Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Lanvin Eclat D´Arpege W EDP, 100 ml + EDP 30 ml
1 872 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Ať už jste prožila lásku na první pohled, nebo ne, její záři v sobě zachycuje něžně lila parfémovaná voda pro ženy Lanvin Éclat d’Arpège. Každý den vám navodí slastné pocity díky jemným opojným…
Essens W150 W P, 50 ml
579 Kč
- Parfém
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Essens W150 W P je určen pro ženy, které hledají vůni, která dokáže vyjádřit jejich přirozenou krásu a eleganci. Jedná se o květinový parfém, který je zároveň obohacen o tóny ovoce a dřeva. Tato…
Sisley Eau du Soir W EDP, 30 ml + tělové mléko 50 ml set Happy
3 220 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
Francouzská módní značka Sisley, která má více než padesátiletou tradici, uvedla na trh svůj druhý parfém s názvem Sisley Eau du Soir. Vůně Eau du Soir je kořenitě-dřevitý noční květ. Tvůrci…
Versace Crystal Noir W EDT, 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml + EDT…
2 428 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Italské
Crystal Noir představuje ryzí magickou vůni, éterickou i smyslnou zároveň. Delikátně drahocenný, orientálně ženský charakter podtrhuje její do detailu propracovanou kompozici, která není…
Paco Rabanne Olympéa W EDP, 80 ml + EDP 20 ml
od 1 599 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Španělské
- 80 ml
Dárková sada Olympéa od značky Paco Rabanne je určena pro ženy. Sada se skládá z parfémované vody Olympéa o objemu 80 ml a její miniaturní verze o objemu 20 ml. Orientální a květinová vůně…
Versace Eros Pour Femme EDP, 100 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml +…
2 034 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
Chcete slyšet příběh o tom, jak boha lásky Erose svedla krásná a silná žena? Odvypráví vám ho parfémovaná voda Versace Eros Pour Femme, která v sobě snoubí svěží květinové a podmanivé dřevité…
Police Daydream W EDT 100 ml
445 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Toaletní voda Police Daydream W EDT je okouzlující květinově-ovocná vůně pro ženu s romantickou duší. Je jako procházka po rozkvetlé louce s modrým nebem nad hlavou. Vůně se otevírá sladce…
Chantal Thomass Chantal Thomass W EDP 100 ml
111 Kč
1,11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 100 ml
Parfémovaná voda Chantal Thomass představuje absolutní ženskost. Hned na začátku vás okouzlí lahodností třešní, malin a brusinek, které zůstávají po celou dobu jeho nejsilnějšími složkami. V…
Sonia Rykiel Belle En Rykiel W EDT 40 ml
914 Kč
23 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- 40 ml
Sonia Rykiel Belle En Rykiel je dámská toaletní voda, ve které se mísí svěží vůně citronu, zeleného jablka a s aromatickou vůní růží, konvalinky a levandule. Toaletní voda Sonia Rykiel Belle En…
Yves Saint Laurent Mon Paris W EDP, 90 ml + tělové mléko 50 ml + EDP 10 ml
3 186 Kč
- Parfémová voda
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- Dárková sada
Oslňující dámská vůně Yves Saint Laurent Mon Paris v sobě ukrývá kouzlo šťavnatého ovoce a křehkých květin. Flakon dámské parfémované vody Yves Saint Laurent Mon Paris má okouzlující design. …
Eva Longoria Eva W EDP 100 ml
969 Kč
9,69 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Americké
- 100 ml
Eva Longoria Eva je vůně z roku 2010, ve které se harmonicky mísí citrusové tóny, květinové tóny a mošus. Je to lehká, svěží vůně, která odhalí ženský sex-appeal. Hlava - aldehyd, bergamot, …
Laura Biagiotti Tender W EDT, Tester 75 ml
849 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Italské
- 75 ml
