční, květinové, dřevité a ambrové vůni. Je určena pro ženy, které hledají parfémovou vodu, jež je odlišná a přitom blízká. Vůně je…
Versace Yellow Diamond W EDT, 50 ml
od 861 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Versace Yellow Diamond je čistá, jasná a květinově-ovocná vůně pro elegantní ženy. Parfémová voda představuje ryzí a drahocenný klenot v podobě svěží vůně plné vitality. Úchvatně smyslná…
Paco Rabanne Lady Million W EDP, 30 ml
od 922 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Hra s ohněm povolena! Nechte se zlákat tímto odvážným zvoláním, kterým k vám promlouvá parfémovaná voda pro ženy Paco Rabanne Lady Million. Tato svůdná, smyslná a vysoce návyková vůně ponouká…
Yves Saint Laurent Opium 2009 W EDT, 90 ml
od 1 825 Kč
20 Kč/ml- Toaletní voda
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
- 90 ml
Opium symbolizuje fascinaci Orientem a jeho jedinečný smysl porozumět skrytým ženským emocím a tajným vášním. Yves Saint Laurent Opium 2009 je složen z jasmínu, bergamotu, mandarinky a myrhy. …
MEXX Woman EDP, 20 ml
od 141 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Woman New Look od společnosti Mexx potěší každou moderní ženu, která chce oplývat optimismem a šarmem. Podpořte svůj styl díky této vůni s nádechem citrusů, květin a…
JOOP! Le Bain W EDP, 75 ml
od 383 Kč
5,11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 75 ml
Hledáte svěžest, která vás bude doprovázet po celý dlouhý den? Tento parfém přináší květinově-orientální vůni pro ženy, které touží po čistotě, lehkosti a eleganci. Květinově-ovocná kompozice…
Michael Kors Sexy Amber W EDP, 50 ml
od 562 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
- 50 ml
Parfémovaná voda Michael Kors Sexy Amber je určena pro ženy, které chtějí podtrhnout svou ženskou krásu a smyslnost. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2013 a za jejím vznikem stojí…
Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds W EDP 50 ml
od 756 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Italské
Diamanty ženám neobyčejně sluší, stejně jako dámská parfémovaná voda Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds, která našla svou inspiraci ve třpytivých drahých kamenech. To ostatně dosvědčuje i…
Yves Saint Laurent Libre W EDP, 150 ml
od 3 169 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
- Ovocná vůně
Libre znamená ve francouzštině svoboda, a ta má konečně svou vlastní tvář. Vyznačuje tím největší a nejvýznamnější poctu této značce. Svoboda volby, žít naplno a bez kompromisů jako prvek…
Burberry Goddess Amber Vanilla W EDP, plnitelný flakon 50 ml
od 2 092 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Levandulové vůně
- Sladký parfém
Parfémová voda Burberry Goddess Amber Vanilla Eau de Parfum Intense představuje teplou a mnohovrstevnatou vůni, která se hodí pro každodenní nošení i pro zvláštní příležitosti. Vrchní tóny…
Hugo Boss Boss The Scent Elixir Intense W P, 50 ml
od 1 431 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámský parfém Hugo Boss Boss The Scent Elixir Intense je určen pro ženy, které hledají výraznou a smyslnou vůni pro speciální příležitosti. Parfém je vysoce koncentrovaný a nabízí intenzivní…
Calvin Klein Euphoria Magnetic Elixir W P, 100 ml
od 1 441 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Parfém Calvin Klein Euphoria Magnetic Elixir je určen pro ženy, které chtějí vyjádřit svou osobnost prostřednictvím výrazné a romantické vůně. Kombinace ambrových, květinových a pižmových tónů…
Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames W EDP, 90 ml
od 1 943 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2024. Tato vůně je určena pro dámy, které hledají květinovou vůni s výraznými a…
Gucci Guilty Pour Femme W EDP, 90 ml
od 1 506 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nová kapitola signature vůní Gucci Guilty nabízí představu muže a ženy, kteří zažívají skutečné osvobození. Moderní deklarace výrazu sebe sama a nebojácnosti, jasně září v novém a působivé…
AVON Attraction for Her EDP, 100 ml
od 489 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Americké
Parfémovaná voda pro ženy Avon Attraction for Her ve vás probudí smyslnou bohyni a nedá nikomu šanci pochybovat o vaší jedinečnosti, které nelze odolat. Ukažte světu své pravé já. Připravte…
Givenchy L'Interdit Absolu W EDP, 50 ml
od 1 610 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Givenchy L'Interdit Absolu je parfémová voda, která přináší intenzivní a výraznou vůni. Je určena pro ženy, které chtějí vyjádřit svou jedinečnost a nebojí se posouvat své vlastní hranice. Díky…
Sabrina Carpenter EDP Cherry Baby , 30 ml
od 455 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
**Sabrina Carpenter EdP Cherry Baby** Parfémovaná voda Sabrina Carpenter Cherry Baby o objemu 30 ml je ideální volbou pro ženy, které hledají výraznou a zároveň rafinovanou vůni. Cherry Baby…
Givenchy L'Interdit Rouge W EDP, 50 ml
od 1 413 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
V prvních okamžicích vaše smysly ovládne krvavý pomeranč a zázvor. Po chvíli se již naplno projeví květinový charakter vůně díky opojným tónům bílých květů jasmínu, tuberózy i pomerančového…
Versace Woman EDP, 100 ml
od 610 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Versace Woman je elegantní, vkusná vůně navržená jako doplněk pro krásnou ženu. Je to bohatý a svůdný parfém, který podtrhuje ženskost, dokonalé spojení módy a vůně. Parfém Versace Woman…
Valentino Donna Born in Roma Intense W EDP, 50 ml
od 1 788 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Born in Roma Intense je mimořádná pocta Římu a jeho západům slunce. Je to vůně, která odhalí vaši krásnou osobnost a oslaví noc ve věčném městě. Tato magnetická, podmanivá…
Givenchy L'Interdit Rouge W EDP, 35 ml
od 1 038 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
V prvních okamžicích vaše smysly ovládne krvavý pomeranč a zázvor. Po chvíli se již naplno projeví květinový charakter vůně díky opojným tónům bílých květů jasmínu, tuberózy i pomerančového…
Ariana Grande Cloud Pink W EDP, 100 ml
od 937 Kč
9,37 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Ariana Grande Cloud Pink je výjimečná svou kombinací ovocných a dřevitých tónů. Jedná se o parfémovanou vodu, která je vhodná pro každodenní nošení. Je dostatečně intenzivní, aby vydržela po…
Karl Lagerfeld Ikonik W EDP, 60 ml
od 514 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Karl Lagerfeld Ikonik je parfémová voda, která nabízí harmonickou kombinaci dřevitých a květinových tónů. Otevírá se svěžími tóny maliny a růže. Tyto akordy vytvářejí první dojem, který je lehký…
Revlon Charlie Red W EDT, 100 ml
od 104 Kč
1,04 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Toaletní voda s rozprašovačem Charlie Red od značky Revlon je orientálně-květinová vůně pro dívky a ženy, které milují výraznější vůně.Na trh byla uvedena v roce 1993.
