Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Eisenberg Secret V Ambre d'Orient W EDP, 100 ml
3 766 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda pro ženy Eisenberg Secret V Ambre d’Orient je ztělesněním elixíru opředeného tajemstvím. Za svým křehkým zevnějškem ukrývá fascinující sílu svádění. Její jedinečná, vřelá a…
Cacharel Yes I Am Fabulous W EDP, 50 ml
od 302 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Dámská parfémovaná voda Cacharel Yes I Am Fabulous vám odhalí, jak svůdná umí být vůně orientu. Tajuplnost a špetka záhady, kterou vyzařuje, vás okamžitě zaujme a nenechá klidným ani vaše okolí. …
Carolina Herrera Good Girl Gold Fantasy EDP 80 ml
od 4 702 Kč
59 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Americké
- 80 ml
Good Girl Gold Fantasy od značky Carolina Herrera je sladká květinová vůně pro ženy. Tato parfémová voda byla stvořena pro všechny ženy, které jsou divoké, sebevědomé a odvážné. Vůně představuje…
Issey Miyake A Drop d'Issey W EDP, 90 ml
od 862 Kč
9,58 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Pižmová vůně
- 90 ml
Radostná a zářivá, květinová a velmi ženská. Napijte se z poháru čistoty a podívejte se na svět z nové perspektivy. Parfémovaná voda Issey Miyake A Drop D'Issey se zrodila z kapek vody a obklopí…
JFenzi Savoi Brillant W EDP 100 ml
od 181 Kč
1,81 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
- 100 ml
J. Fenzi Savoir Brillant je dámská parfémovaná voda, která se perfektně hodí pro každou situaci. Je se svěží květinovou vůni. Začátek složení exploduje s čerstvostí ovoce díky granátovému…
Armaf Passion W EDP 100 ml
439 Kč
4,39 Kč/ml- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Arabské
- 100 ml
Láká vás pořídit si parfémovanou vodu, díky které obdržíte jeden kompliment za druhým? Armaf Passion nabízí dokonalou vůni pro ženy. V této parfémované vodě je hlavní složkou orientální příměs, …
Classic Collection Dollar & Gambling Light Blue W EDT 50 ml
od 51 Kč
1,02 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Senzační, ohromující a neodolatelná vůně, jako radost ze života. Vůni jablka Granny Smith, mladistvou a jiskřivou vůni sicilského citronu a barevnost modrých zvonků si zamilujete. Průzračnou…
M.Micallef Mon Parfum Gold W EDP 100 ml
od 3 744 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Niche
Mon Parfum Gold je orientální květinová vůně pro ženy z kolekce Mon Parfum francouzské značky nikových (niche) parfémů M. Micallef. Parfemovaná voda Mon Parfum Gold patří do kolekce vůní…
Estée Lauder Modern Muse W EDP, Tester 100 ml
od 1 400 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Vaše sebevědomí, váš styl i vaši kreativitu dokonale podtrhne parfémovaná voda pro ženy Estée Lauder Modern Muse, v jejíž vonné kompozici se skrývá fascinující kontrast květinových tónů a…
Hermes Voyage D'Hermés W EDP 35 ml
od 1 232 Kč
35 Kč/ml- Parfémová voda
- 35 ml
Hermes Voyage d’Hermes je svěží kořeněná vůně, která je určená pro mladé sofistikované muže i ženy. Nebojte se vystoupit z davu a oslnit své okolí. Oddejte se jedinečnému parfému Voyage…
Naomi Campbell Prêt à Porter Silk Collection W EDT, 30 ml
od 1 132 Kč
38 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
Prêt à Porter Silk Collection od Naomi Campbell je orientálně-ovocná vůně pro ženy. Svěží citrusová hlava se skládá z bergamotu, mandarinky a pomeranče. Srdce patří květinové kombinaci jasmínu a…
Molinard Habanita W EDP, 75 ml
od 1 678 Kč
22 Kč/ml- Parfémová voda
- 75 ml
Dámská parfémovaná voda Molinard Habanita vyzařuje sílu a eleganci. Bohaté složení nabízí svěží a jemné tóny květin, které se pozvolna prolínají s hřejivým dřevem. To vše vytváří originální a…
