Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Narciso Rodriguez Pure Musc For Her EDP, 30 ml
od 922 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Dámská parfémovaná voda Narciso Rodriguez Pure Musc For Her je velice čistá, hluboká a zároveň provokativní vůně, která zcela uchvátí vaše smysly. Můžete ji nosit samostatně nebo vrstvit s…
Michael Kors Sexy Amber W EDP, 100 ml
od 599 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Americké
Parfémovaná voda Michael Kors Sexy Amber je určena pro ženy, které chtějí podtrhnout svou ženskou krásu a smyslnost. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2013 a za jejím vznikem stojí…
La Rive Elegant Woman EDP, 100 ml
od 159 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
La Rive Elegant Woman je parfémovaná voda o objemu 100 ml, která patří do skupiny ambrových květinových vůní. Tato vůně je výrazná a extrémně dlouhotrvající, a tak je ideální pro sebevědomé ženy…
Tesori d'Oriente Ayurveda W EDP, 100 ml
od 92 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Svěží parfém
Ayurveda od značky Tesori d`Oriente je orientální vůně pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2017. Ovocnou hlavu tvoří pomeranč, citron a bergamot. Srdce se skládá z pepře a dalšího koření, …
Givenchy Hot Couture W EDP, 100 ml
od 1 459 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Givenchy Hot Couture je luxusní vůně určená pro ženy, které touží být pravými dámami. Oblečte se do prvotřídního stylu Hot Couture. Žádný muž vám neodolá. Každá žena bude chtít být jako vy. …
Asombroso By Osmany Laffita The Mania W EDP 100 ml
od 1 539 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Asombroso By Osmany Laffita The Mania for Woman je parfémovaná voda, jež vznikla jako oslava 60. narozenin designéra Osmanyho Lafitty. Tato vůně přináší orientálně-kořeněnou kombinaci s…
Christina Aguilera Christina Aguilera W EDP, 50 ml
od 349 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Americké
Christina Aguilera Christina Aguilera je ovocná vůně pro ženy s akordy vanilky. Parfém provokuje svoji sexy sebejistotou. Je velice ženský a svůdný. Tyto dva komponenty mají pro Christinu…
Lattafa Mayar Natural Intense W EDP, 100 ml
od 362 Kč
3,62 Kč/ml- Parfémová voda
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Arabské
- 100 ml
Objevte svěží, ovocnou interpretaci oblíbené vůně Mayar od značky Lattafa. Dámská parfémovaná voda Mayar Natural Intense kombinuje čistotu a intenzitu lahodných darů přírody. Opojná směs…
Yves Saint Laurent Mon Paris W EDP, 30 ml
od 535 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Oslňující dámská vůně Yves Saint Laurent Mon Paris v sobě ukrývá kouzlo šťavnatého ovoce a křehkých květin. Flakon dámské parfémované vody Yves Saint Laurent Mon Paris má okouzlující design. …
Christian Dior Hypnotic Poison W EDP , 100 ml
od 1 990 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Vůně Hypnotic Poison od značky Dior je teplá, smyslná a sofistikovaná. Úvod vůně se otevírá tóny švestky, meruňky, kokosového ořechu a nového koření, srdce v sobě ukrývá květiny. Základ obsahuje…
Paco Rabanne Olympea W EDP , 80 ml
od 1 370 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
S vůní Olympēa píše Paco Rabanne novou kapitolu. Nesmírně ženskou. Paco Rabanne zůstává věrný svým hodnotám a provokuje ducha dnešní doby. Paco Rabanne představuje jedinečnost a smyslnost, které…
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine W EDP, 100 ml + EDP 10 ml
od 1 913 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfémová voda Gaultier Divine představuje ambra-květinovou vůni, která oslavuje ženskost a eleganci. Její složení spojuje svěží citrusové tóny, květinovou jemnost a hřejivou smyslnost, čímž…
Thierry Mugler Angel Stellar W EDP, plnitelný flakon 100 ml
od 1 569 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
- Opakovaně plnitelný
Thierry Mugler Angel Stellar W EDP je parfémovaná voda inspirovaná vesmírem, který je plný tajemství a nekonečné krásy. Tato vůně navazuje na legendární vůni Angel, ale přetváří ji do podoby…
Giorgio Armani Sì W EDP, 15 ml
od 549 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Parfém Giorgio Armani Sì je květinová vůně pro romantické ženy. Spolu s vanilkou, s květinovými vůněmi a dřevitým základem probouzí moderní ženskost v každé z nás. Elegantní romantická vůně…
Asombroso by Osmany Laffita for Women EDP, 50 ml
od 1 119 Kč
22 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 50 ml
Kubánské rytmy, horké slunce a šum moře. To vše v sobě skrývá parfémovaná voda Asombroso Eau de Parfum od charismatického módního návrháře Osmanyho Laffity. Dostane vás svou květinovou, dřevitou…
Chanel Coco Mademoiselle Intense W EDP, 200 ml
