Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Montale Paris Aoud Legend U EDP Tester 100 ml
od 1 356 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Vůně značky Montale Paris jsou opravdu jedinečné, propojují tradici francouzských mistrů parfumérů s vůněmi, které přinášejí vábení dálek. Podlehněte kouzlu Orientu s unisex vůní parfémované…
Byredo Flowerhead W EDP, 100 ml
od 3 489 Kč
35 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Byredo Flowerhead je květinová vůně pro ženy z roku 2014. Složení nabízí tóny šťavnatých citrusů, které se snoubí s jemnými květinami. Kompozici doprovází nádech zázvoru a semiše. Podlehněte…
Juicy Couture Viva La Juicy W EDP, 100 ml
od 1 049 Kč
10 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Juicy Couture Viva La Juicy je nová vůně pro ženy. Vůně se otevírá tóny šťavnatého ovoce. Srdce vůně zjemňuje zimolez, jasmín a gardenie. Vůni uzavírají teplé nóty santalového dřeva, ambry, …
Shakira S W EDT, 80 ml
od 396 Kč
4,95 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 80 ml
Shakira S byl inspirován radostí, úspěchem a pohodou, což jsou rysy vlastní samotné zpěvačce. Flakon Shakira S byl vytvořen z vysoce kvalitního tvrzeného skla, jehož tvar připomíná tělo břišní…
Lanvin Rumeur 2 Rose W EDP, 50 ml
od 552 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 50 ml
Rumeur 2 Rose představuje třpytivou variaci na originální parfém Rumeur. Je přímo „ušitý“ na míru atraktivním dívkám a ženám, jimž neschází na spontánnosti a smělosti podněcované svůdným…
Guerlain Aqua Allegoria Rosa Rossa W EDT, náplň 200 ml
od 1 696 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Vůně, která spojuje svěžest přírody s elegancí květin, přináší jedinečný zážitek pro smysly. Aqua Allegoria Rosa Rossa je toaletní voda, jejíž složení vychází z až 95 % přírodních ingrediencí, …
Ormonde Jayne Ormonde W P 88 ml
5 750 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Parfém Ormonde Woman je chyprový parfém pro ženy, který vyniká svou tajemnou a neobvyklou kompozicí. Vytvořený parfémérem Geza Schoenem, tato vůně spojuje dřevité, aromatické a kořeněné akordy s…
Gucci Guilty Pour Femme W EDP, 90 ml + EDP 10 ml
od 2 173 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Gucci Guilty Pour Femme EDP Výrobce: Gucci Popis produktu: Gucci Guilty Pour Femme EDP je parfémovaná voda navržená pro ženy, které oceňují svobodu sebevyjádření a nebojácnosti. Tato vůně je…
Police To Be Goodvibes W EDP, 125 ml
od 420 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Vychutnejte si pocit bezstarostnosti a pravé radosti ze života s touto vůní. Vůně ve vás vyvolá pozitivní náladu květinově-kořeněnou kompozicí. Vrchní tóny sladkého pomeranče, esence pepře a…
Kilian The Narcotics Good Girl Gone Bad W EDP, 50 ml + pouzdro na parfém
od 5 149 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- Dárková sada
Parfémovaná voda Kilian The Narcotics Good Girl Gone Bad je záplavou úžasné svěžesti, která vám dodá energii po dlouhé hodiny. Květinovo-ovocná vůně je určená pro romantickou ženu na každodenní…
LOEWE Solo Ella W EDT, 100 ml
od 2 150 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Pokud milujete ovoce, pak si vás dámská toaletní voda LOEWE Solo Ella zcela získá. Lahodným šťavnatým tónům ovocných plodů je těžké odolat a zaručeně zpříjemní každý váš den. Složení: ambra, …
Elizabeth Arden Red Door W EDT, 100 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml
od 854 Kč
8,54 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Tato bájná vůně Elizabeth Arden oslavuje dvě věci. Za prvé uvedení bohaté, květinové vůně pro mnoho různých žen. Za druhé uvádí Catherine Zeta-Jones jako novou tvář Elizabeth Arden. Jedná se o…
Juliette Has A Gun Anyway W EDP, 50 ml
od 1 149 Kč
23 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 50 ml
Juliette Has A Gun Anyway se představuje jako nepředvídatelná, originální a svěží vůně pro muže i pro ženy. Lákavé složení parfému Juliette Has A Gun Anyway se otevírá vůní limetky a neroli. …
Mancera Paris Roses Greedy U EDP, 60 ml
od 1 115 Kč
19 Kč/ml- Parfémová voda
- 60 ml
Mancera Roses Greedy. Parfémovaná voda unisex 60ml Mancera Roses Greedy je ovocno-květinová vůně pro muže i pro ženy, kteří milují originální a kvalitní…
Mancera Indian Dream W EDP, 120 ml
od 1 695 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 120 ml
Mancera Indian Dream je květinová vůně pro ženy z roku 2014. Jemné složení nabízí vůni květin a hřejivého dřeva. Podlehněte romantickému kouzlu parfému Mancera Indian Dream.