Hned v úvodu vás Laura Tender okouzlí svou květinovou, ovocně zelenou kompozicí s jiskřivým mixem čistých a svěžích tónů mandarinky, hrušky a jasmínu. Květinové srdce září nezpochybnitelnou…
Ajmal Sonnet W EDP 100 ml
739 Kč
7,39 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
- 100 ml
Sonnet od Ajmal je květinová vůně pro jemné ženy. V čele této vůně nalezneme mandle a bergamot, který dodá parfemované vodě jiskru. Pomerančový květ a tuberóza stojí v srdci a ukončující…
Carolina Herrera Good Girl Légére W EDP, Tester 80 ml
1 871 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
Orientální květinová vůně pro ženy uvedena na trh v únoru v roce 2018, která navazuje na úspěšný a oblíbený orientální parfém Good Girl z roku 2016. Vaše nové já. Vůně byla koncipována tak, aby…
Chopard Wish Pink Diamond W EDT, Tester 75 ml
403 Kč
5,37 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 75 ml
Poznejte opravdový diamant mezi dámskými vůněmi. Chopard Wish Pink Diamond je květinově-ovocná vůně, mezi jejíž složky patří meruňka, santalové dřevo, ambra, mandarinka, pižmo, frézie, …
Police Blue Desire W EDT 40 ml
582 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 40 ml
Blue Desire je svěží citrusová vůně pro ženy. Hlava obsahuje zelené jablko a citron, v srdci se rozvoní jasmín společně s růžovým dřevem. Kompozici uzavírá ambra, pižmo a cedrové dřevo. Hlava…
Laura Biagiotti Tender W EDT, 50 ml
959 Kč
19 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Hned v úvodu vás Laura Tender okouzlí svou květinovou, ovocně zelenou kompozicí s jiskřivým mixem čistých a svěžích tónů mandarinky, hrušky a jasmínu. Květinové srdce září nezpochybnitelnou…
Chopard Brilliant Wish W EDP, Tester 30 ml
390 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Chopard Wish Brilliant je květinová, orientálně-sladká vůně pro ženy, která se otevírá ovocnými tóny a jasmínem. V srdci vůně se ukrývá červený pepř a ambra. Základ vůně tvoří dřevité tóny. Tato…
Juicy Couture Couture Couture W EDP, Tester 100 ml
809 Kč
8,09 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
V roce 2009 představila značka Juicy Couture parfém s názvem Couture Couture. Tato vůně je určena pro všechny ženy a dívky, které mají rády orientálně-květinové vůně. Mistrně v sobě kombinuje…
Narciso Rodriguez For Her EDT, 100 ml + tělové mléko 75 ml + miniaturka Narciso…
1 794 Kč
9,70 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 185 ml
Narciso Rodriguez For Her je smyslná, rafinovaná, intimní vůně ztělesňující ženskou eleganci a půvab. Jednoduše svůdný parfém, který dýchá něhou, zahalí tělo do luxusu a rozechvěje smysly. Dárek…
Abercrombie & Fitch First Instinct W EDP, Tester 100 ml
852 Kč
8,52 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Květinová vůně z roku 2017. Hravá a svůdná, květinová vůně pro ženy je inspirována prvním momentem okouzlení, kdy mezi milenci přeskočí jiskra. Následujte první instinkt. Dámská vůně First…
JOOP! Le Bain W EDP, 40 ml + sprchový gel 75 ml
984 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Hledáte svěžest, která vás bude doprovázet po celý dlouhý den? Tento parfém přináší květinově-orientální vůni pro ženy, které touží po čistotě, lehkosti a eleganci. Květinově-ovocná kompozice…
Paco Rabanne Olympéa Intense W EDP, 80 ml + EDP 10 ml
2 129 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Bohyně dnešních dnů, vůně Paco Rabanne Olympéa Intense, která je oslavou krásy a vtipu každé ženy. Parfémovaná voda Paco Rabanne Olympéa Intense je určena pro probuzení smyslnosti, která dřímá v…
Acqua Di Parma Rosa Nobile W EDP, Tester 100 ml