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum W EDP, 50 ml
od 1 547 Kč
31 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum je skandální vůně podtrhující ženskou smyslnost. Ve vonné kompozici ucítíte vanilku, karamel, bílé květiny, bonbony a v dráždivém kontrastu i sůl. Vůně je…
Dolce & Gabbana The One W EDP, 75 ml
od 1 229 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Dolce & Gabbana The One je orientálně svěží vůně pro každou ženu, která touží po změně. Na trh byla uvedena v roce 2006. Nechte své smysly hýčkat unikátními ovocnými esencemi z celého světa. …
Trussardi My Name W EDP, 100 ml
od 934 Kč
9,34 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Svůdná a čirá radost. Excelentní, a přitom mimořádně diskrétní - právě taková je dámská vůně Trussardi My Name. Už sám název vyjadřuje identitu každé ženy i jejího vztahu k okolnímu světu. …
Sabrina Carpenter Sweet Tooth Caramel Dream W EDP, 75 ml
od 588 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
**Sabrina Carpenter Sweet Tooth Caramel Dream W EDP 75 ml** Sabrina Carpenter Sweet Tooth Caramel Dream je dámská parfémovaná voda, která dokáže svou vůní vytvořit nezapomenutelný…
Montblanc Signature W EDP, 30 ml
od 520 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Italské
- Pižmová vůně
Květinová, orientální a pižmová parfémová voda píše příběh výrazně ženského a záhadného kontrastu mezi bohatostí orientální vůně vanilky a bílou čistotou pižma. Jiskřivé tóny klementinek, …
La Rive Saffira W EDP, 90 ml
od 149 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
**Popis produktu: La Rive Saffira W EDP 90 ml** Název: La Rive Saffira W EDP 90 ml Výrobce: La Rive Parfémovaná voda pro ženy La Rive Saffira vám přináší harmonii orientálních a…
Chanson d'Eau Original Vanilla W EDT 100 ml
od 188 Kč
1,88 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- 100 ml
Chanson d'Eau Original Vanilla je toaletní voda, která se vyznačuje svou aromatickou a citrusovou vůní. Tato kombinace přináší svěží a zároveň teplý zážitek, který je vhodný pro každodenní…
Lacoste Original Pour Femme EDP, 40 ml
od 436 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Lacoste Original Pour Femme je kompozice, která spojuje svěžest a eleganci v jedinečném olfaktorickém zážitku. Vůně je určena pro ženy, které hledají lehkou, ale zároveň…
Elizabeth Arden 5th Avenue NYC W EDP, 125 ml
od 304 Kč
2,43 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 125 ml
Elizabeth Arden představuje svůdnou novinku pro rok 2015 s názvem 5th Avenue NYC Premiere. Lákavé složení se otevírá směsí pomeranče a konvalinek, které jsou doplněny o tóny pikantního pepře. V…
Chloé Roses De Chloe W EDT, 50 ml
od 970 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Francouzské
Chloé Roses de Chloé - toaletní voda 50 ml + tělové mléko 75 ml . Toaletní voda Roses De Chloé je květinová vůně od značky Chloé pro ženy a dívky, které milují právě tento typ vůní. V úvodu se…
Lancôme La Vie Est Belle Rose Extraordinaire W EDP, 50 ml
od 1 200 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda La Vie Est Belle Rose Extraordinaire v sobě spojuje jedinečné umění sklářských mistrů značky Lancôme a její dlouholeté znalosti v oblasti květinových vůní. Spolu s flakonem…
Chanel Chance W EDP, 50 ml
od 2 624 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
Dámský parfém Chanel Chance je velmi ženská, elegantní a sofistikovaná vůně. Chanel Chance je mladá vůně proty, kteří se odvažují snít. Chanel je elegantní a jedinečný, můžete jej nosit při…
Gucci Bamboo W EDP, 75 ml
od 1 090 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Gucci Bamboo je dokonalým doplňkem silné ženy, která má vytříbený vkus a je inspirací pro všechny lidi ve svém okolí. Návrháři značky Gucci milují bambus, a proto jej často…
Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames W EDP, 50 ml
od 1 647 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2024. Tato vůně je určena pro dámy, které hledají květinovou vůni s výraznými a…
Giorgio Armani Sì Passione Red Bloom W EDP, 50 ml
od 1 755 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Sì Passione Red Bloom představuje živou a intenzivní vůni, která spojuje květinové, ambrové a ovocné tóny. Vytváří tak harmonickou kompozici, která oslavuje odvážnou ženskost a…
Britney Spears Midnight Fantasy W EDP, 100 ml
od 334 Kč
3,34 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Britney Spears Midnight Fantasy je podmanivá vůně od Britney Spears. Je to šťavňatá, květinově ovocná kompozice se smyslným, vanilkovým nádechem, která si získá skutečně každou dívku či ženu. …
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
