Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Lanvin Modern Princess in Jeans W EDP, 60 ml + tělové mléko 100 ml
od 1 199 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Svěží parfém
Lanvin Modern Princess in Jeans je novinkou mezi květinovými vůněmi pro ženy a byla uvedena na trh v roce 2024. Vytvořena parfumérkami Nathalie Lorson a Coralie Spicher, je tato vůně určena pro…
adidas Vibes Wonder Force W EDP 50 ml
od 279 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Adidas Vibes Wonder Force W EDP 50 ml Adidas Vibes Wonder Force je dámská parfémovaná voda navržená pro ty, kteří hledají optimistickou a radost budící vůni. Tato parfémovaná voda je určena pro…
Marc Jacobs Perfect W EDP, 50 ml + EDP 10 ml
od 1 351 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
Marc Jacobs Perfect W EDP Marc Jacobs Perfect je dámská parfémovaná voda, která svou vůní přináší svěžest a nezaměnitelnou eleganci. Tato vůně se hodí pro mnoho příležitostí, ať už jde o…
Paco Rabanne Million Gold W EDP, Tester 90 ml
od 2 086 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Paco Rabanne Million Gold For Her Paco Rabanne Million Gold For Her je parfémovaná voda pro ženy, která nabízí jedinečný zážitek díky své zvučné a přitažlivé vonné kompozici. …
Chloé Rose Tangerine W EDT, Tester 75 ml
od 1 399 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Toaletní voda Chloé Rose Tangerine je neodolatelná vůně s jedinečným aroma, které vás bude provázet celý den. Květinově-ovocná vůně je vhodná na každodenní nošení. Tato svěží vůně je ideální do…
Narciso Rodriguez Narciso Eau Néroli Ambrée W EDT, 90 ml
od 1 200 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Narciso Eau Néroli Ambrée představuje nový odstín světla. Více energizující a ještě více vibrující. Hlavní ingredience Neroli je sluneční květina se sladkými medovými tóny. Dále vás vůně provede…
Benetton United Dreams Live Free W EDT 80 ml
od 452 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Osvěžující vůně pro ženy Benetton United Dreams Live Free má v jemném úvodu zelené jablko, svěží bergamot a čajové lístky. Pikantní zázvor, pomerančový květ a kardamon tvoří srdce vůně, které…
Locherber Milano Kyushu Rice W EDP 50 ml
od 775 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Vůně Eau de Parfum Locherber Milano jsou věnované těm, kteří si zvolili rovnováhu mezi být a vypadat. Rafinovaná kolekce svěžích, květinových a smyslných parfémů, které probudí Vaše smysly. …
Calvin Klein Women W EDP, 30 ml
od 560 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Americké
Parfémovaná voda Calvin Klein Women je oslavou ženskosti ve všech podobách. Každé ženě dodává sílu a odhodlání plnit si své sny a nikdy nezapomenout na své skutečné a jedinečné já. Hlava -…
Chanel Chance Eau Tendre W EDT, Tester 100 ml
od 2 600 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Chance Eau Tendre je dalším přírůstkem do rodiny parfémů Chanel. Jedná se o jemnou a zároveň zářivou vůni s květinově-ovocnými prvky. Staňte se majitelkou této vůně a nechte ji zcela…
Creed Spring Flower W EDP , 75 ml
od 5 473 Kč
73 Kč/ml- Parfémová voda
- 75 ml
Parfémová voda Spring Flower od značky Creed je květinově-ovocná vůně pro všechny ženy, které milují tento typ vůní. V úvodu se ukrývá jablko, broskev, meloun - v srdci růže a jasmín a v závěru…
Versace Yellow Diamond W EDT, 30 ml + 50 ml tělové mléko + 50 ml sprchový gel
od 1 090 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Versace Yellow Diamond je čistá, jasná a květinově-ovocná vůně pro elegantní ženy. Parfémová voda představuje ryzí a drahocenný klenot v podobě svěží vůně plné vitality. Úchvatně smyslná…