Christian Audigier Ed Hardy Hearts & Daggers W EDP, 100 ml
530 Kč
5,30 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Parfémovaná voda Christian Audigier Ed Hardy Hearts & Daggers for Her je mladistvá vůně stvořená pro nespoutané sebevědomé ženy. Osvěžující vůně letního ovoce vás dokonale posílí a nabije…
Gucci Bamboo W EDP, Tester 75 ml
od 1 291 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Italské
- 75 ml
Parfémovaná voda Gucci Bamboo je dokonalým doplňkem silné ženy, která má vytříbený vkus a je inspirací pro všechny lidi ve svém okolí. Návrháři značky Gucci milují bambus, a proto jej často…
Amouage Ciel pour Femme EDP 100 ml
od 4 143 Kč
41 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Amouage Ciel pour Femme - parfémová voda . Květinová parfemovaná voda Amouage Ciel zachycuje všechny odstíny a tóny jarního rána. Vůně je příjemně svěží jako rosa na trávě a navodí ve vás pocit…
Tom Ford Noir Pour Femme EDP, 100 ml
od 4 200 Kč
42 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Tom Ford Noir je velmi ženská, elegantní a přitažlivá vůně. Bohatá kompozice propojuje svěží ovocné tóny s dotekem jemných květin a svůdného dřeva. Ucítíte vůni šťavnatého pomeranče, mandarinky…
Paco Rabanne Lady Million W EDT, 80 ml
od 1 510 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
Paco Rabanne Lady Million tento luxusní a bohatý parfém slibuje vyrovnané složení. Kompozice překvapivě uvádí květinové propletené složení se svěžími a dřevitými tóny. Květinový nektar je…
MEXX XX Wild W EDT, 40 ml
od 468 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- 40 ml
Mexx XX Very Wild - toaletní voda. Nová edice květinově ovocné vůně XX Very Wild, která byla uvedena na trh v roce 2009. Ovocný koktejl, který se otevře tóny mandarinek, bergamotu, pomeranče, …
Moschino Cheap & Chic W EDT, Tester 100 ml
od 598 Kč
5,98 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Italské
- 100 ml
Moschino Cheap and Chic - (TESTER) toaletní voda. Z lahvičky s rozprašovačem naneste "olej" na nejsmyslnější partie svého těla (krk, zápěstí, dekolt, špičku nosu, paty, otlačená kolena…
Calvin Klein Euphoria W EDP, 100 ml + tělové mléko 100 ml
od 1 236 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Luxusní parfémovaná voda Calvin Klein Euphoria je už od roku 2005 favoritem na trhu dámských parfémů. Přináší návykovou květinově-ovocnou variaci s dřevitě-orientálním podtónem, která vám…
Givenchy Tartine de Chocolat Ptisenbon W EDT, 100 ml
od 996 Kč
9,96 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Givenchy Tartine et Chocolat Ptisebon je citrusově-dřevitá vůně pro děti s výrazným akcentem květin. Pokud milujete tradiční tóny, vyzkoušejte dnes již klasický parfém Tartine et Chocolat…
Salvador Dali Laguna W EDT, 30 ml
od 395 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfém Laguna Maravilla si zachoval charakter a originalitu původní Laguny, ovšem v novém pojetí. Vůně je intenzivní, ale s větší dávkou svěžesti, průzračná, a přesto smyslná a stále…
Giorgio Armani Emporio Diamonds W EDT, 50 ml
od 1 840 Kč
37 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 50 ml
Dámská toaletní voda. Hlava - liči, maliny Srdce - pačuli, frézie, konvalinka, cedrové dřevo, růže Základ - ambra, vanilka, vetiver Emporio Armani Diamonds je orientální, jemně květinová vůně od…
Diesel Plus Plus Feminine EDT, 75 ml
od 506 Kč
6,75 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- 75 ml
Diesel Plus Plus Feminine je smetanová vůně s květinovými tóny bílé lilie. Připomíná vůně pocházející z přírody. Mléčně-exotická, delikátní, ovocně-rostlinná směs se postupně rozvíjí do…
Puma Create Woman EDT, 20 ml
od 465 Kč
23 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 20 ml