od 5 990 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda pro elegantní a sebevědomou ženu s orientálně-dřevitou vůní. Jemně hřejivá a zároveň výrazně smyslná vonná kompozice utváří silně návykovou vůni, které nelze odolat. Klíčové…
Yves Saint Laurent Black Opium Pink Glaze W EDP, 30 ml
od 1 487 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská parfémovaná voda Yves Saint Laurent Black Opium Pink Glaze přináší svěží a lákavou interpretaci klasické vůně Black Opium. Tento parfém spojuje intenzivní kávové a květinové tóny s…
DKNY Be Delicious W EDP, 30 ml
od 490 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Be Delicious je svěží dámská parfémovaná voda. Ze začátku výrazně jablečná se zeleným tónem melounu nebo okurky. Ovoce rychle ustupuje a vystřídá ho jemná květinová směsice, která voní jako…
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, 25 ml
od 500 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Light Blue je dalším ze série značky Dolce & Gabbana. Jedná se o velice oblíbenou letní vůni. Jednou z hlavních složek parfému Light Blue je sicilský citron. Již při prvním přivonění se…
Chanel Chance Eau Fraiche W EDT, 50 ml
od 2 479 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Svěží parfém
Chanel Chance Eau Fraiche je dámská vůně uvedená na trh v roce 2007. Jedná se o lehčí variantu slavné předchůdkyně Chanel Chance. Chanel Chance Eau Fraiche je svou květinovou a svěží kompozicí…
AVON Célébre W EDT 50 ml
od 199 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Célébre 50 ml Lehká, průzračná vůně patřící do ovocně-květinové kategorie. Nejdříve ucítíte syté tóny vodního melounu a bramboříku jemně podbarvené vůní černého rybízu a…
Elizabeth Arden 5th Avenue W EDP, 75 ml
od 349 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfém 5th Avenue od Elizabeth Arden je městská okouzlující vůně, inspirovaná dynamikou a vzrušením jedné z nejznámějších ulic New Yorku. Tato cool městská vůně vás ovane jemnými tóny šeříku a…
Moschino Funny! W EDT, 50 ml
od 308 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Italské
Vůně Moschino Funny je rozkošná, hravá, povzbuzující a troufalá, zářívá a stimulující. Květinový akord zabarvený ovocnými tóny mísí dohromady šarm a vitalitu, něžnost a spontánnost. Hlava -…
Jil Sander No.4 W EDP, 30 ml
od 368 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Jedinečná a elegantní Jil Sander No.4 je plná smyslnosti a záhadných hloubek. Vitalita v ženské podobě, která dokáže učinit z večera zážitek nezapomenutelné intenzity. Zlatá barva parfému No.4…
Versace Bright Crystal Absolu W EDP, 90 ml
od 1 567 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda pro ženy Versace Bright Crystal Absolu je silně aromatická vůně se složkami lahodných květin a chutného ovoce. Intenzivní vůně s dlouhou životností, která je opředena vyjádřením…
KATY PERRY Purr W EDP, 100 ml
od 319 Kč
3,19 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
V roce 2010 se Katy Perry rozhodla proniknout do světa vůní uvedením tohoto svého prvního parfému. Ten je stejně jako Katy provokativní, žhavý a smyslný. Vůně je ukrytá v nápaditém hravém…
Givenchy L'Interdit Absolu W EDP, 80 ml
od 1 500 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Givenchy L'Interdit Absolu je parfémová voda, která přináší intenzivní a výraznou vůni. Je určena pro ženy, které chtějí vyjádřit svou jedinečnost a nebojí se posouvat své vlastní hranice. Díky…
Jimmy Choo I Want Choo Forever W EDP, 100 ml
od 1 159 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
I Want Choo Forever je smyslná a gurmánská kompozice s chyprovým a jantarovým nádechem, která je plná energie. Přitažlivou hlavu tvoří intenzivní růže v kombinaci s kořeněnými akordy růžových…
Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir W EDP, 80 ml
od 2 100 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Good Girl Blush Elixir je smyslná a intenzivnější interpretace vůně Good Girl Blush. Vůně odhaluje rozmanitost moderní ženskosti díky okouzlující směsi podmanivých růží, opojné vanilky a kouřově…
Dsquared2 Red Wood W EDT, 50 ml
od 282 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Dámská toaletní voda Dsquared2 Red Wood je určena pro mladé, vášnivé ženy, které jsou vždy dobře naladěné a láká je vše nové a neotřelé. Dsquared2 Red Wood dokonale vystihne jejich jedinečnost. …
Burberry Brit For Her EDP, 100 ml
od 804 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Zamilujte se do dámské parfémované vody Burberry Brit, která je ztělesněním britského smyslu pro tradici, jenž se neustále propojuje s moderním duchem a typickým britským humorem. Na samém…
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Le Parfum W EDP, plnitelný flakon 100 ml
od 2 175 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Opakovaně plnitelný
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Le Parfum je intenzivní parfémová voda, která je určena pro ženy, které hledají výraznou a charismatickou vůni. Květinová vůně s jantarovými tóny vzdává…