Calvin Klein CK One Shock For Her EDT, 50 ml
od 739 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Americké
Přestože je Calvin Klein CK One Shock for Her poměrně nová vůně představená roku 2011, našla si již řadu oblíbenkyň. Parfém je založen na okázale orientálních, květinových vůních navozujících…
Salvador Dali Dalilight W EDT, 50 ml
od 408 Kč
8,16 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Dalilight - toaletní voda s rozprašovačem 50 ml Salvador Dalí Dalilight je delikátní a zároveň svěží vůně inspirovaná šarmem, jemností a elegancí žen. Ojíněný modrý flakon skvěle představuje…
Prada Prada Amber W EDP, 80 ml
od 2 221 Kč
28 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 80 ml
Dámská vůně Prada EdP je první exkluzivní vůní této luxusní módní značky, která nás obklopí mírně sladším, teplým akordem. Elegantní vůně Prada EdP ukazuje svoji tvář osvěžující nótou bergamotu, …
Pigmentarium Paradiso W EDP 10 ml
od 939 Kč
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Španělské
Parfémovaná voda Paradiso W EDP od Pigmentarium přináší bohatou a mnohovrstevnatou vůni, která vznikla v rámci spolupráce s módním návrhářem Arturem Obegerem. Tato vůně je inspirována světem…
Thierry Mugler Angel Elixir Fantasy Collector W EDP 50 ml
od 1 637 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Thierry Mugler Angel Elixir Fantasy Collector představuje unikátní spojení dřevitých a květinových tónů, které se prolínají s gurmánskými akcenty. Tato vůně je určena pro ženy, …
Jil Sander Sunset Intense W EDP 75 ml
od 578 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Jil Sander Sunset Intense je smyslnou a intenzivní vůní, která oslavuje kouzlo západu slunce. Její složení spojuje prvky, které vytvářejí harmonický a přitažlivý celek, vhodný…
Escada Chiffon Sorbet W EDT, 30 ml
od 337 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Vůně, která přináší pocit lehkosti a radosti, je ideální pro ženy, které hledají osvěžující a hravý doplněk do teplých dní. Jedná se o toaletní vodu, která kombinuje svěží ovocné tóny s jemnými…
Christina Aguilera Infinite Xtina EDP 30 ml
od 389 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Infinite X-Tina představuje jedinečnou vůni, která spojuje osvěžující svěžest citrusů s jemností květin a teplem dřevin. Je vhodná pro ženy, které rády osloví okolí svou…
Oriflame Giordani Gold Essenza Supreme W P 50 ml
729 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Oriflame Giordani Gold Essenza Supreme je dámský parfém, který zaujme svou sofistikovaností a dlouhotrvajícím aromatem. Tento parfém je vyroben pro ženy, které si potrpí na luxus a chtějí…
Afnan Souvenir Floral Bouquet W EDP, 100 ml + sprchový gel 100 ml + tělové mléko 100…
1 025 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Afnan Souvenir Floral Bouquet nabízí možnost prožít každý den obklopeni svěží květinovou vůní. Tento produkt je určen pro ženy, které preferují jemné, avšak výrazné vůně, které…
Bi-es Fabio Verso Entusiasmo W EDP 50 ml
od 109 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
- Ambrová vůně
Dámská parfémovaná voda Bi-es Fabio Verso Entusiasmo W EDP 50 ml Parfémovaná voda Bi-es Fabio Verso Entusiasmo W o objemu 50 ml je určena pro ženy, které se cítí energické a veselé. Tento…
Elizabeth Arden Green Tea Pistachio Crunch W EDT, 50 ml
od 343 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Elizabeth Arden Green Tea Pistachio Crunch je dámskou toaletní vodou, která nabízí nevšední kombinaci vůní a je určena těm, kdo hledají osvěžující a hravou esenci. Tento parfém je ideální volbou…