Dámská vůně Create Woman EdT je inspirativní a plná nápadů. O tom svědčí i zcela originální tvar flakonku, který znázorňuje vymačkanou tubu barvy. Po přičichnutí k originální vůni Create Woman…
Salvador Dali Femme EDT, 50 ml
od 300 Kč
6 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 50 ml
SALVADOR DALI Dali Femme, dámská toaletní voda . SALVADOR DALI Dali Femme První z parfému Salvador Dalí, delikátně orientální vůně Salvador Dalí Femme, byla vytvořena samotným mistrem jako…
Fragrance World Elysia Vanilla W EDP 100 ml
449 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Parfémová voda Fragrance World Elysia Vanilla je určena pro ženy, které hledají bohatou a smyslnou vůni s orientálním nádechem. V její kompozici se prolínají sladké, krémové a teplé tóny, které…
EX NIHILO Lust in Paradise W EDP 100 ml
7 000 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda pro ženy je ideální volbou pro ty, kdo hledají jemnou a zároveň sofistikovanou vůni, která se hodí pro každodenní nošení. Její vonná kompozice je sestavena tak, aby osvěžila a…
Versace Crystal Noir W P, Tester 90 ml
od 1 564 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Versace Crystal Noir - Parfém pro Ženy Versace Crystal Noir je dámský parfém, který svou komplexní vonnou kompozicí nabídne jedinečný zážitek. Tento parfém je navržen pro ženy, které si cení…
Chanson D'Eau Vanilla W EDT 100 ml + tělové mléko 50 ml
265 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Dárková sada
- Ambrová vůně
Chanson D'Eau Vanilla W EDT 100 ml + tělové mléko 50 ml Chanson D'Eau Vanilla dárková kazeta přináší kombinaci toaletní vody a tělového mléka, což z ní činí ideální volbu pro ženy, které…
Escada Sorbetto Rosso Limited Edition W EDT 100 ml
716 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Escada Sorbetto Rosso Limited Edition W EDT 100 ml Toaletní voda Sorbetto Rosso od výrobce Escada je aromatická ovocná vůně vytvořená speciálně pro ženy. Tato limitovaná edice byla uvedena na…
Estée Lauder Bronze Goddess Aegea W EDP 50 ml
1 881 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Estée Lauder Bronze Goddess Aegea Parfémovaná voda pro ženy 50 ml Parfémovaná voda Estée Lauder Bronze Goddess Aegea o objemu 50 ml představuje vhodnou volbu pro denní nošení. Její složení je…
Carolina Herrera Good Girl W EDP, 50 ml + tělové mléko 100 ml Spring Edition
1 991 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Carolina Herrera Good Girl je dílem parfumérky Louis Turner, která se v tomto parfému pokusila zachytit světlé i stinné stránky každé dívky. Vznikla tak vůně plná rozporuplných přísad, jako je…
Khadlaj Pistachio Musky W EDP 100 ml
190 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Dámská parfémovaná voda Pistachio Musky od značky Khadlaj je navržena tak, aby nabídla jemnou a osvěžující vůni, která je ideální pro každodenní nošení. Tento produkt neobsahuje alkohol, což…
Lancôme La Nuit Trésor Vanille Noire W EDP, 100 ml
4 140 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kožená
- Francouzské
Parfémovaná voda Lancôme La Nuit Trésor Vanille Noire je určena pro ženy, které hledají výraznou a dlouhotrvající vůni. Tento parfém je inspirován tajemnými nočními setkáními a je navržen tak, …
Lanvin Eclat D´Arpege W EDP, 100 ml + EDP 30 ml
1 872 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Ať už jste prožila lásku na první pohled, nebo ne, její záři v sobě zachycuje něžně lila parfémovaná voda pro ženy Lanvin Éclat d’Arpège. Každý den vám navodí slastné pocity díky jemným opojným…
Versace Crystal Noir W EDP, 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml + EDP…
od 1 619 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Italské