1 835 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Dámský parfém Acqua Di Rosa Nobile je věnován elegantní a věčné růži. Sofistikovanou vůni Rosa Nobile si zamilují ženy, které touží po něčem novém a výjimečném. Bohaté složení se otevírá svěžími…
Paris Hilton Tease W EDP, 100 ml
1 005 Kč
10 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Paris Hilton tvrdí, že její parfémy dokáží v ženách probudit smyslnost a přilákat muže, aby po nich toužili a nemohli bez dotyčné ženy žít. Parfémy Paris Hilton Tease jsou nové vůně od Paris…
Christian Audigier Ed Hardy Hearts & Daggers W EDP, 100 ml
530 Kč
5,30 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Parfémovaná voda Christian Audigier Ed Hardy Hearts & Daggers for Her je mladistvá vůně stvořená pro nespoutané sebevědomé ženy. Osvěžující vůně letního ovoce vás dokonale posílí a nabije…
Carolina Herrera Good Girl W EDP , 50 ml + tělové mléko 75 ml
1 991 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Carolina Herrera Good Girl je dílem parfumérky Louis Turner, která se v tomto parfému pokusila zachytit světlé i stinné stránky každé dívky. Vznikla tak vůně plná rozporuplných přísad, jako je…
Juicy Couture Couture Couture W EDP, 100 ml
693 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
V roce 2009 představila značka Juicy Couture parfém s názvem Couture Couture. Tato vůně je určena pro všechny ženy a dívky, které mají rády orientálně-květinové vůně. Mistrně v sobě kombinuje…
Dolce & Gabbana The One Essence W EDP, Tester 65 ml
2 389 Kč
37 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 65 ml
The One Essence je plná jemných květin, šťavnatého ovoce a podmanivých tónů ambry. Voní po svěžím pomeranči a bergamotu. Exotické liči dodává vůni šťavnatých nádech. V srdci rozkvétá dokonalá…
Eva Longoria EVAmour W EDP, 100 ml
595 Kč
5,95 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda Eva Longoria EVAmour: výrazná vůně podpořená květinovými akcenty je jasně ženskou vůní, která o sobě dává vědět. Zde jsem a jsem pro sebevědomé ženy, které se nespokojí jen tak…
Trussardi My Name W EDP, Tester 100 ml
1 143 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Svůdná a čirá radost. Excelentní, a přitom mimořádně diskrétní - právě taková je dámská vůně Trussardi My Name. Už sám název vyjadřuje identitu každé ženy i jejího vztahu k okolnímu světu. …
Betty Barclay Sheer Delight W EDT, 50 ml
895 Kč
18 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Sheer Delight - toaletní voda s rozprašovačem 50 ml. Vůně Sheer Delight je charakterizována jako jemná, sexy a "průhledná". Podpoří Vaši dobrou náladu a udělá Vám jednoduše radost ze života. …
Tom Tailor East Coast Club Woman EDT, 50 ml
499 Kč
9,98 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 50 ml
East Coast Club Woman - toaletní voda s rozprašovačem 30 ml Značka Tom Tailor uvádí na trh voňavý pár s názvem East Coast Club. Vůně jsou inspirovány životem na americkém východním pobřeží a…
Gucci Guilty Black W EDT, Tester 75 ml
3 709 Kč
49 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 75 ml
Gucci Guilty Black je synonymem moderních vůní se smyslným akcentem, ideálním pro 21. století. Mysteriózní Gucci Guilty Black, v níž vše dostává nové, vášnivější a temnější vyznění. Příběh…
Agent Provocateur Petale Noir W EDP, Tester 100 ml
857 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Agent Provocateur Petale Noir. Parfémovaná voda pro ženy 100ml Tester Agent Provocateur rozšířil kolekci svádivých vůní o parfém Petale Noire. Květinová vůně Agent Provocateur Petale Noir…
Gucci Guilty Black W EDT, 50 ml
3 239 Kč
65 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Guilty Black od značky Gucci je intenzivní, orientálně-květinová vůně pro dívky a ženy, v níž je přítomna žhavě rudá smyslnost. Úvod vůně patří ovocným tónům v kombinaci s růžovým pepřem, srdce…