Bob Mackie Mackie W EDT 100 ml
od 542 Kč
5,42 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Dámský parfém Mackie uvedl na trh módní dům Bob Mackie v roce 1991. Pokud jste fanynkou ovocně-květinových vůní stane se Mackie vaší stálicí pro každodenní nošení. Stačí jedna aplikace a budete…
Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver W EDT, náhradní náplň 200 ml
od 1 863 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver přináší svěží a harmonickou kompozici, která oslavuje krásu přírody a italského pobřeží. Vůně se rozvíjí jako květinově-dřevitá harmonie s…
Narciso Rodriguez For Her EDT, 100 ml + Pure Musc EDP 10 ml
od 1 818 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Americké
- Dárková sada
- Pižmová vůně
Název: Narciso Rodriguez Pure Musc For Her EDP Výrobce: Narciso Rodriguez Parfémovaná voda Narciso Rodriguez Pure Musc For Her přináší jedinečnou kombinaci vůní, která osloví širokou škálu…
Rochas Mademoiselle Rochas In Black W EDP, 30 ml
od 467 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Kombinace jemnosti a síly, která se v každé ženě ukrývá, má nyní svou podobu ve světě vůní. Parfémovaná voda Rochas Mademoiselle Rochas In Black poodkryje všechny stránky vaší osobnosti a…
Salvatore Ferragamo Signorina Libera W EDP, 30 ml
od 536 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Signorina Libera je pokračováním příběhu kolekce vůní Signorina. Obklopí vás energií a doslova rozzáří. Každou ženu povzbudí k vyjádření její jedinečné osobnosti a dodá jí sebevědomí a odvahu…
Floris London White Rose W EDT 100 ml
od 1 547 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Anglické
- 100 ml
Užívejte si něžné květinové okouzlení po celý den. Toaletní voda Floris White Rose ukrývá tisíce okvětních lístků, jejichž vůně skvěle podtrhne vaši ženskost a přirozený půvab. Ocení ji žena s…
Alyssa Ashley White Musk W EDT, 25 ml
od 181 Kč
7,24 Kč/ml- Toaletní voda
- 25 ml
Alyssa Ashley Musk je vůní nové generace. Alyssa Ashley Musk je výrazná, sexy a zároveň luxusní a něžná. V Alyssa Ashley Musk se misí klid a energie. Sicilský bergamot, pomeranč a jasmín se…
Dolce & Gabbana The One Collector W EDP, 75 ml
od 1 230 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 75 ml
Orientálně-květinové složení této vůně nabízí podmanivé tóny ovoce a svůdných květin. To vše je doplněno jemnými tóny ambry, vanilky a pižma. Tato vůně představuje symbol luxusu, elegance a…
Bruno Banani Absolute Woman W EDP, 40 ml
od 854 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 40 ml
Po vůni Absolute Man z roku 2014 Bruno Banani uvádí na trh svou ženskou verzi Absolute Woman. Vůně je vyhlášena jako hravá kompozice pro energetické a sebevědomé ženy a zachycuje jejich sladkou…
Versace Yellow Diamond W EDT, 50 ml + 50 ml tělové mléko + 50 ml sprchový gel + 10…
od 1 163 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Versace Yellow Diamond je čistá, jasná a květinově-ovocná vůně pro elegantní ženy. Parfémová voda představuje ryzí a drahocenný klenot v podobě svěží vůně plné vitality. Úchvatně smyslná…