Versace Crystal Noir pochází z dílny světoznámého italského módního domu Versace, který už po několik desetiletí udává trendy v módním světě. Podle Donatelly Versace je Crystal Noir vzácnou, …
Eisenberg I Am W EDP, 50 ml
2 255 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Eisenberg I Am je dynamická a zároveň tajuplná vůně, která okolo vás vytvoří neobyčejně přitažlivou auru. Květinovo-ovocná vůně je určená pro romantickou ženu. Vůně je vhodná na…
Essens W150 W P, 50 ml
579 Kč
- Parfém
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Essens W150 W P je určen pro ženy, které hledají vůni, která dokáže vyjádřit jejich přirozenou krásu a eleganci. Jedná se o květinový parfém, který je zároveň obohacen o tóny ovoce a dřeva. Tato…
Sisley Eau du Soir W EDP, 30 ml + tělové mléko 50 ml set Happy
3 220 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
Francouzská módní značka Sisley, která má více než padesátiletou tradici, uvedla na trh svůj druhý parfém s názvem Sisley Eau du Soir. Vůně Eau du Soir je kořenitě-dřevitý noční květ. Tvůrci…
Versace Crystal Noir W EDT, 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml + EDT…
2 428 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Italské
Crystal Noir představuje ryzí magickou vůni, éterickou i smyslnou zároveň. Delikátně drahocenný, orientálně ženský charakter podtrhuje její do detailu propracovanou kompozici, která není…
Paco Rabanne Olympéa W EDP, 80 ml + EDP 20 ml
od 1 599 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Španělské
- 80 ml
Dárková sada Olympéa od značky Paco Rabanne je určena pro ženy. Sada se skládá z parfémované vody Olympéa o objemu 80 ml a její miniaturní verze o objemu 20 ml. Orientální a květinová vůně…
Versace Eros Pour Femme EDP, 100 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml +…
2 034 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
Chcete slyšet příběh o tom, jak boha lásky Erose svedla krásná a silná žena? Odvypráví vám ho parfémovaná voda Versace Eros Pour Femme, která v sobě snoubí svěží květinové a podmanivé dřevité…
Police Daydream W EDT 100 ml
445 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Toaletní voda Police Daydream W EDT je okouzlující květinově-ovocná vůně pro ženu s romantickou duší. Je jako procházka po rozkvetlé louce s modrým nebem nad hlavou. Vůně se otevírá sladce…
Chantal Thomass Chantal Thomass W EDP 100 ml
111 Kč
1,11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 100 ml
Parfémovaná voda Chantal Thomass představuje absolutní ženskost. Hned na začátku vás okouzlí lahodností třešní, malin a brusinek, které zůstávají po celou dobu jeho nejsilnějšími složkami. V…
Sonia Rykiel Belle En Rykiel W EDT 40 ml
914 Kč
23 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- 40 ml
Sonia Rykiel Belle En Rykiel je dámská toaletní voda, ve které se mísí svěží vůně citronu, zeleného jablka a s aromatickou vůní růží, konvalinky a levandule. Toaletní voda Sonia Rykiel Belle En…
Yves Saint Laurent Mon Paris W EDP, 90 ml + tělové mléko 50 ml + EDP 10 ml
3 186 Kč
- Parfémová voda
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- Dárková sada
Oslňující dámská vůně Yves Saint Laurent Mon Paris v sobě ukrývá kouzlo šťavnatého ovoce a křehkých květin. Flakon dámské parfémované vody Yves Saint Laurent Mon Paris má okouzlující design. …
Eva Longoria Eva W EDP 100 ml
969 Kč
9,69 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Americké
- 100 ml
Eva Longoria Eva je vůně z roku 2010, ve které se harmonicky mísí citrusové tóny, květinové tóny a mošus. Je to lehká, svěží vůně, která odhalí ženský sex-appeal. Hlava - aldehyd, bergamot, …
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