S.T. Dupont Intense W EDP, 50 ml
561 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Dupont Intense Pour Femme jeho složení otevře bergamot, neroli a citrusy obklopené zelenými odstíny z čerstvých listů. Srdce nabízí jemnost pomerančového květu, růže a mimoza. základna nabízí…
John Richmond Viva Rock W EDT, 100 ml
1 050 Kč
21 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 50 ml
Viva Rock od značky John Richmond je květinově-dřevitá vůně pro ženy, která se otevírá svěžími ovocnými tóny karamboly, kaktusu a mandarinky. V srdci vůně se ukrývá růže, jasmín a květ třešně, v…
Lanvin Jeanne W EDP, Tester 100 ml
740 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Lanvin Jeanne je rozkošná, romantická vůně, plná květin a ovocných tónů. Zpočátku vás zaujme příjemnou a podmanivou vůní lesního ovoce, především je to směs ostružin, malin a hrušek. Tón…
Elizabeth Arden Pretty EDP, Tester 100 ml
566 Kč
5,66 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Elizabeth Arden Pretty 100 ml - (TESTER) Parfémovaná voda. Elizabeth Arden Pretty - vůně pro ženy. Elizabeth Arden Pretty - HLAVA: mandarinka, broskev, pomerančový květ SRDCE: petálie, jasmín, ..
Issey Miyake L'Eau d'Issey W EDP, Tester 75 ml
2 389 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Svěží parfém
Podobně, jako když slunce zalije svou září lístky květin, pohladí vaše smysly parfémovaná voda pro ženy Issey Miyake L'Eau d'Issey. Stačí ráno nanést pár kapek této oslnivé ženské vůně na kůži a…
Chanel Chance W EDP, Tester 100 ml
4 147 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
Dámský parfém Chanel Chance je velmi ženská, elegantní a sofistikovaná vůně. Chanel Chance je mladá vůně proty, kteří se odvažují snít. Chanel je elegantní a jedinečný, můžete jej nosit při…
S.T. Dupont Intense W EDP, 30 ml
654 Kč
22 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Dupont Intense 30 ml - Parfémová voda. Dupont Intense - vůně pro ženy. Dupont Intense - HLAVA: citrusy, bergamot, neroli SRDCE: růže, mimóza, květ ..
Gucci Guilty Intense W EDP, 50 ml
1 462 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Italské
Hlavní roli hraje touha po intenzivních prožitcích. Žena Gucci Guilty Intense požaduje vždy více, důvěřuje svým instinktům, má duši hrdinky. Květinová vůně přináší okouzlení dalšími možnostmi, …
Jean Paul Gaultier Classique W EDP, 50 ml
3 938 Kč
79 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
- 50 ml
Jean Paul Gaultier Classique je temperamentní, odvážná a intenzivní vůně pro ženy. V bohatém složení se mísí vůně šťavnatého ovoce, které zjemňují pomerančové květy, jasmín a růže. Složení…
Giorgio Armani Emporio Diamonds W EDT, 30 ml
1 862 Kč
62 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 30 ml
Giorgio Armani Emporio Diamonds for Men pánská toaletní voda 30 ml Diamonds for Men je fascinující, přitažlivý, charismatický, vyzařuje jedinečnou přirozenou auru. Všechny pohledy se upírají…
Elizabeth Arden Green Tea Exotic W EDT, 100 ml
534 Kč
5,34 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Green Tea Exotic je harmonickou směsí povzbuzujících čajových nót a svěžích citrusů v kontrastu s bohatými exotickými květy. Vše je navíc završené smyslnými tóny dřevin. Charakteristicky…
Jesus Del Pozo Ambar W EDT, 100 ml
931 Kč
9,31 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Ambar od Jesus Del Pozo je orientálně-květinová vůně pro ženy. V první fázi se rozvoní mandarinka v kombinaci s kardamonem a bergamotem. Srdce má tato vůně květinové v podobě kosatce, pivoňky a…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