Jimmy Choo I Want Choo Forever W EDP, 125 ml
od 669 Kč
5,35 Kč/ml- Parfémová voda
- Tester
- 125 ml
JIMMY CHOO A CHTĚJTE CHOO NAVŽDYSpecifikace: originální a plnohodnotný FLAKON zabalený v nefoliované kartonové krabička v šedé nebo bílé barvě. Produkt popsaný jako FLAKON se liší od klasické…
Narciso Rodriguez Santal Musc Intense W EDP 100 ml
7 789 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Narciso Rodriguez představuje svou parfémovanou vodu Santal Musc Intense, která je součástí kolekce Les Luminances. Tento produkt byl navržen speciálně pro ženy a nabízí výraznou, smyslnou a…
Naomi Jon Bite Me W EDP 50 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Naomi Jon Bite Me W EDP 50 ml je parfémovaná voda, která přináší jedinečnou sladko-orientální směs vůní. Tento typ parfému je ideální volbou pro ženy, které hledají výraznou a dlouhotrvající…
Al Haramain Opposite Pink W EDP 100 ml
od 445 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Jak svůdná umí být vůně orientu, vám odhalí dámská parfémovaná voda Al Haramain Opposite Pink. Tajuplnost a špetka záhady, kterou vyzařuje, vás okamžitě zaujme a nenechá klidným ani vaše okolí. …
JFenzi Lili Secret Ardagio W EDP 100 ml
182 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Ambrová vůně
Další typ klasické Lili Secret Ardagio, ve které byly listy rybízu nahrazeny rybízovým sirupem, díky čemuž je vůně sladší, ale zároveň elegantní, smyslná a harmonicky rozvíjí ženské tělo. Toto…
Eisenberg Secret V Ambre d'Orient W EDP, 100 ml
3 766 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda pro ženy Eisenberg Secret V Ambre d’Orient je ztělesněním elixíru opředeného tajemstvím. Za svým křehkým zevnějškem ukrývá fascinující sílu svádění. Její jedinečná, vřelá a…
Cacharel Yes I Am Fabulous W EDP, 50 ml
od 302 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Dámská parfémovaná voda Cacharel Yes I Am Fabulous vám odhalí, jak svůdná umí být vůně orientu. Tajuplnost a špetka záhady, kterou vyzařuje, vás okamžitě zaujme a nenechá klidným ani vaše okolí. …
Carolina Herrera Good Girl Gold Fantasy EDP 80 ml
od 4 702 Kč
59 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Americké
- 80 ml
Good Girl Gold Fantasy od značky Carolina Herrera je sladká květinová vůně pro ženy. Tato parfémová voda byla stvořena pro všechny ženy, které jsou divoké, sebevědomé a odvážné. Vůně představuje…
Issey Miyake A Drop d'Issey W EDP, 90 ml
od 862 Kč
9,58 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Pižmová vůně
- 90 ml
Radostná a zářivá, květinová a velmi ženská. Napijte se z poháru čistoty a podívejte se na svět z nové perspektivy. Parfémovaná voda Issey Miyake A Drop D'Issey se zrodila z kapek vody a obklopí…
JFenzi Savoi Brillant W EDP 100 ml
od 181 Kč
1,81 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
- 100 ml
J. Fenzi Savoir Brillant je dámská parfémovaná voda, která se perfektně hodí pro každou situaci. Je se svěží květinovou vůni. Začátek složení exploduje s čerstvostí ovoce díky granátovému…
Armaf Passion W EDP 100 ml
439 Kč
4,39 Kč/ml- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Arabské
- 100 ml
Láká vás pořídit si parfémovanou vodu, díky které obdržíte jeden kompliment za druhým? Armaf Passion nabízí dokonalou vůni pro ženy. V této parfémované vodě je hlavní složkou orientální příměs, …
M.Micallef Mon Parfum Gold W EDP 100 ml
od 3 744 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Niche
Mon Parfum Gold je orientální květinová vůně pro ženy z kolekce Mon Parfum francouzské značky nikových (niche) parfémů M. Micallef. Parfemovaná voda Mon Parfum Gold patří do kolekce vůní…