Aigner Too Feminine EDP, 100 ml
od 686 Kč
6,86 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Květinově ovocná vůně je určena ženám vědomým si svého sex-appealu, ženám, které milují kontrasty a vědí jak je využít ve svůj prospěch. Jsou svůdné, smyslné, a zároveň aktivní, milující risk, …
Arcadia Auric W EDP 100 ml
4 519 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Volaré Perfumes Kenzie Candid Vanilla W EDP 100 ml
od 702 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Kenzie Candid Vanilla je parfémovaná voda, která přináší bohatou a hřejivou vůni, jejíž jádro tvoří sladká krémová vanilka. V úvodu se rozvíjí lahodná směs vanilkových bobů a karamelu, která…
Moncler Pour Femme EDP, 60 ml
od 727 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinově-dřevitá vůně Moncler Pour Femme přináší do vašeho každodenního života nádech horské svěžesti a elegance. Parfémová voda se otevírá jemnými pudrovými akordy, které se mísí s chladivým…
Maison Crivelli Patchouli Magnetik P, 50 ml
od 4 934 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Maison Crivelli Patchouli Magnetik P je parfém, který nese v sobě jedinečnou kombinaci zemitého a dřevitého charakteru pačuli s překvapivými zářivými a mléčnými tóny gardénie a santalového…
Lattafa Asdaaf Andaleeb W EDP 100 ml
od 404 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Lattafa Asdaaf Andaleeb W EDP 100 ml je parfémovaná voda, která nabízí komplexní a vyváženou vůni určenou pro ženy. Tento parfém se řadí mezi chyprové a květinové vůně, což znamená, že kombinuje…
Guerlain Aqua Allegoria Oud Yuzu Forte W EDP, 125 ml plnitelná
od 2 853 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Guerlain Aqua Allegoria Oud Yuzu Forte je parfémová voda pro ženy, která přináší nečekaný kontrast mezi posvátným dřevem oud a rošťáckou ostrostí yuzu. Tato vůně je součástí kolekce Aqua…
Liu.Jo Glam W EDP, 100 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- Kořenitá vůně
Nechte se inspirovat zářivými ženskými tóny korálové zahrady s vůní Liu.Jo Glam. Dámská parfémovaná voda se otevírá svěží kombinací grapefruitu a černého rybízu doplněných pikantním zázvorem. V…
Narciso Rodriguez For Her EDT, 50 ml + tělové mléko 50 ml
od 1 660 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Narciso Rodriguez For Her je smyslná, rafinovaná, intimní vůně ztělesňující ženskou eleganci a půvab. Jednoduše svůdný parfém, který dýchá něhou, zahalí tělo do luxusu a rozechvěje smysly. Dárek…
Laura Biagiotti Tender W EDT, 25 ml
od 270 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 25 ml
Hned v úvodu vás Laura Tender okouzlí svou květinovou, ovocně zelenou kompozicí s jiskřivým mixem čistých a svěžích tónů mandarinky, hrušky a jasmínu. Květinové srdce září nezpochybnitelnou…
Jesus Del Pozo Halloween Blue Drop W EDT, Tester 100 ml
od 680 Kč
6,80 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Květinová vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2012. Složení Hlava - citrusy, zelené jablko, levandule Srdce - jasmín, fialové a bílé květy Základ - pižmo, jantar,...