Yves Saint Laurent Mon Paris W EDP, 90 ml
od 2 022 Kč
22 Kč/ml- Parfémová voda
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 90 ml
Oslňující dámská vůně Yves Saint Laurent Mon Paris v sobě ukrývá kouzlo šťavnatého ovoce a křehkých květin. Flakon dámské parfémované vody Yves Saint Laurent Mon Paris má okouzlující design. …
Dolce & Gabbana Q By Dolce & Gabbana W P, 100 ml
od 1 455 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Luxusní a sofistikovaná vůně pro ženy Dolce & Gabbana Q by Dolce & Gabbana Parfum je luxusní dámská parfémovaná voda, která spojuje prvky elegance a současné smyslnosti. Tento parfém oslavuje…
Davidoff Cool Water Woman EDT, 30 ml
od 255 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Davidoff Cool Water Woman je toaletní voda pro ženy. Tato toaletní voda je charakteristická svou kombinací citrusových a orientálních tónů, které vytvářejí svěží vůni. Vůně Davidoff Cool…
Giorgio Armani Sì Passione Red Musk W EDP, 50 ml
od 1 612 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Giorgio Armani Sì Passione Red Musk je parfémovaná voda, která přináší smyslný zážitek plný vášně a elegance. Její květinově-jantarová a ovocná kompozice se postupně rozvíjí a nabízí bohatý a…
La Rive For Woman EDP 90 ml
od 139 Kč
1,54 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 90 ml
Larive For Woman je vůně, která je inspirovaná velice úspěšnou vůní Lacoste Pour Femme. Tato vůně je určena pro ženy, které mají v sobě ryzí přitažlivost a původ a pro které je život nekonečné…
Thierry Mugler Angel W EDP, plnitelný flakon 15 ml
od 633 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Francouzský módní návrhář vytvořil v roce 1992 kultovní vůni Angel, což v překladu znamená anděl. Thierry Mugler Angel je parfémovaná voda pro ženy, které touží po něčem exkluzivním a…
Burberry Her Elixir EDP, 100 ml
od 1 520 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Odvážný a smyslný parfém Her Elixir se nese ve stejném dobrodružném duchu jako parfémovaná voda Burberry Her. Parfém byl vytvořen pro ženy, které se odvažují objevovat neznámé, a je určen pro…
Dior Miss Dior 2012 W EDP, 150 ml
od 3 866 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Tato vůně je romantická. Inspirací pro vytvoření vůně byla láska a radost ze života mladých žen. Vůně představuje svobodu, svádění a krásu. Hlava - italská mandarinka Srdce - růže, egyptský…
Yodeyma Seducción W EDP, 50 ml
od 359 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Harmonická směs tónů tohoto parfému připomíná něžnost a hebkost. Jeho zapudrované tóny reprodukují dějiště snů. Seducción je sladkým a okouzlujícím parfémem pro jedinečnou a něžnou ženu. …
Giorgio Armani Si W P, 100 ml
od 2 493 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Parfém Giorgio Armani Sì Parfum nabízí nadčasovou eleganci a hlubokou smyslnost v koncentrované podobě. Tato nejintenzivnější verze ikonické chypre vůně je určena pro ženy, které hledají…
Thierry Mugler Alien W EDP, plnitelný flakon 60 ml
od 1 223 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Thierry Mugler Alien přináší jedinečný zážitek díky své sluneční, květinové, dřevité a ambrové vůni. Je určena pro ženy, které hledají parfémovou vodu, jež je odlišná a přitom blízká. Vůně je…
JOOP! Femme EDT, 100 ml
od 378 Kč
3,78 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Joop! Něco podobného zazní z úst mužů, kolem kterých projdete zahalena touto vůní. Joop! Femme je dámská luxusní a smyslná vůně. Její květinově-orientální závan vyzvedne vaši ženskost a…
Thierry Mugler Angel Fantasm W EDP, 100 ml
od 1 473 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
Tato parfémovaná voda, uvedená na trh v roce 2024, je speciálně vytvořena pro dámy, které hledají vůni, která je podmanivá a zároveň luxusní. Angel Fantasm se otevírá povzbuzujícími vrchními…
Karl Lagerfeld Rouge W EDP, 45 ml
od 317 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- Ambrová vůně
Karl Lagerfeld Rouge v sobě spojuje ovocné a květinové tóny. Parfémová voda je navržena tak, aby odrážela osobitý styl a vkus světoznámého návrháře Karla Lagerfelda. Je tak stejně výrazná a…
Givenchy Amarige W EDT, 100 ml
od 982 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Givenchy Amarige, žena používající Amarige je velice ženská. Je jemná, upřímná, vytrvalá, živá, spontánní, veselá a má veliký smysl pro citovost, která se u ní neočekávaně projevuje a má…
Versace Yellow Diamond W EDT, 90 ml
od 1 132 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Versace Yellow Diamond je čistá, jasná a květinově-ovocná vůně pro elegantní ženy. Parfémová voda představuje ryzí a drahocenný klenot v podobě svěží vůně plné vitality. Úchvatně smyslná…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