Estée Lauder Modern Muse W EDP, Tester 100 ml
od 1 400 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Vaše sebevědomí, váš styl i vaši kreativitu dokonale podtrhne parfémovaná voda pro ženy Estée Lauder Modern Muse, v jejíž vonné kompozici se skrývá fascinující kontrast květinových tónů a…
Hermes Voyage D'Hermés W EDP 35 ml
od 1 232 Kč
35 Kč/ml- Parfémová voda
- 35 ml
Hermes Voyage d’Hermes je svěží kořeněná vůně, která je určená pro mladé sofistikované muže i ženy. Nebojte se vystoupit z davu a oslnit své okolí. Oddejte se jedinečnému parfému Voyage…
Naomi Campbell Prêt à Porter Silk Collection W EDT, 30 ml
od 1 132 Kč
38 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
Prêt à Porter Silk Collection od Naomi Campbell je orientálně-ovocná vůně pro ženy. Svěží citrusová hlava se skládá z bergamotu, mandarinky a pomeranče. Srdce patří květinové kombinaci jasmínu a…
Molinard Habanita W EDP, 75 ml
od 1 678 Kč
22 Kč/ml- Parfémová voda
- 75 ml
Dámská parfémovaná voda Molinard Habanita vyzařuje sílu a eleganci. Bohaté složení nabízí svěží a jemné tóny květin, které se pozvolna prolínají s hřejivým dřevem. To vše vytváří originální a…
Christian Audigier Ed Hardy Hearts & Daggers W EDP, 100 ml
530 Kč
5,30 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Parfémovaná voda Christian Audigier Ed Hardy Hearts & Daggers for Her je mladistvá vůně stvořená pro nespoutané sebevědomé ženy. Osvěžující vůně letního ovoce vás dokonale posílí a nabije…
Gucci Bamboo W EDP, Tester 75 ml
od 1 291 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Italské
- 75 ml
Parfémovaná voda Gucci Bamboo je dokonalým doplňkem silné ženy, která má vytříbený vkus a je inspirací pro všechny lidi ve svém okolí. Návrháři značky Gucci milují bambus, a proto jej často…
Amouage Ciel pour Femme EDP 100 ml
od 4 143 Kč
41 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Amouage Ciel pour Femme - parfémová voda . Květinová parfemovaná voda Amouage Ciel zachycuje všechny odstíny a tóny jarního rána. Vůně je příjemně svěží jako rosa na trávě a navodí ve vás pocit…
Tom Ford Noir Pour Femme EDP, 100 ml
od 4 200 Kč
42 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Tom Ford Noir je velmi ženská, elegantní a přitažlivá vůně. Bohatá kompozice propojuje svěží ovocné tóny s dotekem jemných květin a svůdného dřeva. Ucítíte vůni šťavnatého pomeranče, mandarinky…
Paco Rabanne Lady Million W EDT, 80 ml
od 1 510 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
Paco Rabanne Lady Million tento luxusní a bohatý parfém slibuje vyrovnané složení. Kompozice překvapivě uvádí květinové propletené složení se svěžími a dřevitými tóny. Květinový nektar je…
Moschino Cheap & Chic W EDT, Tester 100 ml
od 598 Kč
5,98 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Italské
- 100 ml
Moschino Cheap and Chic - (TESTER) toaletní voda. Z lahvičky s rozprašovačem naneste "olej" na nejsmyslnější partie svého těla (krk, zápěstí, dekolt, špičku nosu, paty, otlačená kolena…
Calvin Klein Euphoria W EDP, 100 ml + tělové mléko 100 ml
od 1 236 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Luxusní parfémovaná voda Calvin Klein Euphoria je už od roku 2005 favoritem na trhu dámských parfémů. Přináší návykovou květinově-ovocnou variaci s dřevitě-orientálním podtónem, která vám…
Givenchy Tartine de Chocolat Ptisenbon W EDT, 100 ml
od 996 Kč
9,96 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Givenchy Tartine et Chocolat Ptisebon je citrusově-dřevitá vůně pro děti s výrazným akcentem květin. Pokud milujete tradiční tóny, vyzkoušejte dnes již klasický parfém Tartine et Chocolat…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