Juicy Couture Viva La Juicy Noir W EDP, Tester 100 ml
od 643 Kč
6,43 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
**Dámský parfém Juicy Couture Viva La Juicy Noir** symbolizuje moderní ženu, která je sama sebou. Originální kompozice kombinuje svěží vůni ovoce, květin a hřejivého dřeva. Tento jedinečný mix…
Paco Rabanne Olympéa Intense W EDP, 80 ml
od 1 400 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 80 ml
Bohyně dnešních dnů, vůně Paco Rabanne Olympéa Intense, která je oslavou krásy a vtipu každé ženy. Parfémovaná voda Paco Rabanne Olympéa Intense je určena pro probuzení smyslnosti, která dřímá v…
Gucci Bamboo W EDT , Tester 75 ml
od 1 164 Kč
16 Kč/ml- Toaletní voda
- 75 ml
Tato toaletní vůně představuje ženskost a sebedůvěru. Jemná, elegantní zároveň velmi intenzivní. Je stořena pro moderní ženu, která má mnoho tváří a pohybuje se v dnešním světě jako ryba ve…
Bruno Banani Absolute Woman EDT, 60 ml
od 589 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Po vůni Absolute Man z roku 2014 Bruno Banani uvádí na trh svou ženskou verzi Absolute Woman. Vůně je vyhlášena jako hravá kompozice pro energetické a sebevědomé ženy. Květinově ovocná kompozice…
MEXX XX Very Wild W EDT, 20 ml
od 169 Kč
8,45 Kč/ml- Toaletní voda
- 20 ml
Nová edice květinově ovocné vůně Mexx XX Very Wild, která byla uvedena na trh v roce 2009. Ovocný koktejl, který se otevře tóny mandarinek, bergamotu, pomeranče, maliny a tajemného černého…
Kenzo Ca Sent Beau W EDT, Tester 50 ml
od 929 Kč
19 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Kenzo Ca Sent Beau je velmi ženská květinová vůně. Úchvatný parfém Ca Sent Beau je první z řady dokonalých přírodních kompozic od značky Kenzo. Vyzkoušejte jedinečné tóny květin, ovoce a…
Christian Audigier Ed Hardy for Women EDP, Tester 100 ml
od 369 Kč
3,69 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Vzrušující složení této vůně Ed Hardy Woman se otevírá výbušnými tóny tropického manga a červeného grapefruitu. Srdci vévodí černá frézie, zatímco základnu tvoří kůže a ambra. Ed Hardy Woman je…
Fcuk Connect for Her EDT, 100 ml
od 252 Kč
2,52 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Standardní balení Connect for Her EDT 100ml od výrobce FCUK. Nakupte další parfémy a kosmetiku pro ženy.
Lazell Vivien W EDP 100 ml
od 161 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda pro ženy, která spojuje klasickou eleganci s moderním stylem, přináší jemnou a svůdnou vůni vhodnou pro každou příležitost. Vůně je založena na orientálních tónech, které…
Lanvin Modern Princess in Jeans W EDP, 60 ml + tělové mléko 100 ml
od 1 199 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Svěží parfém
Lanvin Modern Princess in Jeans je novinkou mezi květinovými vůněmi pro ženy a byla uvedena na trh v roce 2024. Vytvořena parfumérkami Nathalie Lorson a Coralie Spicher, je tato vůně určena pro…
adidas Vibes Wonder Force W EDP 50 ml
od 279 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Adidas Vibes Wonder Force W EDP 50 ml Adidas Vibes Wonder Force je dámská parfémovaná voda navržená pro ty, kteří hledají optimistickou a radost budící vůni. Tato parfémovaná voda je určena pro…
Oriflame Divine Dark Velvet W EDP 50 ml
od 400 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
**Oriflame Divine Dark Velvet EDP 50 ml** Parfémovaná voda Oriflame Divine Dark Velvet nabízí komplexní vonný zážitek navržený speciálně pro večerní příležitosti. Je inspirovaná temnou…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
